Biuro podróży czy na własną rękę?

Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez Honoryna » środa, 3 maja 2017, 07:45

Co jest tańsze waszym zdaniem i co się bardziej opłaca?Wyjechać na własną rękę na wakacje czy z biurem podróży?
Honoryna
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 3 maja 2017, 07:32

Postprzez » środa, 3 maja 2017, 07:45

 

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez Kajeta » wtorek, 23 maja 2017, 08:52

Ja byłem z biurem podróży na wakacjach za granicą i było wszystko dobrze zorganizowane.
Kajeta
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 22 maja 2017, 08:52

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez Lopiszenika » czwartek, 10 sierpnia 2017, 13:03

Wszystko zależy od tego, w jakim kierunku i terminie chcesz jechać oraz od Twoich zdolności organizacyjnych. W przypadku podróży egzotycznych zdecydowanie tańszy jest samodzielny wyjazd, jeśli tylko wiesz, gdzie i jak szukać lotów. Przy bardziej popularnych kierunkach warto skorzystać z ofert biura podróży - szczególnie warte są uwagi wycieczki last minute (muszą to po prostu sprzedać:). Jednak zanim zdecydujesz się na biuro podróży, sprawdź koniecznie, czy nie ma ono problemów finansowych. Możesz to zrobić w biurze informacji gospodarczej - https://erif.pl/ . Jeśli nie zweryfikujesz organizatora, to wyjazd może Cię naprawdę sporo kosztować.
Lopiszenika
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 21 czerwca 2017, 11:41

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez katya » środa, 16 sierpnia 2017, 10:59

Wolę na własną rękę organizować wyjazdy. Zwłaszcza, że często można trafić na jakieś fajne promocje lotnicze czy autobusowe. A na Bookingu czy Bookaparcie jest sporo noclegów więc na pewno da się znaleźć coś interesującego.
katya
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 16 sierpnia 2017, 09:53

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez cytrusova » wtorek, 5 września 2017, 09:25

katya napisał(a):Wolę na własną rękę organizować wyjazdy. Zwłaszcza, że często można trafić na jakieś fajne promocje lotnicze czy autobusowe. A na Bookingu czy Bookaparcie jest sporo noclegów więc na pewno da się znaleźć coś interesującego.

Też bardzo często tak robię. Na pewno wymaga to więcej czasu i wysiłku, ale też sprawia ogromną radość.
cytrusova
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 19 sierpnia 2017, 20:21

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez Krzysiek Majewski » wtorek, 5 września 2017, 11:17

Moim skromnym zdaniem dużo bardziej opłacalne jest podróżowanie na własną rękę. Przynajmniej nikt wtedy nie dyktuje mi, gdzie mam się udać i ile czasu mam w danym miejscu spędzić – a tak to właśnie wygląda w przypadku większości biur. Dzisiaj niczym trudnym jest zaplanowanie podróży np. po Europie. Istnieje wiele miejsc, w których kupić można w sposób wygodny bilety pociągowe różnych przewoźników (świetnym wyborem jest dystrybutor http://europodroze.pl/), a i nie brakuje w wielu atrakcyjnych miastach całkiem niedrogich miejsc noclegowych. Nie prościej jest więc samemu taką podróż załatwić? Można dzięki temu sporo zaoszczędzić, coś o tym wiem. :wink:
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez Albercik23 » piątek, 15 września 2017, 06:03

Ja jak zwykle na własną rękę. Tym razem padło na polskie morze - byliśmy w Ustroniach Morskich (pensjonat Kaszubianka - w zasadzie nad samym morzem). Bardzo fajne miejsce, ciekawe wydarzenia towarzyszące (przez cały wyjazd), w związku z czym nawet jak pogody nie było, to nie było problemów.
Albercik23
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 22 czerwca 2017, 18:28

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez 7szczesiarz7 » sobota, 16 września 2017, 11:04

Byłem i na własną rękę i z kilkoma biurami podróży. Mogę powiedzieć tak- dobre biuro podróży naprawdę zapewnia niesamowity komfort psychiczny, bo nie trzeba się o nic martwić. Ja najlepiej wspominam wakacje z http://www.tui.pl w Grecji. Było przepięknie, rezydenci pomagali we wszystkim i odpowiadali na wszystkie nasze pytania. Porządne biuro podróży może naprawdę wpłynąć na to, że nasze wakacje będą cudowne ;)
7szczesiarz7
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 września 2017, 10:58

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez Zuzzanna » środa, 20 września 2017, 12:05

Wiesz co, powiem tak. Na to i na to trzeba mieć większą kwotę. Sądzę, jednak że lepiej z taką agencją, na pewno szybciej i łatwiej, jeśli chodzi o organizację. Nie napisałaś czy jedziesz jako singiel czy para, bo to wtedy też inaczej koszta się rozkładają. Ogólnie zwykle jeździmy z dziadkami na wczasy i sami to ogarniamy, a w tym roku zastanawialiśmy się nad biurem III Millenium z Krakowa. Ktoś je babci polecił, bo podobno promocje dla seniorów. A może ktoś z Was korzystał z tego biura podróży http://iiimillenium.pl/ i coś mi na ten temat powie? I jaką opcję, poza górami wybrać dla naszych kochanych staruszków? Liczę na wasze opinie.
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Biuro podróży czy na własną rękę?

Postprzez Natii » piątek, 20 października 2017, 11:26

cytrusova napisał(a):
katya napisał(a):Wolę na własną rękę organizować wyjazdy. Zwłaszcza, że często można trafić na jakieś fajne promocje lotnicze czy autobusowe. A na Bookingu czy Bookaparcie jest sporo noclegów więc na pewno da się znaleźć coś interesującego.

Też bardzo często tak robię. Na pewno wymaga to więcej czasu i wysiłku, ale też sprawia ogromną radość.

Zgadzam się, trzeba trochę czasu poświęcić, ale myślę, że jest to warte wysiłku.
Natii
 

Postprzez » piątek, 20 października 2017, 11:26

 

Następna strona

Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron