Jak nas widzą...

Jak nas widzą...

Postprzez Aska1980 » piątek, 17 kwietnia 2015, 16:23

Szok, kolejny kraj (po wiele tak pokutującym co w niektórych miejscach jeszcze do dzisiaj, naszym wizerunku w Niemczech, że Polak to złodziej samochodów) gdzie Polacy są bardzo źle kojarzeni. Chodzi mi o Francję. W pewnym okresie Francuzi straszyli widokiem Polaka - hydraulika. Postacią wymyśloną, mającą zabierać im miejsca pracy. Niestety, obecnie Polak morderca i gwałciciel, to nie sprawa jakiegoś chorego wymysłu. Po kilku głośnych sprawach gwałtów na Brytyjkach na Wyspach, wczoraj potwór będący obywatelem Polski we Francji na oczach matki porwał 9 letnią dziewczynkę, wywiózł do pobliskiego lasu, prawdopodobnie (informacja za tym co słychać na kanałach informacyjnych) zgwałcił i zamordował. Nie dziwię się matkom we Francji, że jak widzą samochód na Polskich blachach, to biorą dzieci z ulicy. I to są włąśnie momenty,gdzie z jednej strony żałuję,że dla takich osób nie ma kary śmierci (po według informacji prasowych przyznał się on do tego potwornego czynu), a z drugiej wstydzę się, że jestem Polką...
Aska1980
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:01

Postprzez » piątek, 17 kwietnia 2015, 16:23

 

Re: Jak nas widzą...

Postprzez AtoManiana » piątek, 29 listopada 2019, 13:29

Ja też jestem niestety zawstydzona zachowaniem innych polaków gdy jezdze do domu w Niemczech. Tragedia.
AtoManiana
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 29 listopada 2019, 13:06

Re: Jak nas widzą...

Postprzez beata1982 » wtorek, 15 września 2020, 10:47

naprawdę? Nie słyszałam jeszcze, żeby we Francji o nas źle myśleli, ale to wszystko idzie chyba tylko w gorszą stronę, jeśli chodzi o opinię na temat Nas Polaków
beata1982
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 15 września 2020, 10:44

Re: Jak nas widzą...

Postprzez Fanki » środa, 4 listopada 2020, 10:44

No cóż, zwykle tak jest, że mniejszość rzutuje na większość
Fanki
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 4 listopada 2020, 10:41

Re: Jak nas widzą...

Postprzez Kazikdobry » piątek, 29 lipca 2022, 11:54

Teraz jak myślicie wyglądamy?
Pomoc dla Ukrainy dodała nam trochę plusów....



________________________
https://www.prawda.com.pl/outlet-plytek/
Kazikdobry
 
Posty: 973
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 14:32

Postprzez » piątek, 29 lipca 2022, 11:54

 


Powrót do Świat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron