Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Jurek » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:38

Pomysł ze skokami, bez badań, przygotowań... gratuluję...
Jurek
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2016, 16:48

Postprzez » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:38

 

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez pin » poniedziałek, 10 września 2018, 23:30

Może wyjście na paintball albo laser tag? Byłam kiedyś na czymś takim z ludźmi z pracy i to świetny sposób na odegranie się na tych, których się nie lubi, a wszystko w formie zabawy :D jeśli nie znacie się za dobrze w firmie, to warto pomyśleć o jakimś elemencie rozpoznawczym, na przykład na kamizelce każdego może być przyczepiona przypinka z imieniem.
pin
 

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez krakowianka » wtorek, 9 października 2018, 10:58

A co cię dokładnie interesuje? Bo, jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości to możesz przykładowo poprosić kuchnię o podanie potraw ze suchym lodem. Dzięki niemu pojawi się mgiełka wokół talerza. Możesz również go zastosować do napojów, drinków. Naprawdę ciekawie to wygląda. Jak nie wiesz gdzie kupić taki suchy lód zerknij sobie tutaj https://elod.pl . Mój znajomy ostatnio zamawiał tam w dobrej cenie na swoje wesele.
krakowianka
 

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 25 października 2018, 10:10

No mi się wydaje że najlepiej po prostu zarezerwować lokal, zapewnić dobre jedzenie, drinki i muzykę i impreza wyjdzie super. Nawet można zrobić z niej film by później jeszcze wspominać ze współpracownikami. Ta firma https://wytworniafilmow360.pl/ mogłaby zrobić świetny film.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Milosz5 » czwartek, 29 listopada 2018, 12:32

Bardzo ciekawa sprawa.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez latawiec biały » czwartek, 29 listopada 2018, 20:58

Fajnie jest, jeśłi taka impreza się czymś wyróżnia i nie jest taka jak wszystkie inne :) Dlatego warto określić jej styl i wymyślić jakieś przebrania. My w tym roku na firmowej imprezie mieliśmy stroje i gadżety z https://medieval-market.com/ . Dzięki temu każdy z nas wyglądał jak ze Średniowiecza! Świetna sprawa, bo udało nam się stworzyć naprawdę świetny, historyczny klimat i wszyscy się super bawili.
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez ksiezniczkasisi » sobota, 29 grudnia 2018, 06:52

fajnym miejscem na zorganizowanie imprezy integracyjnej jest Dwór Rychwałd niedaleko Żywca, gorski klimat, do tego mozna zorganizowac cos fajnego w terenie, na miejscu tez maja sporo atrakcji, dobre jedzenie i obsluga na poziomie
ksiezniczkasisi
 
Posty: 370
Dołączył(a): czwartek, 15 listopada 2018, 20:09

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Kinga p » środa, 16 stycznia 2019, 10:25

My mieliśmy wynajętą sale Glamour we Wrocławiu. lokal super, pyszne jedzenie, fajna atmosfera, zupełnie inaczej niż w pracy- ja bawiłam się jak nigdy. sala jest tam bardzo ładna, obsluga również, sprawdza się do takich imprez.
Kinga p
 

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez Blue852 » czwartek, 7 lutego 2019, 12:42

Ja jestem zdania, że świetnym pomysłem są imprezy firmowe w plenerze. Zwykle organizowane są podczas nich ciekawe atrakcje sportowe, ognisko, grill itp. Nie obejdzie się tutaj oczywiście bez konsumpcji trunków. Podczas ostatniej tego typu imprezy byłam bardzo zaskoczona, bo organizatorzy spotkania wręczyli każdemu uczestnikowi pakiet startowy, w którym m.in. znalazł się 2KC Drink, czyli napój którego celem jest wspieranie organizmu podczas spożywania alkoholu i ochrona przed kacem. Na etykiecie widziałam, że produkt zawiera wyciąg z opuncji figowej. Według mnie pomysł sprawdził się doskonale. :D
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Postprzez latawiec biały » środa, 20 lutego 2019, 13:18

Też całkiem niedawno szukaliśmy w firmie pomysłu na taką imprezę. Koleżanka wpadła na pomysł pojechania na paintball do http://jednostkapaintballowa.pl/ i był to strzał w dziesiątkę :D Organizują naprawdę świetne imprezy integracyjne Kraków. Świetnie się bawiliśmy i mieliśmy okazję do doskonalenia współpracy i pracy zespołowej :D
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Postprzez » środa, 20 lutego 2019, 13:18

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron