Restauracja Gdańsk

Restauracja Gdańsk

Postprzez jasio77 » czwartek, 12 grudnia 2019, 08:24

Znacie na terenie Gdańska jakieś dobre miejsce, gdzie można smacznie zjeść? Ogólnie dobrze będzie jeśli będzie to jakaś sensowna lokalizacja, co do menu nie mam jakichś szczególnych oczekiwań, ale chętnie zjem coś smacznego czego na co dzień się nie jada.
jasio77
 

Postprzez » czwartek, 12 grudnia 2019, 08:24

 

Re: Restauracja Gdańsk

Postprzez mami772 » środa, 18 grudnia 2019, 15:49

Na pewno większość z Was marzy o tym, aby w końcu pójść do restauracji i złapać wolny stolik. Też jest to dla Was aż tak dużo problem? W dużych miastach niestety zawsze wszystko pozajmowane, dlatego ja mam sposób - skorzystać sobie z aplikacji https://zjedz.my/ w której rezerwujecie sobie stolik wtedy, kiedy tylko chcecie - super sprawa!
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Restauracja Gdańsk

Postprzez kosekk » piątek, 24 stycznia 2020, 12:43

Nie mam pojęcia jak dokładnie obecnie wygląda menu restauracji Panorama, bo nie byłem jakiś czas. Pewnie na stronie panoramarestauracja.pl można sprawdzić. Ale tak ogolnie to takie miejsce, które jest świetnie przygotowane do organizowania różnych imprez, warto się zdecydować na tą restaurację.
kosekk
 

Re: Restauracja Gdańsk

Postprzez bravera90 » czwartek, 18 czerwca 2020, 07:11

wybieram się do gdańska w przyszłym tygodniu, jeżeli coś zapadnie mi w pamięc, a tak właściwie kubki smakowe - dam znać.
bravera90
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 18 czerwca 2020, 07:04

Postprzez » czwartek, 18 czerwca 2020, 07:11

 


Powrót do Restauracje, bary itp czyli o żywieniu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość