Podróże marzeń

Podróże marzeń

Postprzez Onka » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 19:31

Uwielbiam podróżować i poznawać inne kraje. Zawsze chętnie poznaję ich historię, kulturę i zwyczaje. Aktualnie poszukuję inspirujących propozycji na kolejną podróż gdyż sama nie potrafię się zdecydować co wybrać. Może dzięki Waszym podpowiedziom ten wybór będzie łatwiejszy, co polecacie?
Onka

Postprzez » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 19:31

Re: Podróże marzeń

Postprzez lupo98 » czwartek, 13 grudnia 2018, 11:14

A byłaś kiedyś w Chinach? Polecam! Tak różnorodnego krajobrazu nie zobaczysz nigdzie indziej. Jeżeli złożysz komplet wymaganych dokumentów, wizę otrzymasz w ciągu 4 dni.

--------------------------------
http://www.importfromchina.pl/wyjazdy-biznesowe-do-chin
lupo98

Postprzez Richie » piątek, 14 grudnia 2018, 12:53

Mnie się marzy podróż do Portugalii, ale nie all inclusive, tylko wręcz przeciwnie, kamper i juhu, ahoj przygodo itd. Nie wiem do końca jak bym zniosła takie warunki, ale w sumie znalazłam kampery lizbona http://pl.lisboacampers.com/ , które wyglądają na naprawdę wysoki standard. Próbował ktoś kiedyś wypożyczyć kamper? Da się przeżyć taką podróż, czy może marzy się o powrocie?
Richie

Postprzez EVKA » niedziela, 16 grudnia 2018, 19:05

A może podróż do Iranu.Gdybym mogła sobie na to pozwolić to własnie do tego kraju wybrałabym się.Uwielbiam spędzać urlop czynnie,więc staram wybierać się takie kraje gdzie jest duzo ciekawych miejsc do zwiedzenia i zobaczenia,piękne zabytki i jedzenie zupełnie inne niż nasze.
EVKA

Postprzez crop4 » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 21:05

EVKA napisał(a):A może podróż do Iranu.Gdybym mogła sobie na to pozwolić to własnie do tego kraju wybrałabym się.Uwielbiam spędzać urlop czynnie,więc staram wybierać się takie kraje gdzie jest duzo ciekawych miejsc do zwiedzenia i zobaczenia,piękne zabytki i jedzenie zupełnie inne niż nasze.

Jak Iran to może z Wytwórnią Wypraw? Maja ciekawy program i rewelacyjnego przewodnika pod postacią Zbigniewa Mielcarka. Drugi pilot też jest fajny ;)
crop4

Postprzez altea » wtorek, 18 grudnia 2018, 11:02

Moim największym marzeniem jest Kenia :)) licze na to, że kiedyś będę mogła się tam wybrać :)
Mialenia to krem doskonały dla osób w każdym wieku https://mialenia.pl/
altea

Postprzez Onka » piątek, 28 grudnia 2018, 16:35

Chiny, Kenia, Iran bardzo spodobały mi się te podpowiedzi. Jakże piękne są te kraje i jakże odmienne od naszego kraju kulturowo. Dwa pierwsze są chyba poza mym zasięgiem finansowym ale Iran czemu nie, tylko czy tam jest bezpiecznie?
Onka

Postprzez Weronika » niedziela, 30 grudnia 2018, 12:31

Onka napisał(a):Chiny, Kenia, Iran bardzo spodobały mi się te podpowiedzi. Jakże piękne są te kraje i jakże odmienne od naszego kraju kulturowo. Dwa pierwsze są chyba poza mym zasięgiem finansowym ale Iran czemu nie, tylko czy tam jest bezpiecznie?

Pomimo wszystko to jest to bezpieczny kraj. Chociaż najlepiej wybierz sie z jakimś biurem jak tu np. polecała crop4. Masz większą pewność że zobaczysz wszystko i się nie zgubisz w tym dość dużym kraju. Jeżeli u nich pilotem jest Mielcarek to gwarantowana wysoka jakość. Poczytaj sobie o nim.
Weronika

Postprzez Onka » poniedziałek, 21 stycznia 2019, 19:22

Weronika napisał(a):Pomimo wszystko to jest to bezpieczny kraj. Chociaż najlepiej wybierz sie z jakimś biurem jak tu np. polecała crop4. Masz większą pewność że zobaczysz wszystko i się nie zgubisz w tym dość dużym kraju. Jeżeli u nich pilotem jest Mielcarek to gwarantowana wysoka jakość. Poczytaj sobie o nim.

Sprawdziłam i czy nie chodziło ci o Pan Mielczarka, który ma na swym koncie przewodnik po tym kraju? Wytwórnia Wypraw organizuje z nim wyjazd na przełomie kwiecień-maj. Pomyśłałam, że wyjazd z taką osobą będzie ciekawym przeżyciem, zarezerwowałam miejsce i zamierzam cieszyć się tym wyjazdem.
Onka

Postprzez malka » niedziela, 3 lutego 2019, 17:21

ja postanowiłam, że nie będę zwiedzać zagranicznych państw dopóki nie poznam Polski na tyle dobrze, że będę mogła o niej naprawdę wiele powiedzieć z własnego dowiadczenia, a nie tylko z tego, co przeczytałam w książkach lub usłyszałam od innych. W każdym miejscu chętnie wybieram komfortowy nocleg, taki jak na przykład hotel w Krakowie z sauną
malka

Postprzez » niedziela, 3 lutego 2019, 17:21

Następna strona

Powrót do Wakacje