Pierwszy weekend wakacji

Pierwszy weekend wakacji

Postprzez Kowalska » wtorek, 11 listopada 2014, 22:10

Pierwszy weekend wakacji przed nami i .... no właśnie i co? Jakie są propozycje dla ludzi młodych w Waszych miastach. Nie wiem, jakie przygotowano faktyczne imprezy przygotowano aby młodych przekonać do kulturalnej rozrywki? Istnieje u was coś takiego?
Kowalska
 

Postprzez » wtorek, 11 listopada 2014, 22:10

 

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez JasFasOLA » wtorek, 11 listopada 2014, 22:10

Mój brat od 16 jest na Strefie Chillu w Soho factory, z tego co wiem to jutro będzie podobne...
JasFasOLA
 

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez Marcin » wtorek, 11 listopada 2014, 22:11

I dobrze robi, ja niestety na 16 nie mogłem, ale za godzine jestem na miejscu, z tego co dzwoniłem już do znajimych którzy tam są to podobno rewelacja
Marcin
 

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez Hugon » wtorek, 11 listopada 2014, 22:11

Spokojnie, impreza jest też jutro!!!
Hugon
 

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez Janaa » wtorek, 11 listopada 2014, 22:12

Dokłądnie jutro od 16. a dzisiaj przeciez zawsze można wejść w treakcie, wstęp jest przecież za darmo, więc nie ma problemu, by wejśc o której się chce
Janaa
 

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez Eryk » niedziela, 1 lutego 2015, 18:55

Nie wiem nawet czy sobota nie jest lepszym dniem, mimo wszystko dzisiaj jest jak jest... a jutro prawdziwe wakacje
Eryk
 

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez Debna » niedziela, 3 stycznia 2016, 16:52

U nas w najbliższym czasie to ferie zimowe, jak będzie tak jak teraz to super, bo na kilka dni z dzieciakami mam zamiar wybrać się w góry, konkretnie do Zakopanego i poszaleć trochę na skuterach śnieżnych. Ofertę ze strony http://szkolaquadow.pl podesłała mi koleżanka i licze, że warunki dopiszą i będę wstanie choć troszkę się rozerwać...
Debna
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:29

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez Wojtek » czwartek, 18 lutego 2016, 17:51

My byliśmy tam na wypadzie firmowym, jeżeli mam byc szczery, to zawsze tego rodzaju imprezy integracyjne traktowałem jako przekleństwo... W każdej firmie gdzie pracowałem, kończyły się one jednym wielkim pijaństwem, zdradami,a i zdarzało się,że jedna z drugą panią, jadąc na szkolenie bez mężów do domu wracały już nie same, nie zdając sobie z tego sprawy. Nie były to klimaty dla mnie. Niestety obowiązek, jeżeli chodzi o utrzymanie stanowiska... a że w moim zawodzie takie działania były normą praktycznie w każdej firmie, to zmiana pracy nic nie dawał, a zmiana zawodu nie wchodziła w grę... Tym razem było inaczej.., Program jaki przewidywał szkołę quadów był dla mnie swoistą niespodzianką i po raz pierwszy faktycznie wyniosłem z takiego wyjazdu coś pożytecznego, a i sam wyjazd okazał się przyjemnym przeżyciem...
Wojtek
 

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez Pingwin » środa, 2 marca 2016, 20:24

Ja słyszałem i Extreme Group z Witowa, o której piszecie... byłem na ich profilu na facebooku https://www.facebook.com/szkolaquadow/ i chyba latem się wybiorę,bo na zdjęciach i filmach wygląda to bardzo atrakcyjnie...
Pingwin
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 2 marca 2016, 20:20

Re: Pierwszy weekend wakacji

Postprzez skrzydle1 » piątek, 19 maja 2017, 10:47

Jak to co !? Do pracy! ja odkąd skończyłem 16 lat zawsze pracowałem w wakacje- oczywiście w granicach rozsądku na jakiś odpoczynek też był czas ale najpierw trzeba było sobie na niego zarobić albo łączyłem pracę z odpoczynkiem np. pojechałem na 3tyg pracować nad morze + tydzień zostałem żeby odpoczywać. Można- jak widać można ;)
skrzydle1
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 19 maja 2017, 09:49

Postprzez » piątek, 19 maja 2017, 10:47

 

Następna strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości