Idzie zima...

Re: Idzie zima...

Postprzez szeldon » czwartek, 13 września 2018, 21:15

Brzmi to jak zawołanie Starków :p Niczego się nie boję, bardzo lubię zimę. Jak każda pora roku, ma swoje plusy i minusy, a także jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania Świata :p
szeldon

Postprzez » czwartek, 13 września 2018, 21:15

Postprzez Kieres » poniedziałek, 15 października 2018, 07:24

Ja się zimą nie muszę przejmować, a wszystko to dzięki powietrznej pompie ciepła od firmy Fonko. Zima w zeszłym roku była dosyć mroźna, ale mimo to temperatura w domu była na odpowiednim poziomie, więc i tej zimy będzie podobnie, nawet jeśli mrozy będą spore.
Kieres

Postprzez prawnik » środa, 24 października 2018, 12:53

Niestety, w moim bloku rzadko grzeją kaloryfery więc muszę sobie radzić domowymi sposobami. Po pierwsze - przed snem piję gorącą herbatkę lub mleko. Po drugie, do łóżka zawsze wskakuję z termoforem. Zwłaszcza, że są po prostu przecudne: https://zasmakujradosci.pl/termofory Uwielbiam moją sowę w sweterku :) Dzięki niej udaje mi się jakoś przetrwać zimę.
prawnik

Postprzez Mylik » środa, 24 października 2018, 19:49

Ta zima to ok - ale zima za rok moze byc dla nas (mnie i rodziny) dosc hmm ciekawa. Przeprowadzamy sie z duzego miasta na wies (budujemy wlasnie dom) i nie wiem, co tam bedzie zima? Czy potrzebne beda lancuchy do auta?? (malopolska) - moze ktos z Was ma jakies doswiadczenie w tej kwestii? Odnosnie lancuchow to patrzylem tutaj i nie wiem ktore sa najlepsze i ktore ewentualnie wybrac? Dodam, ze dojazd do mojej dzialki jest lekko pod gorke - teraz jest ok, ale zima?
Mylik

Postprzez lucy.k » piątek, 2 listopada 2018, 20:51

Brr, już na samą myśl mi zimno, a mimo to kocham tą porę roku. Nic nie uspokaja tak jak nocny spacer podczas, którego i tak jest jasno bo światło odbija się od śniegu, no i oczywiście dźwięk chrupiącego śniegu pod nogami to obłęd dla moich uszu! Już się nie umiem doczekać, aż będzie biało.
lucy.k

Postprzez » piątek, 2 listopada 2018, 20:51

Poprzednia strona

Powrót do Kraj