Idzie zima...

Re: Idzie zima...

Postprzez Mylik » środa, 24 października 2018, 19:49

Ta zima to ok - ale zima za rok moze byc dla nas (mnie i rodziny) dosc hmm ciekawa. Przeprowadzamy sie z duzego miasta na wies (budujemy wlasnie dom) i nie wiem, co tam bedzie zima? Czy potrzebne beda lancuchy do auta?? (malopolska) - moze ktos z Was ma jakies doswiadczenie w tej kwestii? Odnosnie lancuchow to patrzylem tutaj i nie wiem ktore sa najlepsze i ktore ewentualnie wybrac? Dodam, ze dojazd do mojej dzialki jest lekko pod gorke - teraz jest ok, ale zima?
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Postprzez » środa, 24 października 2018, 19:49

 

Re: Idzie zima...

Postprzez lucy.k » piątek, 2 listopada 2018, 20:51

Brr, już na samą myśl mi zimno, a mimo to kocham tą porę roku. Nic nie uspokaja tak jak nocny spacer podczas, którego i tak jest jasno bo światło odbija się od śniegu, no i oczywiście dźwięk chrupiącego śniegu pod nogami to obłęd dla moich uszu! Już się nie umiem doczekać, aż będzie biało.
lucy.k
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 20:48

Re: Idzie zima...

Postprzez latawiec biały » sobota, 15 grudnia 2018, 19:00

Dla mnie to idelana pogoda - tyko auto trzeba będzie odśnieżać :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Idzie zima...

Postprzez sirren » niedziela, 30 grudnia 2018, 22:04

Uwielbiam tą porę roku, bo może to zabrzmi dziwnie, ale nie mam wtedy problemów zdrowotnych. Zwykle zima jest porą epidemii grypy i innych przeziębień, ale mi chodzi o problemy z sercem i dermatologiczne. Moja skóra nie cierpi upałów ani w ogóle ciepła, a wiosną i latem mam ciągle kołatania serca, choć jestem niskociśnieniowcem. Poza tym, uwielbiam zimę, bo przypomina mi dzieciństwo spędzone na zabawach w śniegu i o białych Świętach - dla mnie Wigilia nie ma tej magii bez śniegu leżącego za oknem.
sirren
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 10:11

Re: Idzie zima...

Postprzez MotoM » wtorek, 25 czerwca 2019, 20:19

Osobiście nie przepadam za zimą. Nie tylko przez to, że auto trzeba odśnieżać, ale również czasem dogrzewać w domu. Na szczęście się przygotowałem i wcześniej kupiłem termowentylatory marki Teesa. Jeden pójdzie do garażu a drugi do sypialni.
MotoM
 
Posty: 48
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2018, 10:38

Re: Idzie zima...

Postprzez SupBack » niedziela, 7 lipca 2019, 23:51

a potem lato przyjdzie
SupBack
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 7 lipca 2019, 23:51

Re: Idzie zima...

Postprzez zolia » środa, 10 lipca 2019, 12:35

no na szczęście na razie mamy środek lata bo ja bardzo nie lubię zimy :D
zolia
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 10 lipca 2019, 12:29

Re: Idzie zima...

Postprzez Mia » piątek, 2 sierpnia 2019, 02:05

Teraz to zamiast lipca jest lipcopad :(
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Idzie zima...

Postprzez Ingrid » wtorek, 5 listopada 2019, 21:21

Niestety w tym roku zima może być sroga - to już tuż tuż. Z tego wzgledu wymienilam już opony na zimowe i zastanawiam się obecnie nad ofertą firmy Wejsspol - bo mają sprzedaż soli drogowej - u mnie w miejscowosci jest dosyc stromy podjazd i juz nieraz byly tutaj stluczki . Dlatego w tym roku rozwazam takie rozwiazanie - bo najwazniejsze jest zdrowie dlatego warto zapewnic sobie bezpieczenstwo szczegolnie w zimie.
Ingrid
 

Re: Idzie zima...

Postprzez Minerwa » piątek, 29 listopada 2019, 23:00

Slyszalam ze teraz podobno nadciaga zima trzydziestolecia - to dopiero sezon chorob . W starszym wieku trzeba o siebie szczegolnie zadbac. Jednak wiem ze nie zawsze jest to mozliwe. Na szczescie są na to odpowiednie rozwiazania. Jesli chodzi o taka calodobowa opiekę dla starszych to przede wszystkim sprawdzcie sobie oferte domu Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu/ Moja babcia aktualnie tam przebywa i jest zadowolona z panujacych tam warunkow - personel doklada wszelkich staran aby seniorom zylo sie jak w domu.
Minerwa
 

Postprzez » piątek, 29 listopada 2019, 23:00

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kraj

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości