Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez badzik » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:37

Na imprezę integracyjną wybrałbym kręgielnię. Nie tak głośno jak w barze, więc można pogadać, a przy okazji trochę ruchu i rywalizacji. Pomyślałbym też o czymś, co ułatwiłoby wam zapamiętywanie imion pozostałych członków imprezy, bo kwestia imion na początku zawsze jest problematyczna. Przypinka z imieniem dla każdego mogłaby się sprawdzić. Dodatkowo dla utrwalenia imiona wyświetlałyby się także na ekranie z punktacją, więc jest większa szansa, że zapamiętacie swoje imiona. Przypinki z imieniem kiedyś zamawiałem z neta i byłem zadowolony.
badzik

Postprzez » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:37

Postprzez Jurek » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:38

Pomysł ze skokami, bez badań, przygotowań... gratuluję...
Jurek

Postprzez Magnolia90 » wtorek, 31 lipca 2018, 13:06

Jak nie masz pomysłu na imprezę integracyjną to może warto zgłosić się do profesjonalistów? Z tego co orientuje się to firma http://horecaservice.pl fajnie aranżuje wszelkie okoliczności. Do każdej imprezy i klienta podchodzą indywidualnie opracowując scenariusz, dbają o każdy szczegół. Także nie wiem czy nie lepiej byłoby właśnie skorzystać z pomocy specjalistów w tym zakresie.
Magnolia90

Postprzez pin » poniedziałek, 10 września 2018, 23:30

Może wyjście na paintball albo laser tag? Byłam kiedyś na czymś takim z ludźmi z pracy i to świetny sposób na odegranie się na tych, których się nie lubi, a wszystko w formie zabawy :D jeśli nie znacie się za dobrze w firmie, to warto pomyśleć o jakimś elemencie rozpoznawczym, na przykład na kamizelce każdego może być przyczepiona przypinka z imieniem.
pin

Postprzez krakowianka » wtorek, 9 października 2018, 10:58

A co cię dokładnie interesuje? Bo, jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości to możesz przykładowo poprosić kuchnię o podanie potraw ze suchym lodem. Dzięki niemu pojawi się mgiełka wokół talerza. Możesz również go zastosować do napojów, drinków. Naprawdę ciekawie to wygląda. Jak nie wiesz gdzie kupić taki suchy lód zerknij sobie tutaj https://elod.pl . Mój znajomy ostatnio zamawiał tam w dobrej cenie na swoje wesele.
krakowianka

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 25 października 2018, 10:10

No mi się wydaje że najlepiej po prostu zarezerwować lokal, zapewnić dobre jedzenie, drinki i muzykę i impreza wyjdzie super. Nawet można zrobić z niej film by później jeszcze wspominać ze współpracownikami. Ta firma https://wytworniafilmow360.pl/ mogłaby zrobić świetny film.
Ajka9090

Postprzez Autonomia » środa, 28 listopada 2018, 09:39

A co powiesz na zorganizowanie imprezy na świeżym powietrzu? Oczywiście to sprawdza się w miesiącach letnich :) Na takie imprezy najczęściej wypożycza się namioty eventowe, w których można rozstawić stoły z cateringiem. Moim zdaniem to bardzo fajna opcja - na pewno to coś innego niż siedzenie w pubie. Teraz bardzo mode są takie eventy dla rodzin pracowników, coś w stylu pikniku rodzinnego. Myślę, że to opcja warta rozważenia.
Autonomia

Postprzez Milosz5 » czwartek, 29 listopada 2018, 12:32

Bardzo ciekawa sprawa. Wiem, że wiele osób kończy teraz szkołę barmańską http://msbis.com/szkolenia-i-kursy/szkolenie-barmanskie i świadczy usługi barmańskie na imprezach. Może pomyśl o takiej osobie? Widziałem pracę kilku barmanów na imprezach integracyjnych i przyznaję, że robi to ogromne wrażenie.
Milosz5

Postprzez latawiec biały » czwartek, 29 listopada 2018, 20:58

Fajnie jest, jeśłi taka impreza się czymś wyróżnia i nie jest taka jak wszystkie inne :) Dlatego warto określić jej styl i wymyślić jakieś przebrania. My w tym roku na firmowej imprezie mieliśmy stroje i gadżety z https://medieval-market.com/ . Dzięki temu każdy z nas wyglądał jak ze Średniowiecza! Świetna sprawa, bo udało nam się stworzyć naprawdę świetny, historyczny klimat i wszyscy się super bawili.
latawiec biały

Postprzez ksiezniczkasisi » sobota, 8 grudnia 2018, 18:23

fajnym miejscem na zorganizowanie imprezy integracyjnej jest Dwór Rychwałd niedaleko Żywca, gorski klimat, do tego mozna zorganizowac cos fajnego w terenie, na miejscu tez maja sporo atrakcji, dobre jedzenie i obsluga na poziomie
ksiezniczkasisi

Postprzez » sobota, 8 grudnia 2018, 18:23

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy