Beskidy

Beskidy

Postprzez Roch » niedziela, 11 września 2016, 09:00

Jakie miejsca w Beskidach warto waszym zdaniem zobaczyć?
Roch

Postprzez » niedziela, 11 września 2016, 09:00

Re: Beskidy

Postprzez Hotel Klimek » wtorek, 1 listopada 2016, 16:36

W Beskidzie Sądeckim polecamy Muszynę. :) Piękna okolica, dużo miejsc do wędrówek i spacerów, czy to z całą rodziną, czy tylko z drugą połówką. Z atrakcji warto zobaczyć Ogrody Sensoryczne, obowiązkowo przejsć się Aleją Zdrojową, skosztować wód mineralnych w pijalni, można też wybrać się do rezerwatu Lipowego, na ruiny zamku lub pozwiedzać okoliczne drewniane cerkwie. Dla miłośników sportu jest tutaj zatrzęsienie mozliwości - od tras biegowych i rowerowych, przez jazdę konną po takie rozrywki jak spływy pontonowe czy quady.
Hotel Klimek

Postprzez zawilinski.mateusz » wtorek, 29 listopada 2016, 13:14

Hotel Klimek napisał(a):W Beskidzie Sądeckim polecamy Muszynę. :) Piękna okolica, dużo miejsc do wędrówek i spacerów, czy to z całą rodziną, czy tylko z drugą połówką. Z atrakcji warto zobaczyć Ogrody Sensoryczne, obowiązkowo przejsć się Aleją Zdrojową, skosztować wód mineralnych w pijalni, można też wybrać się do rezerwatu Lipowego, na ruiny zamku lub pozwiedzać okoliczne drewniane cerkwie. Dla miłośników sportu jest tutaj zatrzęsienie mozliwości - od tras biegowych i rowerowych, przez jazdę konną po takie rozrywki jak spływy pontonowe czy quady.

Byłem w tym hotelu ! :) Nic nie mam do zarzucenia :) Wszystko fajnie, elegancko, a MUszyna bardzo spdobała mi się :)
zawilinski.mateusz

Postprzez Bzdislaw » piątek, 31 marca 2017, 07:27

Jak dla mnie warto po prostu je przejść. Wybrać się na tydzień lub dwa i chodzić od schroniska do schroniska. To mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu :).
Bzdislaw

Postprzez gilza » środa, 11 października 2017, 12:02

ja bardzo lubię góry. Niedawno odwiedziłam Zakopane i dzięki temu portalowi https://polskazachwyca.pl/top-10/zakopa ... obaczenia/ znalazlam wiele ciekawych miejsc o których wczesniej nie wiedziałam. Polecam Wam może i Wy znajdziecie coś dla siebie
gilza

Postprzez gabi4 » niedziela, 29 października 2017, 17:08

Jeżeli wybieramy się w góry, to warto zabezpieczyć się w odpowiednie akcesoria, jednym z takich bedzie GPS, coś takiego widziałam tutaj http://techfresh.pl/jaki-gps-w-gory-ran ... ch-modeli/ Warto być przygotowanym na każdą okoliczność.
gabi4

Postprzez cedar83 » czwartek, 11 stycznia 2018, 08:24

Akcesoria faktycznie ważna rzecz. Warto dopasować je do tego, w jaki sposób będziemy zwiedzać te góry. Jednym wystarczy siedzenie w schronisku, innym przyda się taki jak tutaj http://ratwork.pl/ sprzęt wspinaczkowy, bo planują aktywniejsze spędzanie czasu. W górach bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie.
cedar83

Postprzez » czwartek, 11 stycznia 2018, 08:24

Powrót do Miejsca godne uwagi