Pierwszy weekend wakacji

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez kena0 » wtorek, 7 maja 2019, 16:37

No, a jakie polecacie atrakcje dla dzieci województwo mazowieckie? Dokładnie interesowałby mnie fajne atrakcje w okolicy Warszawy. Słyszałam, że warto odwiedzić przykładowo Park Rozrywki dla rodzin z dziećmi Farma Iluzji. Czy to prawa? Czy ktoś z was był może już tam? Może moglibyście podzielić się ze mną wrażeniami?
kena0

Postprzez » wtorek, 7 maja 2019, 16:37

Postprzez tatwoj12 » środa, 15 maja 2019, 09:00

A tam zaraz planować we wrześniu czy październiku. Ja tam zawsze zamawiam takie wczasy na miesiąc przed wyjazdem ;) I zawsze jest super. Z mojej strony polecam tez biuro podróży CoralTravel , gdzie zawsze można trafić na dobre oferty last minute i nie tylko ;)
tatwoj12

Postprzez RafalM » piątek, 24 maja 2019, 10:21

Dużo ciekawych propozycji możemy znaleźć na blogu o podróżach http://www.i-urlop.pl
RafalM

Postprzez julzu » wtorek, 25 czerwca 2019, 04:35

Pierwszy weekend wakacji spędziliśmy z mężem w Gdańsku. Trzy cudowne dni tylko we dwoje, w przytulnym pensjonacie http://www.starakarczma.com.pl/ . To taki nasz rocznicowy wyjazd, który odkładaliśmy od kwietnia. Warto było poczekać, bo było wspaniale. Pyszna kuchnia, miła atmosfera i bardzo sympatyczna obsługa. To pozwoliło nam doskonale wypocząć.
julzu

Postprzez herta » poniedziałek, 15 lipca 2019, 15:48

Problem polega na tym, że gdy chcemy zostać np. z dziećmi w mieście to ten czas po prostu zmarnujemy. Kiedy ja byłam mała to domy kultury urządzały ciekawe półkolonie, z bogatym programem. Teraz nikt już o tym nie myśli.
herta

Postprzez misiakasiamisia » niedziela, 6 października 2019, 13:19

Chociaż na pierwszy weekend nie było nic specjalnego, na ten ostatni całą rodziną wyjechaliśmy do Sopotu, wynajęliśmy całe mieszkaniei, co najważniejsze, mięliśmy spokój, bo dzieci miały normalnie własny pokój, a nie jak w hotelu, że trzeba sie kisić w małym pokoiku albo słono zapłacić. Pogoda była świetna plaże piękne i wrażenia cudowne. nic tylo polecać tego typu wypady

Ostatnio przesunięty w górę niedziela, 6 października 2019, 13:19 przez: Anonymous.
misiakasiamisia

Postprzez » niedziela, 6 października 2019, 13:19

Poprzednia strona

Powrót do Kraj