Agd

Agd

Postprzez Magnolia34 » niedziela, 18 marca 2018, 12:07

Które marki agd są według Was najmniej zawodne, awaryjne, najrzadziej się psują?
Magnolia34

Postprzez » niedziela, 18 marca 2018, 12:07

Re: Agd

Postprzez mrobert15 » niedziela, 18 marca 2018, 19:25

Kiedyś myślałem, że Bosh to dobry wybór. Dość dobre ceny, a jednak znana marka. Zmywarkę mam jakieś 12 lat i nadal nieźle działa. Natomiast pralka to już nie jest idealna. Zatem teraz mam mieszane uczucia ...
Może Samsung? Nie testowałem i chętnie się dowiem co inni myślą o tej marce.
Miele to podobno super sprzęt, ale strasznie drogi; chyba nie warto brać kredytu na pralkę ...
Z kolei lodówka Polar stoi u mnie ponad 20 lat; kiedyś chyba miała jakąś usterkę (może z jedną), ale nadal działa. Żre dużo prądu, jak na dzisiejsze standardy, ale co robić kiedy nie chce się zepsuć ... :lol: Może mimo wszystko warto ją wymienić na bardziej ekonomiczną (energooszczędną) ...
Blog o gospodarce, finansach i bankach. Porównania ofert bankowych np. ranking kredytów gotówkowych, oszczędzanie, lokaty bankowe i inne inwestycje. Najlepsze konta osobiste.
mrobert15

Postprzez Ela85 » poniedziałek, 19 marca 2018, 17:58

Dobrze poczytać opinie o różnych markach, bo ja też jestem zainteresowana tym tematem.
Jesteśmy w trakcie planowania remontu kuchni i będziemy też wymieniać cały sprzęt.
Powoli zaczynam się rozglądać za płytami, piekarnikami, nową lodówką z chłodziarką,
więc temat jak najbardziej na czasie, a wybór nie jest łatwy, jak się okazuje.

Póki co, zastanawiam się jedynie nad piekarnikiem Candy, model Watch&Touch,
bo ten miałam okazję ostatnio oglądać w sklepie agd i zrobił na mnie spore wrażenie.
Jest bardzo nowoczesny, z panelem dotykowym na froncie i zintegrowaną kamerą,
która ułatwia podglądanie potrawy w trakcie pieczenia w czasie rzeczywistym,
bez potrzeby otwierania drzwiczek. A do tego perfekcyjnie wykonany!

Czy ktoś z Was ma może ten piekarnik w domu i chciałby się podzielić opinią na jego temat?
Ela85

Postprzez buderman » wtorek, 20 marca 2018, 11:21

To jest dobre pytanie, też właśnie szukam, szczególnie energooszczędne z klasą A+++.
buderman

Postprzez karolina1918 » środa, 28 marca 2018, 07:22

Tak naprawdę to nie ma jednej marki, która jest najlepsza. Wiem z własnego doświadczenia, że jedne sprzęty psują się szybciej, a inne później i marka nie ma tu znaczenia.
karolina1918

Postprzez Radka2 » czwartek, 29 marca 2018, 19:31

To wszystko zależy od tego, o jakim sprzęcie mówimy. Ja staram się za bardzo nie sugerować marką, ale funkcjonalnością danego sprzętu. Na przykład ostatnio kupiliśmy lodówkę dwudrzwiową, bardzo zależało nam, żeby miała ona dystrybutor wody, do którego bez problemu dostaniemy filtry. Zamawiamy je zawsze na https://strefafiltrow.pl/filtr-do-lodowki.html. Taki dystrybutor wody w lodówce to naprawdę świetna rzecz, polecam wszystkim :)
Radka2

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 12 kwietnia 2018, 09:43

Nie wiem jakie marki sa złe, bo akurat wybieram zawsze jedna markę z uwagi na to, że jestem po prostu zadowolona. Aktualnie szukam pralki. Przeglądam stronę firmy Candy http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie Wiem, że ta firma mnie nie zawiedzie. Zastanawiam się jeszcze czy kupić pralkę czy pralko-suszarkę. Tak, że moja marka to zdecydowanie Candy.
wiktoria68

Postprzez Konstruktywna » piątek, 13 kwietnia 2018, 11:49

Jedną z takich marek, jest na pewno MIELE.
Konstruktywna

Postprzez Fankanor » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 20:37

Ale że ta marka jest zła ? czy o co chodzi ?
Fankanor

Postprzez violatta » sobota, 26 maja 2018, 20:44

Jeżeli szukacie dobrego producenta AGD to jedynym słusznym wyborem będzie Candy. My z mężem zastanawiamy się nad zmywarką z Wifi od Candy, jest to bardzo dobry producent sprzętu AGD, miałam już nie raz doczynienia z tą marką i nigdy nie zawodziła :)
violatta

Postprzez » sobota, 26 maja 2018, 20:44

Następna strona

Powrót do Kraj