Hulajnoga elektryczna - co o niej myślicie?

Hulajnoga elektryczna - co o niej myślicie?

Postprzez elektro » poniedziałek, 9 lipca 2018, 07:49

Cześć!
Jestem już zmęczony i znudzony jeżdżeniem autobusami i rowerem po mieście. Samochodu nie mam, a chciałbym pojeździć czymś elektrycznym, co przy okazji będzie dla mnie zabawą. Myślę, czy hulajnoga elektryczna będzie dobrym rozwiązaniem. Macie jakieś doświadczenia? Czym jeździcie po mieście?
elektro
 

Postprzez » poniedziałek, 9 lipca 2018, 07:49

 

Re: Hulajnoga elektryczna - co o niej myślicie?

Postprzez Bebzicko » sobota, 6 października 2018, 04:09

Chyba sobie taką kupię.
Bebzicko
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 4 sierpnia 2018, 13:08

Re: Hulajnoga elektryczna - co o niej myślicie?

Postprzez Katierina » piątek, 20 września 2019, 14:27

Według mnie jak najbardziej jest świetną opcją na jeżdżenie po mieście. Pytanie tylko jaką chcesz kupić i do jakiej prędkości chcesz się rozpędzić. Bo wiesz.. ja np mam dylemat pomiędzy taką do 20 km/h , 45km/h i taką do 65 km/h :D I właśnie coś jak ta trzecia właśnie oglądam https://electricfeel.pl/techlife-x7/ Super opcja, chcesz jechac wolniej, jedziesz wolniej, jechac szybciej to jedziesz szybciej ;)
Katierina
 
Posty: 138
Dołączył(a): wtorek, 30 lipca 2019, 17:22

Re: Hulajnoga elektryczna - co o niej myślicie?

Postprzez dariawaria » piątek, 2 października 2020, 11:54

ah co to jest za złoto!!! Ja już prawie w ogóle nie pcham się w okolice centrum samochodem ani nawet autobusem na który trzeba czekać, teraz jeszcze wirus a nie każdy dobrze nosi maskę...
w końcu kupiłam sobie swoją, wizzard 2.0- mega polecam taki sposób poruszania się!
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Hulajnoga elektryczna - co o niej myślicie?

Postprzez dzer » środa, 24 listopada 2021, 09:54

Jestem za ty, my też sobie kupiliśmy po takiej hulajnodze i korzystamy z jej uroków (zanim spadł śnieg, to korzystaliśmy). Całe lato jeździliśmy na nich do pracy, było to opłacalne, plus zawsze to bardziej ekologiczna opcja. Hulajnogi kupiliśmy w sklepie internetowym firmy 3 MOVE: https://3move.com.pl/kategoria/hulajnogi-elektryczne One są tam dostępne w konkurencyjnych cenach, mają odpowiednią moc i prędkość, są solidnie wykonane i na pewno będą nam służyły jeszcze wiele lat. Zakup jak najbardziej udany, polecam.
dzer
 
Posty: 131
Dołączył(a): czwartek, 30 kwietnia 2020, 15:45

Re: Hulajnoga elektryczna - co o niej myślicie?

Postprzez tlena » poniedziałek, 3 stycznia 2022, 15:14

Szczerze na początku nie interesował mnie w ogóle temat hulajnóg, wolałam jeździć samochodem, ale jak raz spróbowałam, to zmieniłam zdanie i kupiłam sobie hulajnogę Mi Electric Scooter 1S. Z racji, że uwielbiam aktywnie spędzać czas, to nie raz zdarzył mi się przypadek, że rozładowała mi się bateria i wracałam kilka kilometrów do domu na nogach. Na stronie https://citylion.pl/zewnetrzna-bateria-dodatkowa-xiaomi/ zainteresował mnie temat dodatkowej baterii i zamówiłam sobie odpowiednią do mojej hulajnogi. Teraz mam zapas na ponad 50 kilometrów i nie muszę już się stresować, czy rozładuje mi się hulajnoga podczas jazdy.
tlena
 
Posty: 401
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 09:50

Re: Hulajnoga elektryczna - co o niej myślicie?

Postprzez DamianPol » czwartek, 31 sierpnia 2023, 13:00

Jest kilka ciekawych propozycji na rynku, jeśli chodzi o hulajnogi elektryczne również polskiego producenta, jak Manta Young-Rider wyposażona w baterię 7,8Ah/36V z oryginalnymi i niezawodnymi ogniwami LG, drewniany deck z antypoślizgową powierzchnią, czy też bezpieczny hamulec tarczowy o wentylowanej konstrukcji. W tym przypadku zasięg sięga 30km, także można sobie na niej pośmigać bez ciągłego ładowania.
DamianPol
 
Posty: 879
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Postprzez » czwartek, 31 sierpnia 2023, 13:00

 


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron