Stoki

Stoki

Postprzez krystynazgazowni » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:51

Ciekawe stoki narciarskie, miejsca na narty? Akurat nam się zaczął sezon więc chciałabym poszerzyć swoją wiedzę na temat miejsc, w które można by wyjechać i zażyć trochę zimowego szaleństwa :D
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Postprzez » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:51

 

Re: Stoki

Postprzez gabi4 » wtorek, 19 grudnia 2017, 13:17

Zobacz sobie w portalu, czy jakimś katalogu np na nanarty.info :) Ja tam znalazłam bardzo fajny hotel http://www.nanarty.info/podkarpackie/ustrzyki-dolne/arlamow#3-kontakt-pogoda który odwiedziliśmy i który poleciliśmy rodzinie. Hotel Arłamów jest blisko stoku, dzięki temu naprawde fajnie mozna sobie zaplanować urlop na stoku w tym hotelu. :)
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Stoki

Postprzez karin » czwartek, 8 listopada 2018, 10:28

Tutaj https://www.szwajcariabaltowska.pl/ masz namiary na fajne miejsce - Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska. Jest wszystko czego potrzeba - baza noclegowa i gastronomiczna, wyciągi orczykowe i krzesełkowe, szkółka narciarska. Obiekt jest przystosowany dla całych rodzin. Dzieci mają do dyspozycji Snow Park. W okolicy też sporo atrakcji (np. Jura Park). Myślę, że Ci się spodoba.
karin
 

Re: Stoki

Postprzez Małgosia » środa, 13 listopada 2019, 23:06

Jeśli chodzi o stoki w Polsce, to już od kilku lat ich nie używam :-) i nie żałuję, u nas kiedyś było tanio, ale w tej chwili jak porównuję ceny karnetów i całego pobytu to na całą rodzinę różnica będzie głównie w cenie za paliwo. Nie da się jednak porównać kilometrów niezliczonych tras narciarskich, które są doskonale przygotowane dla narciarzy inie ma kolejek. Jeśli jednak ktoś kocha polskie góry, to polecam artykuł pt.: Gdzie na narty w Polsce
... a tanie noclegi Zakopane zawsze rezerwuję na Trivabook.pl
Małgosia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 7 marca 2019, 23:06

Re: Stoki

Postprzez Olka » środa, 22 stycznia 2020, 12:48

W Polsce nie lubię jeździć na narty gdyż nigdy nie wiadomo jakie warunki pogodowe zastaniemy. Dlatego ja zawsze śmigam poza granicę naszego kraju. W ostatnim czasie na narty jeżdżę z Wytwórnią Wypraw do Bukowel. Panują tam znakomite warunki narciarskie są fajne zadbane trasy o różnym stopniu trudności oraz infrastruktura dla narciarzy znakomicie zorganizowana. Pogoda też zawsze dopisuje więc korzystam.


Ostatnio przesunięty w górę środa, 22 stycznia 2020, 12:48 przez: Anonymous.
Olka
 

Postprzez » środa, 22 stycznia 2020, 12:48

 


Powrót do Miejsca godne uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron