Długi weekend czerwcowy...

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez Ajka9090 » wtorek, 22 maja 2018, 18:03

Ja z mężem zastanawiamy się nad górami, aby spedzić ten czas aktywnie i pokazać dzieciom nasze piękne góry. Jedną z opcji do wyboru jest Zakopane, ciekawie bo właśnie tam widziałam eleganckie apartamenty, mowa o czymś takim http://www.rentlikehome.com/apartamenty Wydaje mi się że to idealna opcja dla całej rodziny, sporo miejsca a nie to co ciasny pokój w hotelu gdzie nie ma się gdzie ruszyć.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Postprzez » wtorek, 22 maja 2018, 18:03

 

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez pokrzyva » niedziela, 1 lipca 2018, 04:00

qatti napisał(a):Ja co prawda nie wybieram się na weekend czerwcowy, ale majowy. Ja jadę do Zieleniewa, całkiem niedawno zarezerwowałam sobie fajną kwaterę na Bookaparcie.

I jak, byłaś? Jak się podobało Zieleniewo?
pokrzyva
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 30 czerwca 2018, 16:03

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez tune26 » wtorek, 10 lipca 2018, 17:21

Najbardziej drażni mnie ten przymus, że gdzieś trzeba wyjeżdżać i jeśli nie jedziesz to coś jest z Tobą nie tak..
tune26
 
Posty: 30
Dołączył(a): wtorek, 10 lipca 2018, 16:14

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez lychee » piątek, 3 sierpnia 2018, 10:49

qatti napisał(a):Ja co prawda nie wybieram się na weekend czerwcowy, ale majowy. Ja jadę do Zieleniewa, całkiem niedawno zarezerwowałam sobie fajną kwaterę na Bookaparcie.

Zieleniewo jest naprawdę fajne. A co do wyjazdów to nikt nie każe nikomu wyjeżdżać. Jeśli ktoś nie lubi to niech nie wyjeżdża i nie czuje się z tym źle, bo "co inni powiedzą".
lychee
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 3 sierpnia 2018, 10:32

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez mczay » niedziela, 12 sierpnia 2018, 17:16

Taki weekend opłaca się spędzić w stolicy. Można tutaj liczyć na tanie mieszkania do wynajęcia. Najfajniejsze jest, że tutejsze mieszkania do wynajęcia, choć tanie, wcale nie są o obniżonym standardzie. Wręcz przeciwnie - mieszkania do wynajęcia, zapewnią nam komfortowy wypoczynek przez cały wypad, a także całodobową obsługę.
mczay
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 6 lipca 2018, 10:24

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez Paula883 » czwartek, 23 sierpnia 2018, 19:11

Jeśli chciałbyś pojechać na podróż do Poznania a nie wiesz za bardzo jak zaaranżować tą wyprawę to polecam portal visitpoznan.info, gdzie odkryjesz najciekawsze punkty do objechania i fascynujące porady jak spędzić bombowo ten okres. Ja będąc w Poznaniu, korzystałam z tej strony. Było odjazdowo.
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez lexin » piątek, 7 września 2018, 08:22

lychee napisał(a):
qatti napisał(a):Ja co prawda nie wybieram się na weekend czerwcowy, ale majowy. Ja jadę do Zieleniewa, całkiem niedawno zarezerwowałam sobie fajną kwaterę na Bookaparcie.

Zieleniewo jest naprawdę fajne. A co do wyjazdów to nikt nie każe nikomu wyjeżdżać. Jeśli ktoś nie lubi to niech nie wyjeżdża i nie czuje się z tym źle, bo "co inni powiedzą".

Zieleniewo wydaje się być bardzo interesującą miejscówką. Myślę, że chętnie tam wpadnę.
lexin
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 7 września 2018, 07:38

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez maurycy32 » piątek, 1 marca 2019, 10:47

wypad na weekend latem świetnie sprawdzi się w Gdyni :wink: Trójmiasto samo w sobie to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce a hotele w stylu Hotelu Nadmorskiego sprawiają ze nie chcę się wracać do domu
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez rafon » wtorek, 5 marca 2019, 12:57

Ogarnij jakiś tani lot, spakuj namiot i szukaj taniego kempingu na Chorwacji :D Ja tak zrobiłem rok temu i wydałem grosze za najlepszy weekend życia :D żeby tylko nie naciąć się na kempingu polecam odpowiednio wcześniej poszukać informacji w sieci, wpisz w google "chorwacja pole namiotowe" i będziesz miał mnóstwo wyników. Polecam śmigać na wyspę Ugljan, tam jest przecudownie :D
rafon
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:21

Re: Długi weekend czerwcowy...

Postprzez Maciek Rest » piątek, 26 kwietnia 2019, 11:36

Ja polecam na długi weekend czerwcowy wyjechać na Słowenię. Camping Słowenia, namiot, góry i idealny pomysł na spędzenie długiego weekendu. Tutaj polecam wyszukać sobie miejscówkę https://www.camprest.com/pl/lista-campingow/slowenia. Terasz myślę o Chorwacji, coś polecacie? :D
Maciek Rest
 

Postprzez » piątek, 26 kwietnia 2019, 11:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości