Quady pod opieką instruktora

Quady pod opieką instruktora

Postprzez Eryka » czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:25

Znajomy namawia mnie na wypad we Wrześniu do Zakopanego i podczas tego urlopu (niestety, w tym roku o wakacjach w lipcu lub sierpniu mogłam zapomnieć - pierwszeństwo mają matki z dziećmi, a z tych "nie dziciatych" nie była moja kolej - zresztą w sumie to rozumiem, bo po co takiej matce urlop, jak dzieciaki będą już w szkole? Co sama pojedzie?) wypad do Szkoły Quadów na lekkie szaleństwo. Wiem, sprawdzałam ich stronę http://szkolaquadow.pl Wszystko jest z instruktorem. Nikt nie pozwoli mi na szaleństwa w stylu, jakby osobę bez prawa jazdy wpuścić na tor F1. Wszystko to rozumiem, ale z drugiej strony czegoś sie boję. Może moje obawy to jeszcze koszmar mimo wszystko dzieciństwa, gdy potrącił mnie motocykl? Nie wiem. prawda jest taka, że motocykli się boję, nigdy na takowego nie wsiądę. A Quad, to taki motor, tyle że na 4 kołach... Nie wiem co robić i jak się zachować. Czy jeżeli się zdecyduję, to potrzebuję coś dodatkowo? Nie wiem prawko na motor? Bo takiego nie mam...
Eryka
 

Postprzez » czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:25

 

Re: Quady pod opieką instruktora

Postprzez Dominik » środa, 2 marca 2016, 21:38

Miałem okazję być na tego rodzaju imprezie i jestem jak najbardziej zadowolony. Jeszcze nigdy z tego rodzaju szkoleń nie wyniosłem tyle dobrego, jak w tym przypadku
Dominik
 

Re: Quady pod opieką instruktora

Postprzez Lewiksa » piątek, 1 kwietnia 2016, 07:23

Takie początkowe przygody z quadami to dopiero świetna sprawa. Zdarzało się, że w kompilacji najśmieszniejszych wypadków tych z quadem przynajmniej było kilka.
Lewiksa
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2016, 07:10

Re: Quady pod opieką instruktora

Postprzez aniaola37 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 17:28

Watpie ze potrzeba Ci czegos extra. Cały sprzet ubrania, kaski motocyklowe , itp beda na miejscu a jezeli chodzi o prawko to chyba nie ma czegos takiego
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Re: Quady pod opieką instruktora

Postprzez Arkadiusz1 » czwartek, 9 listopada 2017, 15:21

Fajna sprawa. Mnie też bardziej ciągnie do motocykli niż do quadów.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Quady pod opieką instruktora

Postprzez JeniKonik » niedziela, 26 listopada 2017, 08:32

Takie quady to w gruncie rzeczy jest świetna sprawa :) !
JeniKonik
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 9 listopada 2017, 18:37

Re: Quady pod opieką instruktora

Postprzez dorotas » czwartek, 8 lutego 2018, 19:13

no pewnie, nie w gruncie rzeczy tylko po prostu czad :D
dorotas
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 6 grudnia 2017, 18:29

Re: Quady pod opieką instruktora

Postprzez kimas » poniedziałek, 8 października 2018, 14:42

Pamiętajcie, by na quada nie wsiadać bez kasku. Kask: http://www.skutery-krakow.pl/kaski/ uchroni naszą głowę w razie upadku. Niby to banalne, ale większość osób o tym nie pamięta.


Ostatnio przesunięty w górę poniedziałek, 8 października 2018, 14:42 przez: Anonymous.
kimas
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 20:41

Postprzez » poniedziałek, 8 października 2018, 14:42

 


Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron