Podróż po Europie

Podróż po Europie

Postprzez klea » środa, 20 czerwca 2018, 17:52

Poradzicie jak najlepiej podróżować po Europie żeby zwiedzić jak najwięcej miejsc jak najmniejszym kosztem?
klea
 

Postprzez » środa, 20 czerwca 2018, 17:52

 

Re: Podróż po Europie

Postprzez emilia » sobota, 23 czerwca 2018, 07:48

Może po prostu zobacz jak wygląda Oferta Interrail bo moim zdaniem taki bilet uprawniający do nielimitowanego podróżowania po Europie jest idealnym rozwiązaniem i sposobem na tanie podróżowania
emilia
 

Re: Podróż po Europie

Postprzez Gość » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 06:14

Generalnie szukam inspiracji podróżniczych najczęściej i sposobów na odróżowanie u innych osób. Ostatnio śledzę losy https://jarzabki.pl bo oprócz fajnych zdjęć dają sporo informacji na temat tego jak tanio podróżować, przemieszczać się na poszczególnych destynacjach. Także poszukaj informacji u blogerów. To prawdziwa kopalnia wiedzy.
Gość
 

Re: Podróż po Europie

Postprzez tune26 » wtorek, 10 lipca 2018, 16:42

Czasem niskim kosztem się nie da niestety ;) Zresztą co to za przyjemność cały czas myśleć o pieniądzach w podróży? ;)
tune26
 
Posty: 30
Dołączył(a): wtorek, 10 lipca 2018, 16:14

Re: Podróż po Europie

Postprzez cedar » poniedziałek, 30 lipca 2018, 08:24

O pieniądzach może i nie warto myśleć, ale warto pomyśleć przed wyjazdem o sytuacjach, które mogą pojawić się podczas takiej podróży. Mam tu na myśli na przykład utratę bagaży czy portfela z dokumentami. Firma mySafety ma w ofercie pakiet usług - Pakiet Podróżny https://sklep.mysafety.pl/pl/p/Pakiet-Podrozny/45, który chroni w przypadku takich sytuacji i pomaga szybciej odzyskać utracone przedmioty. Wszystko to dzięki zorganizowanemu systemowi zawieszek i hologramów oraz 24 godzinnej pomocy konsultantów, którzy w razie potrzeby zareagują odpowiednio na nasze potrzeby. Takie pakiet nie jest dużym wydatkiem - teraz zresztą jest w promocji w jeszcze lepszej cenie. A może bardzo pomóc.
cedar
 

Re: Podróż po Europie

Postprzez runia » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 13:01

cedar napisał(a):O pieniądzach może i nie warto myśleć, ale warto pomyśleć przed wyjazdem o sytuacjach, które mogą pojawić się podczas takiej podróży. Mam tu na myśli na przykład utratę bagaży czy portfela z dokumentami. Firma mySafety ma w ofercie pakiet usług - Pakiet Podróżny https://sklep.mysafety.pl/pl/p/Pakiet-Podrozny/45, który chroni w przypadku takich sytuacji i pomaga szybciej odzyskać utracone przedmioty. Wszystko to dzięki zorganizowanemu systemowi zawieszek i hologramów oraz 24 godzinnej pomocy konsultantów, którzy w razie potrzeby zareagują odpowiednio na nasze potrzeby. Takie pakiet nie jest dużym wydatkiem - teraz zresztą jest w promocji w jeszcze lepszej cenie. A może bardzo pomóc.

Świetne tabliczki, szkoda jedynie że taka cena! Ja do tej pory nosiłam skan paszportu i numery alarmowe w portfelu na karteczce zaklejonej taśmą.. :lol: Wydaje mi się że tego typu adresówki https://www.mojawalizka.pl/pol_m_Akceso ... i-175.html też się dobrze sprawdzają. Właściwie to są nawet lepsze bo w każdej chwili można zmienić dane adresowe hotelu lub numer telefonu
runia
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 23 maja 2018, 07:45

Re: Podróż po Europie

Postprzez Żabka1 » piątek, 26 października 2018, 17:06

Wynająć, pożyczyć lub kupić kamper i w drogę. :D Te starsze to już niemal grosze kosztują, a jest to dobra inwestycja. A z tych nowszych to np. camper pickup i on jest naprawdę bardzo fajny no i mniejszy. :) No i wtedy tylko płacisz za miejsca postojowe i wyżywienie, a dojedziesz w sumie wszędzie. Mapa i w drogę. :D
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Podróż po Europie

Postprzez pola79 » czwartek, 18 lipca 2019, 14:29

Jak tak dużo podróżujemy to można zakupić taki fajny plakat mapa zdrapki. Widziałam taki na https://4gift.pl/prezenty/pozostale-pre ... py-zdrapki , mają tam mnóstwo ciekawych propozycji godnych uwagi.
pola79
 

Re: Podróż po Europie

Postprzez Marylka » czwartek, 8 sierpnia 2019, 10:56

Żeby zwiedzić Europę warto każdy wolny czas wykorzystywać na podróżowanie. Najbliższy nadarzy się już w sierpniu gdzie szykuje się długi weekend. Wówczas można wyskoczyć coś pozwiedzać z Wytwórnią Wypraw, która ma szereg propozycji od zwiedzania Transylwanii po aktywny wypoczynek podczas Spływem Dniestrem czy propozycję z dreszczykiem czyli zwiedzanie Czarnobyla. Sama zastanawiam się na udział w spływie bo marzy mi się cisza i relaks na świeżym powietrzu.
Marylka
 

Re: Podróż po Europie

Postprzez Madameadame2 » niedziela, 11 sierpnia 2019, 15:47

Obecnie nie ma z tym żadnych problemów. Wybieracie kierunek jaki was interesuje i po prostu lecicie. Dogadanie się w innym języku nie jest dla wielu z nas żadnym problemem, a załatwienie samolotu, noclegu na miejscu to już tym bardziej. W takich miejscach jak esky.pl możecie liczyć na sporą pomoc jeżeli o to chodzi. Widziałam, że Esky to świetna porównywarka lotów, można tu znaleźć bardzo tanie bilety lotnicze, a także bardzo ważne jest to kiedy ich szukacie, trzeba mieć w tym wprawę najlepiej. Również na tej jednej stronie będziecie mogli załatwić nocleg, samochód na wynajem, czy też ubezpieczenie.
Madameadame2
 
Posty: 50
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:13

Postprzez » niedziela, 11 sierpnia 2019, 15:47

 

Następna strona

Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość