Melodia Legionowo

Melodia Legionowo

Postprzez Danuta » czwartek, 18 grudnia 2014, 16:52

Ostatnio bawiłam się na weselu zorganizowanym w lokalu Melodia w Legionowie. Było naprawdę super, w skali 10/10 lokal, obsługe i jedzenie oceniam minimum na 11 naprawdę wartto tasm iśc się bawić,a z tego co udąło mi się diwedzieć, to w karnawale robią jakąś imprezę i bal sylwestrowy....zresztą szczegóły znajdziecie na http://melodia.oit.pl
Danuta
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2014, 15:54

Postprzez » czwartek, 18 grudnia 2014, 16:52

 

Re: Melodia Legionowo

Postprzez Kamila i Rafał » niedziela, 21 grudnia 2014, 23:14

My tam wyprawialiśmy wesele, miło i przyjemnie od samego początku, nie mieliśmy na co narzekać, sala przybrana przepięknie, super jedzenie. Spodziewałam się, że będzie to najpiękniejszy dzień w moim życiu, jednak nie wyobrażałam sobie, że będzie aż tak bajecznie, a to akurat jest zasługa wystroju lokalu i cąłej otoczki związanej z weselem
Kamila i Rafał
 

Re: Melodia Legionowo

Postprzez Renata » niedziela, 1 lutego 2015, 12:10

Zgadzam się z opiniami jakie można tu przeczytać, w Melodii byłam na weselu dwa razy, i to że dwie kuzynki wybrały jedna po drugiej tę samą sale chyba mówi samo za siebie. Impreza zorganizowana naprawdę wzorcowo, super miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie. Jak dla mnie naprawdę super. A mi na tyle się spodobało, że za parę dni będę tam witała Nowy Rok


Ostatnio przesunięty w górę niedziela, 1 lutego 2015, 12:10 przez: Anonymous.
Renata
 

Postprzez » niedziela, 1 lutego 2015, 12:10

 


Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości