Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez aniaola37 » sobota, 3 grudnia 2016, 16:46

Hej :)

Mnie na przykład zaskoczyła ostatnio Świdnica :) Dużo fajnych wydarzeń ( http://regionfakty.pl ) , na pewno tam przyjadę jeszcze :)
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Postprzez » sobota, 3 grudnia 2016, 16:46

 

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez ale.kow » niedziela, 11 grudnia 2016, 16:41

Mnie ostatnio zaskoczyły okolice Wrocławia i chętnie uciekałbym w te rejony kilka razy w roku. Dlatego właśnie marzy mi się mieszkanie pod wrocławiem. Uliczny zgiełk potrafi być czasami bardzo przytłaczający kiedy spędzasz w nim prawie całe życie.
Jeśli chcesz mi sprawić prezent na urodziny to będę ogromnie wdzięczny za http://www.woodworld.pl/15-drewniane-muchy! :D

Pozdrawiam serdecznie,
kitkat1
ale.kow
 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 16 listopada 2016, 16:58

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez juliakot » wtorek, 21 marca 2017, 10:33

Generalnie jest chyba tak, że z wiekiem coraz mniej ciągnie nas do wielkich miast, bo huk i tłumy z czasem zaczynają po prostu męczyć. Ja osobiście bardzo lubię małe, urokliwe miasteczka. A ostatnio pierwszy raz odwiedziłam Sandomierz i Kazimier i byłam zauroczona ;)
juliakot
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 09:51

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez Domicjan » czwartek, 30 marca 2017, 09:25

Wybieram się niedługo do Gdańska i mam nadzieję że miasto mi się spodoba bo jeszcze tam nie byłem.Jeśli ktoś mógłby zaopiniować jakiś parking w tym mieście to byłbym wdzięczny.
Domicjan
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 30 marca 2017, 09:08

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez Krzysiek Majewski » wtorek, 5 września 2017, 12:04

Mnie bardzo podobało się całkiem niedawno w Krakowie, choć to pewnie dlatego, że miałem okazję w tym pięknym mieście być dopiero po raz pierwszy. Wiele o Krakowie słyszałem, ale nie spodziewałem się tak dużej ilości pięknych zabytków. Korzystałem ze wsparcia pani przewodnik Anety Dziedzic-Lis, która prowadzi stronę http://www.krakow-przewodnicy.pl/. Zwiedziłem wiele wspaniałych miejsc i sporo się dowiedziałem. Zastanawiam się nawet, czy nie wybrać się w to miejsce drugi raz we wrześniu. Może pogoda dopisze. :wink:
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez Kamilka75 » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 13:44

Może to wyda Wam się dziwne, ale zdecydowanie Poznań i okolice ;) . Jest to stolica województwa w którym mieszkam i muszę powiedzieć, że na Wielkanoc miasto to wyglądało pięknie. Wracając do domu, natknęliśmy się na budynek, którego właścicielem jest pan Stasik, inwestor i biznesmen, o którym więcej dowiecie się tu https://dariuszstasik.com/o-autorze/ . Muszę powiedzieć, że showroom zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Chciałabym by takie budynki były w naszych miastach.
Kamilka75
 

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez agaa » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 14:29

Byłam niedawno w Busku-Zdrój. Piękne miasto, pełne zieleni, bardzo spokojne. Są tu sanatoria, więc zdecydowana większość ludzi to po prostu starsi ludzie, ale jak dla mnie ma to swój urok. Miasto zdaje się żyć właśnie powoli, bez pośpiechu. Dużo się tu nie dzieje, jak dla mnie idealne miejsce, żeby zwolnić tempo, wypocząć, poleniuchować.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez kra kra » sobota, 6 października 2018, 14:48

Mnie co rusz zaskakuje Kraków. Co chwilę otwierają się tu jakieś nowe obiekty - to restauracje, to sklepy, to inne ciekawe miejsca kulturalne. O hotelach nawet nie wspomnę. Szczególną moją uwagę przykuł jednak prywatny akademik w Krakowie. Zerknęłam na ich ofertę i - jako że jestem jeszcze studentką - to poważnie zastanawiam się nad przeprowadzeniem się tam. Dość mam już gnieżdżenia się w zwykłych akademikach.
kra kra
 

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez bernatka » środa, 14 listopada 2018, 17:15

Planowałam wakacje mojego życia i padło na Ibizę, nie ze względu na imprezy o jakich głośno, ale ciekawych miejsc, o których imprezowicze pewnie nawet nie wiedzą. Na https://www.worldmap.pl/miejsca-do-odwi ... na-ibizie/ znalazłam ciekawe podpowiedzi, co warto tam zobaczyć. Wykorzystałam i oczywiście nie żałuję. Zachęcam do planowania podróży korzystając z takich informacji i map, jakie tez dostępne są na worldmap.pl, w tym wyznaczania trasy czy informacji których nigdzie indziej nie znajdziecie (tu w zakładce Ciekawe mapy)
bernatka
 

Re: Jakie miasto pozytywnie Was zaskoczyło ostatnio?

Postprzez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 00:44

Mnie bardzo pozytywnie ostatnio zaskoczyło Leszno. Natrafiłam tam na kawiarnię w której istniała propozycja kawy do biura. Nie powiem, moim zmęczonym nogom bardzo się ta opcja spodobała. Szkoda, że nie ma takiej opcji w innych miastach... Chyba się będę musiała przenieść do Leszna! :mrgreen:
Marcello
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 23:43

Postprzez » środa, 21 listopada 2018, 00:44

 

Następna strona

Powrót do Miejsca godne uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości