Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez badzik » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:37

Na imprezę integracyjną wybrałbym kręgielnię. Nie tak głośno jak w barze, więc można pogadać, a przy okazji trochę ruchu i rywalizacji. Pomyślałbym też o czymś, co ułatwiłoby wam zapamiętywanie imion pozostałych członków imprezy, bo kwestia imion na początku zawsze jest problematyczna. Przypinka z imieniem dla każdego mogłaby się sprawdzić. Dodatkowo dla utrwalenia imiona wyświetlałyby się także na ekranie z punktacją, więc jest większa szansa, że zapamiętacie swoje imiona. Przypinki z imieniem kiedyś zamawiałem z neta i byłem zadowolony.
badzik

Postprzez » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:37

Postprzez Jurek » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:38

Pomysł ze skokami, bez badań, przygotowań... gratuluję...
Jurek

Postprzez Magnolia90 » wtorek, 31 lipca 2018, 13:06

Jak nie masz pomysłu na imprezę integracyjną to może warto zgłosić się do profesjonalistów? Z tego co orientuje się to firma http://horecaservice.pl fajnie aranżuje wszelkie okoliczności. Do każdej imprezy i klienta podchodzą indywidualnie opracowując scenariusz, dbają o każdy szczegół. Także nie wiem czy nie lepiej byłoby właśnie skorzystać z pomocy specjalistów w tym zakresie.
Magnolia90

Postprzez pin » poniedziałek, 10 września 2018, 23:30

Może wyjście na paintball albo laser tag? Byłam kiedyś na czymś takim z ludźmi z pracy i to świetny sposób na odegranie się na tych, których się nie lubi, a wszystko w formie zabawy :D jeśli nie znacie się za dobrze w firmie, to warto pomyśleć o jakimś elemencie rozpoznawczym, na przykład na kamizelce każdego może być przyczepiona przypinka z imieniem.

Ostatnio przesunięty w górę poniedziałek, 10 września 2018, 23:30 przez: Anonymous.
pin

Postprzez » poniedziałek, 10 września 2018, 23:30

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy