Polskie piekiełko

Polskie piekiełko

Postprzez Kowalska » środa, 3 stycznia 2018, 07:58

Co sądzicie o sytuacji politycznej w Polsce? Wszyscy się tną, nie ma współpracy... jak dla mnie to do czasu, gdy się to nie skończy, to nie będzie u nas dobrze...
Kowalska
 

Postprzez » środa, 3 stycznia 2018, 07:58

 

Re: Polskie piekiełko

Postprzez Tsunoyama » czwartek, 8 lutego 2018, 16:06

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
Patrz oczyma. Słuchaj uszami. Wąchaj nosem i czuj przez skórę. Potem dopiero myśl.
Tsunoyama
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 8 lutego 2018, 13:48

Re: Polskie piekiełko

Postprzez kuterop » środa, 28 lutego 2018, 19:44

Ja uważam, że obecnie jest w Polsce OK ;)
kuterop
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 19:42

Re: Polskie piekiełko

Postprzez eBie » niedziela, 11 marca 2018, 17:23

Przecież w Polsce jest dobrze.
eBie
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 11 marca 2018, 17:19

Re: Polskie piekiełko

Postprzez Fryzerro » środa, 16 maja 2018, 09:37

Wydaje mi się, że na Opolszczyźnie jest wieś o takiej nazwie
Fryzerro
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 16 maja 2018, 09:33

Re: Polskie piekiełko

Postprzez parametr » środa, 12 września 2018, 15:12

Wcale nie jest dobrze. Mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej niż za wcześniejszych kadencji. Wszyscy się ze wszystkimi gryzą, nawet ci, którzy z pozoru powinni być po jednej stronie barykady, nikt nie umie dojść do porozumienia, a co gorsza, nikt się nie potrafi przyznać do błędu czy przeprosić za niewłaściwą wypowiedź czy wyjść z inicjatywą. I mówię tu zarówno o lewicy, jak i prawicy, jak i partiach pośrodku. Denerwuje mnie takie rozwarstwienie programów wyborczych, działanie pod publikę, propaganda partii rządzącej, wszystko. Przestałem nawet oglądać wieczorne wiadomości, bo człowiek niepotrzebnie traci tylko nerwy na kolejne 'mądre' wypowiedzi polityków czy jakieś akcje rozdmuchane do rozmiarów sensacji.
parametr
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 30 maja 2018, 14:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Polskie piekiełko

Postprzez QuietPlace » sobota, 29 września 2018, 01:39

Gdyby nie cyrk na arenie międzynarodowej to nie byłoby tak źle...
QuietPlace
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 22:32

Re: Polskie piekiełko

Postprzez adelaide87 » poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:08

parametr napisał(a):Wcale nie jest dobrze. Mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej niż za wcześniejszych kadencji. Wszyscy się ze wszystkimi gryzą, nawet ci, którzy z pozoru powinni być po jednej stronie barykady, nikt nie umie dojść do porozumienia, a co gorsza, nikt się nie potrafi przyznać do błędu czy przeprosić za niewłaściwą wypowiedź czy wyjść z inicjatywą. I mówię tu zarówno o lewicy, jak i prawicy, jak i partiach pośrodku. Denerwuje mnie takie rozwarstwienie programów wyborczych, działanie pod publikę, propaganda partii rządzącej, wszystko. Przestałem nawet oglądać wieczorne wiadomości, bo człowiek niepotrzebnie traci tylko nerwy na kolejne 'mądre' wypowiedzi polityków czy jakieś akcje rozdmuchane do rozmiarów sensacji.


ugh, masz racje, mam takie samo podejscie jak ty. Wiadomosci w telewizji to juz wcale nie ogladam bo to jest smiech an sali co tam sie wyprawia. Zero porozumienia tylko kazdy kazdemu nóż w plecy by najchetniej wbił. Nie podoba mi sie w ogóle to co sie dzieje.


Ostatnio przesunięty w górę poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:08 przez: Anonymous.
Szukasz serum przeciwzmarszczkowego? Koniecznie sprawdź Richevon https://www.familie.pl/Blogi-7-0/b0p20018,Jaki-krem-na-zmarszczki.html
adelaide87
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 31 października 2018, 10:54

Postprzez » poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:08

 


Powrót do Kraj

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron