Biuro podróży czy na własną rękę?

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez lychee » piątek, 3 sierpnia 2018, 10:52

pokrzyva napisał(a):
katya napisał(a):Wolę na własną rękę organizować wyjazdy. Zwłaszcza, że często można trafić na jakieś fajne promocje lotnicze czy autobusowe. A na Bookingu czy Bookaparcie jest sporo noclegów więc na pewno da się znaleźć coś interesującego.


Ja i organizuję sobie sama wyjazdy i też korzystam z biur podróży czasem. Obie opcje mają swoje plusy i minusy. W tym roku jednak wakacje organizowałam samodzielnie :P

Też bardzo polubiłam samodzielną organizację wyjazdów, sprawia mi to sporą radość.
lychee
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 3 sierpnia 2018, 10:32

Postprzez » piątek, 3 sierpnia 2018, 10:52

 

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez Ajka9090 » piątek, 31 sierpnia 2018, 12:40

Jeśli będziesz podróżować z małym dzieckiem, to na pewno przyda Ci się porządna spacerówka. Ja zastanawiam się nad takim modelem dla swojego synka maxi cosi zelia. Jedziemy własnym autem na wakacje ale nie wyobrażam sobie zwiedzania z dzieckiem an rękach cały czas, dlatego wózek warto mieć ze sobą.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez lexin » piątek, 7 września 2018, 08:16

katya napisał(a):Wolę na własną rękę organizować wyjazdy. Zwłaszcza, że często można trafić na jakieś fajne promocje lotnicze czy autobusowe. A na Bookingu czy Bookaparcie jest sporo noclegów więc na pewno da się znaleźć coś interesującego.


Zgadzam się, ja też bardzo polubiłam organizowanie wyjazdów samodzielnie.
lexin
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 7 września 2018, 07:38

Postprzez » piątek, 7 września 2018, 08:16

 

Poprzednia strona

Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości