Gdzie na wakacje?

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez kotpat » wtorek, 7 maja 2019, 11:50

Jednym z godnych uwagi kierunków są wakacje w indonezji. Ceny są znacznie korzystniejsze niż jeszcze kilka lat temu więc tym bardziej warto się rozejrzeć w tym kierunku : D
kotpat

Postprzez » wtorek, 7 maja 2019, 11:50

Postprzez Salimsia » środa, 8 maja 2019, 16:15

Ubezpieczenie się niestety przydało bo synek złapał jakiegoś wirusa i wylądowaliśmy w szpitalu. Dobrze, że na ten kiosk polis trafiłam, tanio wykupiłam ubezpieczenie i to w ostatniej chwili, jakbym miała szukać po ubezpieczycielach to pewnie bym odpuściła przed wyjazdem
Salimsia

Postprzez ja kaska wielka 30 » niedziela, 12 maja 2019, 16:08

Salimsia napisał(a):Ubezpieczenie się niestety przydało bo synek złapał jakiegoś wirusa i wylądowaliśmy w szpitalu. Dobrze, że na ten kiosk polis trafiłam, tanio wykupiłam ubezpieczenie i to w ostatniej chwili, jakbym miała szukać po ubezpieczycielach to pewnie bym odpuściła przed wyjazdem

To prawda z dzieciakami nie ma żartów, zwlaszcza jesli jedziesz za granice. Sam ekuz to za mało jeśli zdaży sie jakis wypadek czy choroba, niestety za leczenie trzeba zapłacić z własnej kieszeni.Nie ma co ryzykować i skorzystać a porównywarki ubezpieczeń. Tez korystałam z kiosku polis i jestem zadowolona, wypelniłam formularz poradziłam sie konsultanta i wybrałam odpowiednie ubezpieczenie.
ja kaska wielka 30

Postprzez karina1985 » środa, 15 maja 2019, 17:15

Salimsia napisał(a):Ubezpieczenie się niestety przydało bo synek złapał jakiegoś wirusa i wylądowaliśmy w szpitalu. Dobrze, że na ten kiosk polis trafiłam, tanio wykupiłam ubezpieczenie i to w ostatniej chwili, jakbym miała szukać po ubezpieczycielach to pewnie bym odpuściła przed wyjazdem

Wybieram sie na wakacje z małym dzieckiem, moja coreczka ma 3 lata. Zastanawiam sie nad dodatkowym ubezpieczeniem. Co obejmuje takie ubezpieczenie? Czy takie ubezpieczenie jest ważne za granicą? Bo planujemy wyjazd do Grecji.
karina1985

Postprzez Alabka » piątek, 17 maja 2019, 18:25

Pewnie, że ważne za granicą.Wszystko zależy jaki pakiet ubezpieczenia wykupisz. Ogólnie to się bardzo opłaca bo teraz na kioskupolis mają zniżkę na kod PLICE.
Alabka

Postprzez Milosz5 » sobota, 18 maja 2019, 11:26

Ale przecież wakacji wcale nie trzeba planować przez tak długi czas. W każdym momencie możecie wybrać się na weekend do któregoś z Polskich miast. Jeśli chodzi o Warszawę, to nocując w http://patchworkhostel.pl/lokalizacja/ nie tylko nie wydacie dużych pieniędzy, ale też będziecie mieli blisko do różnych pięknych miejsc. Pomyślcie nad tym.
Milosz5

Postprzez karina1985 » niedziela, 19 maja 2019, 16:44

Alabka napisał(a):Pewnie, że ważne za granicą.Wszystko zależy jaki pakiet ubezpieczenia wykupisz. Ogólnie to się bardzo opłaca bo teraz na kioskupolis mają zniżkę na kod PLICE.

Czy ten kod działa na wszystkie ubezpieczenia ktore sa w wyszukiwarce https://kioskpolis.pl/ ? Na ktore z tych ubezpieczeń zniżka jest najwyższa?
karina1985

Postprzez RafalM » piątek, 24 maja 2019, 10:17

Bardzo dużo ciekawych artykułów o wakacjach mają na blogu http://www.jedziemydookola.pl
RafalM

Postprzez Psytka » niedziela, 26 maja 2019, 14:41

Wybór miejsca na wakacje zależy od Waszych upodobań. Jeśli lubicie spędzać czas aktywnie to dobrym pomysłem sa wyprawy w góry. Dla osób odważnych i dobrze przygotowanych fizycznie ciekawą opcją może być wyprawa na Kilimandżaro. Brzmi egzotycznie i tajemniczo, prawda? Ta wyprawa jest naprawdę egzotyczna. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego wyjazdu to kliknijcie tutaj. To strona biura Exploruj, które organizuje wyprawy różnego rodzaju. Z nimi możecie odiwedzić najciekawsze górskie zakątki na świecie.
Psytka

Postprzez norbercik » poniedziałek, 27 maja 2019, 12:39

wybierając zagraniczne wakacje warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Nie jest to jakaś droga sprawa a na pewno zaoszczędzi stresów jak coś się stanie na wakacjach. Ubezpieczenie można poszukać w różnych porównywarkach ubezpieczeń np. kioskpolis.pl. . Znajomi korzystali i mi polecali
norbercik

Postprzez » poniedziałek, 27 maja 2019, 12:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wakacje