Kto ma rację z TK

Kto ma rację z TK

Postprzez Baraś » środa, 9 marca 2016, 20:19

TK wydał wyrok, że ustawa PiS jest niekonstytucyjna i nie ma mocy prawnej, PiS twierdzi, że TK w tym składzie i na tych zasadach nie miał prawa orzekać i bardziej było to cytując jedną ze stacji "wydanie nie wiążącej opinii i spotkanie przy kawce.."Kto w końcu ma rację, bo naprawdę można się pogubić? Nigdy nie bawiłem się w politykę, może dlatego jestem wygłupiony, ale naprawdę nie wiem już co o tym wszystkim myśleć...
Baraś
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 9 marca 2016, 19:58

Postprzez » środa, 9 marca 2016, 20:19

 

Re: Kto ma rację z TK

Postprzez Lucjusz » wtorek, 19 kwietnia 2016, 21:26

Moim zdaniem racja jak i wina jest po każdej ze stron. Źle zrobiło PO, PiS też uważam, że może nie źle, bo wolą wyborców ma pełne prawo do prowadzenia polityki takiej jaką prowadzi, nie mniej cześć zachowań (styl ich prowadzenia połączona z butą wypowiedzi niektórych posłów) budziła, możenie tyle mój wewnętrzny sprzeciw, co pewien niesmak...TK, w osobie przewodniczącego... no cóż mimo wszysto uważam, że sąd nie może być sądem we własnej sprawie... Nie jestem prawnikiem, nie jestem politykiem, ale moim zdaniem wszelkiego rodzaju tego wątpliwości powinien rozstrzygać SN w trybie pilnym jaki priorytet... czyli jest jakaś wątpliwość wobec TK, to na ciot danym problemem zajmuje się SN i po wyroku wiadomo co i jak dalej z TK...
Lucjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2016, 21:26

Postprzez » wtorek, 19 kwietnia 2016, 21:26

 


Powrót do Kraj

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron