Wakacje w Polsce

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez samarytanin » sobota, 10 lutego 2018, 16:04

Bieszczady - piękne, nieodkryte, spokojne i dojedziesz bez korków! Zakochałem się w nich od pierwszej wizyty
samarytanin
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 22:32

Postprzez » sobota, 10 lutego 2018, 16:04

 

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez ulunia » czwartek, 15 lutego 2018, 14:35

Był z was ktoś wczesną wiosną nad morzem? Jest piekne, niespokojne. A w powietrzu dużo zdrowego jodu. Jak macie ochotę to zobaczcie ofertę https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/marzec-niskich-cen-nad-morzem-2018/ Organizatorzy przygotowali bogaty program pobytu dla dorosłych jak i dla dzieci. Nawet pomyślano o mini przedszkolu. Marzec nad morzem w Primavera Jastrzebia Góra może was zadziwić, ale jestem pewna że pokochacie morze w wiosennym wydaniu.
Warto skorzystać z tej okazji bo i ceny niższe niż w sezonie i tłoku nie ma.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez lilka » sobota, 17 lutego 2018, 09:37

Wakacje w Polsce są całkiem spoko jednak ja w tym roku na pewno pojadę gdzieś zagranicę. Moim dzieciom natomiast przydałby się jakiś obóz młodzieżowy. Szukam na razie ofert na terenie Polski, ale jak nic ciekawego nie będzie to postawię im na jakiś ciepły kraj :) Chyba, że wy mi coś polecicie?
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez Astrea » wtorek, 27 lutego 2018, 16:39

Polskie góry i narty są super. Trzeba tylko pamiętać o właściwym ubezpieczeniu. Np. tu jest warta ubezpieczenie narciarskie z wakacyjnapolisa.pl.
Istniejemy póki ktoś o nas pamięta.
Astrea
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 9 lutego 2018, 13:35

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez Albercik23 » czwartek, 1 marca 2018, 13:41

Akurat jeśli chodzi o wakacje w Polsce, to nigdy nie miałem z tym problemów. Rzecz w tym, że najlepsze wakacje jakie odbyłem do tej pory, to były wakacje w przyczepie campingowej. Zobaczymy jak to się poukłada w tym roku wszystko, natomiast chciałbym wrócić do tego, bo chyba z 15 lat tak nie jeździłem. Natomiast problem polega na tym, że muszę rozważyć zakup przyczepy najpierw. Ogólnie interesuje mnie Poznań i okolice - pytanie do Was, czy znacie jakieś firmy tego typu? Trafiłem w sieci na http://www.przyczepykempingowewiorek.pl/, ale szukam jakichś informacji jeszcze na ich temat. Ewentualnie podobnych sprzedawców.
Albercik23
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 22 czerwca 2017, 18:28

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez dariawaria » poniedziałek, 26 marca 2018, 12:30

my na maj/ kwieciem bukujemy noclegi nad jeziorem żywieckim tak na przedłużony weekend a potem sierpień/lipiec wakacje już za granicą, polskie morze ma dla mnie urok tylko w tych miejscach gdzie jest cicho i spokojnie, a jest ich coraz mniej :(
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez ebolia » wtorek, 27 marca 2018, 20:50

Ja nie jeżdzę na wakacje w Polsce, od momentu kiedy nad morzem całe 10 dni padał deszcz
ebolia
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 27 marca 2018, 20:49

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez Anette_23 » czwartek, 26 kwietnia 2018, 12:11

My raczej spokojnie, bo wakacje z dziećmi jednak to nie czas na szaleństwa :d A Polska jest na tyle piękna, ze wcale nie trzeba się ruszać nigdzie dalej, mnie tam nawet pogoda nie zniechęca.;)) Generalnie polecam https://plater74.pl/ - fajne apartamenty w Darłówku, przyjemna okolica, do tego blisko morza. Czego chcieć więcej?
Anette_23
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 19 kwietnia 2018, 11:35

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez jaskier » czwartek, 26 kwietnia 2018, 14:27

My jedziemy ze znajomymi najpierw w maju do Poznania do innych znajomych, potem w lipcu jadę na parę dni do Trójmiasta, a w sierpniu do Krakowa. Mam dużo dni wolnych z zeszłego roku do wykorzystania, więc dla mnie idealnie :) Przez ostatnie lata nie miałem okazji nigdzie za bardzo jeździć, więc chcę to zmienić w tym roku :) Nie mogę się doczekać!
jaskier
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2018, 14:18

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez paulosek » piątek, 27 kwietnia 2018, 13:03

Dla mnei najlepszy Malbork - wiele razy byłam i zawsze z chęcia wracam po raz kolejny. To miejsce ma swój klimat, którego nie zniszczyła nawet turystyka.
paulosek
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2018, 20:01

Postprzez » piątek, 27 kwietnia 2018, 13:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kraj

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron