Organizacja wyjazdów na narty

Organizacja wyjazdów na narty

Postprzez Gorczyca18 » piątek, 27 listopada 2020, 13:47

W kolejnym sezonie planuje na styczeń wyjazd na narty, tylko tak się zastanawiam czy samodzielnie na własną rękę wszystko organizować i planować czy może jednak pójść w kierunku jakieś oferty, w ramach której ktoś to po prostu za mnie zrobi. Może ktoś się swoimi doświadczeniami podzieli jak to będzie lepiej zrobić?
Gorczyca18

Postprzez » piątek, 27 listopada 2020, 13:47

Re: Organizacja wyjazdów na narty

Postprzez Maciuszek87 » poniedziałek, 30 listopada 2020, 13:40

Mam wrażenie, że jeśli chodzi o narty to zawsze największym problemem dla mnie było ogarnięcie tematu od strony logistyki i transportu nart, bagażu. I tutaj oferta dostępna za pośrednictwem http://www.biznes-i-turystyka.net/ okazała się być rozwiązaniem. Wyjazdy kompleksowo zaplanowane, dotarcie na miejsce samolotem, a przy tym osobno firma organizuje logistykę i transport dla sprzętu, który niezależnie dojeżdża do miejsca pobytu. Bardzo wygodne rozwiązanie.
Maciuszek87

Re: Organizacja wyjazdów na narty

Postprzez comckik » wtorek, 29 grudnia 2020, 13:19

Ja ogólnie polecam wyjazdy na narty z opieką dla dzieci. To naprawdę fajna opcja, bo dzieci są bezpieczne i mogą nauczyć się jeździć, a także poznać nowych znajomych. Byliśmy na takim wyjeździe w tamtym roku i w następnym też mam w planach.
comckik

Postprzez » wtorek, 29 grudnia 2020, 13:19

Powrót do Biura Podróży polecam / odradzam