Strona 1 z 1

Sport, a dieta.

PostNapisane: środa, 6 listopada 2019, 09:58
przez Nielatający
Jak myślicie? Czy uprawiając masę sportu warto jeszcze stosować suplement diety na odchudzanie Vanefist Neo? Czy za bardzo proces odchudzania wejdzie i przesadzę?

PostNapisane: środa, 6 listopada 2019, 09:58
przez Reklama

Re: Sport, a dieta.

PostNapisane: piątek, 8 listopada 2019, 10:54
przez archiwum12
Myślę, że najlepiej połączyć zdrowe odżywianie ze sportem, który sprawia nam przyjemność. Nie można się do niczego zmuszać, ale stopniowo wprowadzać zdrowe nawyki. Ja osobiście bardzo lubię siłownię. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. potrzebny jest też odpowiedni sprzęt. Można go kupić w sklepie internetowym Spokey: https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fi ... e-395.html. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą i zacząć w końcu dbać o swoje zdrowie.

Re: Sport, a dieta.

PostNapisane: piątek, 15 listopada 2019, 11:33
przez Agi000
Gdy chciałbyś się dowiedzieć na ten temat więcej to radzę wejść sobie na blog - http://nemeziz.com.pl . W mojej ocenie w tym miejscu odnajdziesz najbardziej potrzebne info odnośnie owego tematu. Według mnie źródło porządnej wiedzy.

Re: Sport, a dieta.

PostNapisane: poniedziałek, 25 listopada 2019, 06:07
przez lech332888
Jestem bardzo ciekawy czy państwo w ogóle chodzicie na siłownie.Jak chodzi o mnie to ja zawodowo chodzę na siłownie.Dodatkowo kupuje peptydy .One bardzo pomagają w trenowaniu.

Re: Sport, a dieta.

PostNapisane: piątek, 29 listopada 2019, 22:28
przez sofia11
Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na https://www.lashup.pl/zdrowy-ruch/ i chyba w końcu zmotywowałam się do odchudzania. Na początek zacznę chodzić na spacery z kijkami a później włączę jakieś ćwiczenia. Dietę stosuję od tygodnia i czuję się o niebo lepiej. Mam nadzieję, że już się nie poddam.

Re: Sport, a dieta.

PostNapisane: poniedziałek, 2 grudnia 2019, 21:31
przez latawiec biały
Wydaje mi się, że najlepiej połączyć dietę i ćwiczenia. To daje najlepszy efekt - przynajmniej u mnie :) Jakiś czas temu postanowiłam zamówić sobie z https://potreningu.pl/plan plan diety i treningu. Dieta jest przygotowywana przez profesjonalistów, specjalnie pod nasze wymagania i styl życia. Ćwiczenia też są naprawdę świetne, sama nie wiem, co mi bardziej pomogło... Ale w każdym razie chudnę! :D

Re: Sport, a dieta.

PostNapisane: czwartek, 5 grudnia 2019, 22:07
przez sofia11
Dieta i sport powinny iść w parze :) Ja dzięki artykułom z https://bello.com.pl/ wróciłam do sportu i zdrowego odżywiania. Znów czuję się lekka i pełna energii. Miałam w swoim życiu trudny okres, który zajadałam fast foodami. Przytyłam 30 kilogramów i popadłam w depresję . Na szczęście mam to już za soba.

PostNapisane: czwartek, 5 grudnia 2019, 22:07
przez Reklama