Podróże marzeń

Re: Podróże marzeń

Postprzez Ulena » czwartek, 14 lutego 2019, 14:52

Wiele lat jeździliśmy latem nad polskie jeziora, bo żeglarstwo to nasz ulubiony sport. Chcemy jednak poznawać nowe miejsca. Od kiedy moja koleżanka po powrocie z Chorwacji pokazywała zdjęcia z wakacji pomyślałam, że warto tam wyczarterować samodzielnie jacht np. [ur=https://www.punt.pl/jacht/Bavaria-CRUISER-46/]https://www.punt.pl/jacht/Bavaria-CRUISER-46/[/url]
Obrazek
Ulena

Postprzez » czwartek, 14 lutego 2019, 14:52

Postprzez Nikacz » poniedziałek, 18 lutego 2019, 12:14

Dokładnie, nasza Polska jest cudowna, mamy piękne widoki i nad morzem i w górach <3 Ja ostatnio wybrałam się w Beskidy, zakochałam się. Mimo zakwasów po wycieczce w góry na pewno tam wrócę. Gościnność ludzi również jest niesamowita, zatrzymaliśmy sie w jednym z Apartamentów w Wiśle = obsługa przemiła, polecam polecam :)
Nikacz

Postprzez rafon » wtorek, 26 lutego 2019, 10:58

Ja z całego serca polecam kempingi w chorwacji. Nie dość, że nie ma na świecie drugiego tak pięknego miejsca, to dodatkowo kempingi tam nie są wcale drogie. Można tanim kosztem przeżyć super przygodę. :D polecam i pozdrawiam
rafon

Postprzez świetlik » piątek, 8 marca 2019, 12:27

Osobiście preferuję wyjazdy za granicę. Polska jest piękna jednak byłam już chyba w większości miast :) od paru lat wakacje spędzam za granicą, zdecydowanie preferuje ciepłe kraje. Cypr, Grecja, Hiszpania - to moje klimaty :) poszukuje ciekawych wycieczek, jeśli coś mi się spodoba rezerwuje dynamicznie :D Jednak bardzo spodobała mi się oferta wyjazdu do Rumunii na warsztaty fotograficzne pod koniec września. Wybieram się pierwszy raz, jednak jadę z paczką znajomych - więc będzie raźniej. Piękne widoki, świetni ludzie i w końcu będę mogła wykonać profesjonalne zdjęcia :P nie mogę się doczekać :)
świetlik

Postprzez eleonora » czwartek, 14 marca 2019, 10:27

Moim marzenie od zawsze był rejsy. Grecja jest piękna więc to tam pierwszy raz wynajęłam z mężem jacht i opłynęliśmy kilka małych wysepek. Poznaliśmy tamtejszą kulturę i architekturę. Tydzień na wodzie to niesamowite przeżycie. Serdecznie polecam.
eleonora

Postprzez Kordi33 » piątek, 19 kwietnia 2019, 10:15

Moim marzeniem jest wycieczka na bali bardzo piękne miejsce - Jest to tzw. Wyspa Bogów , gdzie naprawdę można się poczuć fantastycznie. W tm roku z żoną planujemy tam pojechać, mam nadzieję, że się uda.
Kordi33

Postprzez Maciek Rest » piątek, 26 kwietnia 2019, 11:14

Ja ostatnio spełniłem swoje marzenie o podróży w góry słoweńskie. Bajeczne miejsce, polecam każdemu, kto kocha chodzić po górach, a tutaj camping slowenia szukałem noclegów na campingach. Słowenia ma świetne campingi, dobrze przystosowane, warunki nienaganne, a ceny niewygórowane. Teraz marzą mi się Włochy. Polecacie jakiś fajny camping? :)
Maciek Rest

Postprzez kotpat » wtorek, 7 maja 2019, 12:01

wycieczka na bali z całą pewnością jest spełnieniem marzeń wielu z nas
kotpat

Postprzez ErykS » wtorek, 9 lipca 2019, 00:49

Warto również pomyśleć nad wakacjami w naszym kraju. My wybieramy się do Dziwnowa (miejscowości nad morzem z przepięknymi plażami). A noclegi rezerwujemy w http://www.morskachatka.pl mają tam fajny wybór domków, do tego dobre restauracje i są umiejscowione blisko plaży. Polecam sprawdzić bo z nimi wypoczynek może być bardzo udany!
ErykS

Postprzez Marcin90 » czwartek, 25 lipca 2019, 11:26

rafon napisał(a):Ja z całego serca polecam kempingi w chorwacji. Nie dość, że nie ma na świecie drugiego tak pięknego miejsca, to dodatkowo kempingi tam nie są wcale drogie. Można tanim kosztem przeżyć super przygodę. :D polecam i pozdrawiam

Zgadzam się w 100%! Byłem tam w tym miesiącu i zarezerwowaliśmy coś w stylu kempingu, a dokładnie domki robinson w Chorwacji https://www.hrvaska.net/pl/robinson/ Faktycznie jest tanio, a kraj przepiękny. W zeszłym roku też tam jadę, z tym ze moze do innego miejsca bo teraz byliśmy w Dalmacji Północnej :wink:
Marcin90

Postprzez » czwartek, 25 lipca 2019, 11:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wakacje