Wakacje w Polsce

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez lipka_ice » piątek, 20 lipca 2018, 15:34

Co roku robię sobie jedną wycieczkę objazdową po Europie (nastawioną na zwiedzanie), a jedną nad polskie morze :) Jakoś się przyzwyczaiłam i brakowałoby mi Bałtyku...
lipka_ice
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 19 lipca 2018, 16:41

Postprzez » piątek, 20 lipca 2018, 15:34

 

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez damianolejj » niedziela, 22 lipca 2018, 18:54

W górach najlepiej :D
damianolejj
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lipca 2018, 19:42

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez Kieres » wtorek, 24 lipca 2018, 10:08

Ja chyba najbardziej lubię morze :D byłem niedawno na Helu i muszę przyznać, że jest to wyjątkowe miejsce. Polecam też tamtejszą restaurację Checz, gdzie mają bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach. Jadałem tam prawie codziennie i zawsze wychodziłem najedzony i zadowolony :)
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez lychee » piątek, 3 sierpnia 2018, 10:36

pokrzyva napisał(a):Ja tam akurat całkiem lubię spędzać wakacje w Polsce, zwłaszcza w górach. Mam teraz zarezerwowaną kwaterę na Bookaparcie na wrzesień i mam nadzieję, że będzie bardzo miło :)

A gdzie zarezerwowałaś sobie kwaterę? Na Podhalu czy gdzieś indziej?
lychee
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 3 sierpnia 2018, 10:32

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez kupiec » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 20:43

Na szczęście robią się coraz popularniejsze. Mamy piękny, różnorodny kraj - powinniśmy nauczyć się korzystać z jego walorów.
kupiec
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 25 sierpnia 2018, 12:08

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez arkwo » środa, 29 sierpnia 2018, 17:55

Moim zdaniem coraz to bardziej konkurencyjne w stosunku do zagranicy
arkwo
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:42

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez julekk » środa, 29 sierpnia 2018, 17:58

Ze swojego punktu widzenia mi również wakacje w Polsce podobają się od wakacji za granicą ;) Oczywiście zależy gdzie się wybierzemy, ale wyjeżdżając np. w Bieszczady możliwości mamy ogromne ;) Można siedzieć w hotelu, np. tutaj http://willa-stasia.pl/ ale można i wyjść w góry ;) Klimat jest niesamowity - dopiero co wróciłem i mega polecam!
julekk
 

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez Kieres » środa, 5 września 2018, 09:32

Osobiście polecam udać się do Karpacza, gdzie można przyjemnie wypocząć za niskie pieniądze, szczególnie jeśli skorzysta się z pensjonatu Daglezja. Sam wyjeżdżam tam nieraz na weekend i zawsze wracam zregenerowany i zadowolony.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez Megi » środa, 5 września 2018, 12:51

Polska jest piękna i warto ją odkrywać, a zwłaszcza południe i Podkarpacie. My co roku jeździmy z dziećmi w Bieszczady, gdzie najlepiej nam się odpoczywa. Mamy swój ulubiony Gościniec Rabe, niedaleko Ustrzyk: https://rabe.pl- noclegi i pobyt tam to duża przyjemność dla nas wszystkich. Ośrodek posiada saunę i basen, więc dla dzieciaków to niezła frajda. Stamtąd mamy blisko na szlaki, widoki są zachwycające, powietrze czyste- dla nas idealne wakacje. ;)
Megi
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 7 sierpnia 2018, 07:39

Re: Wakacje w Polsce

Postprzez Mela85 » czwartek, 6 września 2018, 14:24

Najlepsze miejsce na wakacje w górach to tutaj http://willamajerczyk.com/bukowina-tatrzanska-noclegi-z-wyzywieniem
Jeździmy nie tylko w lato ale i zimę na narty
Super lokalizacja i niedrogo
Mela85
 
Posty: 680
Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2016, 06:36

Postprzez » czwartek, 6 września 2018, 14:24

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kraj

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość