Gdzie na wakacje?

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Salimsia » wtorek, 9 kwietnia 2019, 11:18

ja kaska wielka 30 napisał(a):Wykupujecie dodatkowe ubezpieczenie jak wyjeżdżacie gdzieś dalej za granice ? Na ekuz to nie ma co liczyć, bo i tak wiele opcji nie przewiduje, znalazłem ciekawą porównywarkę polis https://kioskpolis.pl/. Wygodnie przez neta można wszystko załatwić.

oo, właśnie czegoś takiego szukałam, polisa już wykupiona, na kod PLICE dostałam też rabat -10%, może ktos będzie potrzebował :) jadę do Grecji z dzieciakami, oby polisa się nie przydała ale znająć nasze szczęście to przyda się szybciej niż myślę, już w tamtym roku na szczecie w PL musieliśmy wracać bo młody dostał zapalenia wyrostka i po wakacjach
Salimsia
 

Postprzez » wtorek, 9 kwietnia 2019, 11:18

 

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez świetlik » wtorek, 9 kwietnia 2019, 13:08

Ja w te wakacje wybieram się na Karakorum K2. To wyprawa trwająca prawie 3 tygodnie :) to świetna okazja do fotografowania pięknych krajobrazów :) nie mogę się doczekać :)
świetlik
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 12:09

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez RafalM » środa, 10 kwietnia 2019, 05:24

Moje marzenie to wakacje na bali na Duabena mają bardzo ciekawego bloga o tym miejscu i ofertę z której możemy skorzystać.
Moze ktoś z Państwa był już tam i zechce się podzielić wrażeniami?
RafalM
 
Posty: 74
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:22

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Masterko » niedziela, 14 kwietnia 2019, 12:23

Jeżeli ktoś z Was wybiera się nad morze i ma zwierzęta i/lub dzieci, to na pewno zwróćcie uwagę na nadmorski ośrodek https://magraclub.pl/ Bardzo ładne bungalowy i domki nad morzem cieszą się dobrymi opiniami, a zadowolenie Gości jest dla nich bardzo ważne, co widać na każdym kroku. Zapewniają liczne atrakcje, które są świetną rozrywką, gdy plaża się znudzi lub pogoda nie sprzyja, by na nią iść.
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Renella » czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:50

Powiem Wam szczerze, że ja póki co nie mam konkretnych planów, ale marzą mi się wakacje nad jeziorem. Chciałam w końcu porządnie nauczyć się pływać kajakiem. Nawet zaczęłam już rozglądać się za potrzebnymi rzeczami. Mój znajomy polecił mi zajrzeć na stronę: https://gokajak.com/odziez-6 - możecie znaleźć na niej między innymi odzież termoaktywną. Myślicie, że będzie ona przydatna na taką wyprawę?
Renella
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:35

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Kordi33 » piątek, 19 kwietnia 2019, 10:14

Fajnym kierunkiem są teraz wakacje w Indonezji , bardzo piękne miejsce do zwiedzania.
Duabenua ma bardzo ciekawego bloga, o takich wyjezdach i pokazuja co warto odwiedzić. :)
Kordi33
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:23

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez wojtekgmo3 » wtorek, 23 kwietnia 2019, 09:48

Na mojej liście znajduje się wiele miejsc, które chciałbym odwiedzić. Zwykle staram się szukać tanich ofert, abym mógł zwiedzać piękne miejsca za niewielkie pieniądze. Dlatego często przeglądam oferty mojego ulubionego i sprawdzonego biura podróży na stronie: https://www.europol.com.pl/ i najczęściej u nich wykupuję wycieczki, ponieważ są świetnie zorganizowane, podczas nich zawsze jest czas na zwiedzanie, ale również i na odpoczynek, tak, aby każdy był zadowolony. Jeśli ktoś nadal nie ma planów na wakacje to powinien również obejrzeć ich oferty, a na pewno znajdzie tam coś ciekawego i idealnego dla siebie.
wojtekgmo3
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 19 stycznia 2018, 13:53

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez mama_Antka » piątek, 26 kwietnia 2019, 08:21

W tym roku planuję spędzić wakacje z dziećmi nad morzem. Mój mąż znalazł już nawet fantastyczny hotel, w którym jakimś cudem udało nam się jeszcze zaklepać termin w lipcu. Bardzo zależało nam właśnie na tym obiekcie, ponieważ hotel ten jako jeden z nielicznych posiada aż tak rozbudowaną ofertę dla dzieci. Jesteśmy rodzicami dwóch szkrabów w wieku przedszkolnym. Cieszę się, że bliźniaki będą mogły uczestniczyć z innymi dziećmi w ciekawych zajęciach plastycznych organizowanych przez hotelowy Klub Malucha. Podczas zajęć ruchowych w hotelowym ogrodzie dzieciaczki będą mogły liczyć również na darmowy posiłek i przekąski. Bardzo mi się to podoba, doceniam starania właścicieli.:)
mama_Antka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 26 kwietnia 2019, 08:15

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Angela1 » wtorek, 30 kwietnia 2019, 08:00

Osobiście uwielbiam zwiedzać polskie miasta. Uważam, że każdy ma swój urok i klimat. Niedługo wybieram się do Łodzi i ostatnio w oko wpadł mi nawet nocleg łódź Uwielbiam zajmować się planowaniem takich wycieczek z wyprzedzeniem, tak aby wszystko dokładnie przeanalizować i ustalić. Pamiętajcie, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo wtedy może być naprawdę ciężko znaleźć cokolwiek konkretnego.
Angela1
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 26 października 2018, 18:55

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez tatwoj12 » wtorek, 30 kwietnia 2019, 08:48

To zależy co się komu podoba, jaki kraj ;) jeden będzie chciał jechać do Grecji a inny do Hiszpanii. Co do biura podróży to bardzo takim sprawdzonym biurem pdoróży jest CoralTravel i wg mnie to najlepsze biure pod kątem organizacji, cen oraz ubezpieczeń ;)
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Postprzez » wtorek, 30 kwietnia 2019, 08:48

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron