Gdzie na wakacje w 2015 roku?

Gdzie na wakacje w 2015 roku?

Postprzez pokrzywka » środa, 3 czerwca 2015, 13:51

Witam!
Gdzie się wybieracie w te wakacje? Ja już za kilkanaście dni jadę nad nasze morze, do Stegny;)
pokrzywka
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2015, 13:27

Postprzez » środa, 3 czerwca 2015, 13:51

 

Re: Gdzie na wakacje w 2015 roku?

Postprzez Rafał » czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:18

A ja właśnie wróciłem. W tym roku udało mi się namówić żonę, na zmianę tradycyjnego letniego kierunku wypoczynku jaki zawsze wybieraliśmy. Więc nie pojechaliśmy nad morze, ale w góry, konkretnie do Zakopanego. I naprawdę lepiej się czuję, jak po 10-dniowym smażeniu na plaży... choćby dzięki dużo lepszemu uważam powietrzu... Wiem, nad morzem jod... ale w te upały po 40 stopni? Udaru można by sie tylko nabawić. Dodatkowo ogarniał mnie śmiech, jak widziałem te parawany, jeden na drugim na plaży. A my spokój, trochę po górach, trochę opalania, trochę zasmakowaliśmy wydzielonego odcinka lasu i poszaleliśmy (oczywiście pod opieką instruktora) na Quadach. Zresztą pomysł takiego aktywnego wypoczynku jaki oferuje Szkoła Quadów jest moim zdaniem rewelacyjny,a i żonie przypadł do gustu, pomimo początkowych moich wielkich obaw...
Rafał
 

Re: Gdzie na wakacje w 2015 roku?

Postprzez dnowaczek878 » poniedziałek, 30 listopada 2015, 11:03

Witajcie,

Moim zdaniem fajnie iść w klimaty tropikalne. Ja osobiście byłem gdzie bardzo uwiodła mnie malownicza Dominikana. Wakacje totalnie jak z innego świata i moim zdaniem warto się udać ;)
)
dnowaczek878
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 30 listopada 2015, 10:50

Re: Gdzie na wakacje w 2015 roku?

Postprzez San » poniedziałek, 4 stycznia 2016, 22:25

Już chyba powinno się napisać 2016 lub otworzyć nowy temat, nie mniej mój faworyt, to Zakopane i szaleństwo na Quadach...
San
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2015, 15:37

Re: Gdzie na wakacje w 2015 roku?

Postprzez Franas » czwartek, 18 lutego 2016, 17:41

Byliśmy tam w zeszłym roku na szkoleniu integracyjnym...w tym roku jedziemy paczką... w 4 rodziny... Nie licząc dwóch szkrabów 8 osób... patrząc na jakość i poziom świadczenia samej usługi, adrenaliny jaką ona daje... to nie wyobrażam sobie by spędzić wakacje inaczej...Tym bardziej, że na jesień sam planuję zakup quada...
Franas
 

Re: Gdzie na wakacje w 2015 roku?

Postprzez AnnaES » piątek, 4 marca 2016, 16:32

Ja oczywiście jak co roku wybieram się na wędrówki piesze po górach. Do takich przygód trzeba się odpowiednio przygotować buty to podstawa, ja kupuję cały sprzęt, odzież oraz buty na http://www.e-horyzont.pl/on/buty-meskie/buty-gorskie-i-trekkingowe-meskie.html. Mają oni bardzo szeroki asortyment i obuwie maja bardzo dobrej jakości.
AnnaES
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:23

Postprzez » piątek, 4 marca 2016, 16:32

 


Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron