Strona 1 z 1

Beskidy

PostNapisane: niedziela, 11 września 2016, 09:00
przez Roch
Jakie miejsca w Beskidach warto waszym zdaniem zobaczyć?

PostNapisane: niedziela, 11 września 2016, 09:00
przez Reklama

Re: Beskidy

PostNapisane: wtorek, 1 listopada 2016, 16:36
przez Hotel Klimek
W Beskidzie Sądeckim polecamy Muszynę. :) Piękna okolica, dużo miejsc do wędrówek i spacerów, czy to z całą rodziną, czy tylko z drugą połówką. Z atrakcji warto zobaczyć Ogrody Sensoryczne, obowiązkowo przejsć się Aleją Zdrojową, skosztować wód mineralnych w pijalni, można też wybrać się do rezerwatu Lipowego, na ruiny zamku lub pozwiedzać okoliczne drewniane cerkwie. Dla miłośników sportu jest tutaj zatrzęsienie mozliwości - od tras biegowych i rowerowych, przez jazdę konną po takie rozrywki jak spływy pontonowe czy quady.

Re: Beskidy

PostNapisane: wtorek, 29 listopada 2016, 13:14
przez zawilinski.mateusz
Hotel Klimek napisał(a):W Beskidzie Sądeckim polecamy Muszynę. :) Piękna okolica, dużo miejsc do wędrówek i spacerów, czy to z całą rodziną, czy tylko z drugą połówką. Z atrakcji warto zobaczyć Ogrody Sensoryczne, obowiązkowo przejsć się Aleją Zdrojową, skosztować wód mineralnych w pijalni, można też wybrać się do rezerwatu Lipowego, na ruiny zamku lub pozwiedzać okoliczne drewniane cerkwie. Dla miłośników sportu jest tutaj zatrzęsienie mozliwości - od tras biegowych i rowerowych, przez jazdę konną po takie rozrywki jak spływy pontonowe czy quady.

Byłem w tym hotelu ! :) Nic nie mam do zarzucenia :) Wszystko fajnie, elegancko, a MUszyna bardzo spdobała mi się :)

Re: Beskidy

PostNapisane: piątek, 31 marca 2017, 07:27
przez Bzdislaw
Jak dla mnie warto po prostu je przejść. Wybrać się na tydzień lub dwa i chodzić od schroniska do schroniska. To mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu :).

Re: Beskidy

PostNapisane: niedziela, 29 października 2017, 17:08
przez gabi4
Jeżeli wybieramy się w góry, to warto zabezpieczyć się w odpowiednie akcesoria, jednym z takich bedzie GPS, coś takiego widziałam tutaj http://techfresh.pl/jaki-gps-w-gory-ran ... ch-modeli/ Warto być przygotowanym na każdą okoliczność.

Re: Beskidy

PostNapisane: czwartek, 1 lutego 2018, 10:39
przez cedar83
Akcesoria faktycznie ważna rzecz. Warto dopasować je do tego, w jaki sposób będziemy zwiedzać te góry. Jednym wystarczy siedzenie w schronisku, innym przyda się taki jak tutaj http://ratwork.pl/ sprzęt wspinaczkowy, bo planują aktywniejsze spędzanie czasu. W górach bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie.

Re: Beskidy

PostNapisane: środa, 13 listopada 2019, 22:51
przez Małgosia
Ogólnie, jeśli chodzi o Beskidy to bardzo rozległy temat, ale tak na szybko polecam Beskid Mały. Nie będziecie się tam nudzić na wycieczki macie dużo ciekawych miejsc między innymi atrakcje Żywiec w linku macie 3 dniowy plan zwiedzania Żywca. :wink:

Re: Beskidy

PostNapisane: wtorek, 7 stycznia 2020, 10:57
przez camio
Cześć :) Niedługo rozpocznie się sezon ferii zimowych. Rok temu razem z partnerem szukałam czegoś na wspólny wypad w góry. Właściwie nie spodziewaliśmy się niczego niesamowitego, ale muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam i w tym roku wpadniemy znowu, bo mamy dość blisko i chcemy po prostu fajnie spędzić czas. Gdy weszłam na stronę mignął mi slajd o ofercie dla dzieci. ParkHotel Łysoń jest położony w Inwałdzie, stosunkowo blisko parku miniatur i Energylandii, a przy okazji widzę, że jest to świetny hotel dla dzieci. Z okazji ferii oferują pakiet, w którym jedno dziecko ma pobyt z wyżywieniem za darmo Dla ciekawskich zostawiam link
https://www.parkhotellyson.pl/offer/62

PostNapisane: wtorek, 7 stycznia 2020, 10:57
przez Reklama