Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Postprzez kosekk77 » wtorek, 3 grudnia 2019, 13:31

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.
kosekk77
 

Postprzez » wtorek, 3 grudnia 2019, 13:31

 

Re: Sprzęt sportowy - sklep

Postprzez Waldek » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 14:21

Na luzie możesz skompletować cały sprzęt do domowej siłowni w sklepie k-sport.com.pl. Jak bierzesz od producenta to zdecydowanie taniej wychodzi, a i z jakością nie ma żadnych problemów. Do tej pory sporo rzeczy zamawiałem od nich do ogrodu. Mam wydzieloną strefę do treningu fizycznego, gdzie nikt z rodziny nie ma wstępu. Plan zagospodarowania drobny się na pewno przyda, ale od nich w ciemno praktycznie wszystko weźmiesz. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.
Waldek
 

Re: Sprzęt sportowy - sklep

Postprzez MaryAnn84 » wtorek, 21 stycznia 2020, 20:39

A czy macie u siebie w ogrodach może trampoliny? Mój chrześniak zażyczył sobie jedną na komunię i całe lato na niej szalał. Musiałam mu tylko znaleźć części do trampolin ponieważ co nieco już się uszkodziło. Ale przynajmniej on i dzieciaki z okolicy mają świetny ubaw jak tylko jest ciepło.
MaryAnn84
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 16:20

Postprzez » wtorek, 21 stycznia 2020, 20:39

 


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość