Prywatna edukacja szansą na

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez ibudhaus » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 11:26

skończyłam prywatną szkołę średnią w bielsku, jestem bardzo zadowolona i z wyniku matury i z przebiegu studiów. mogę zdecydowanie polecić taki tok nauczania ;)
ibudhaus

Postprzez » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 11:26

Postprzez aula » czwartek, 19 lipca 2018, 20:21

prywatna edukacja to jest to :) My też zapisaliśmy syna do prywatnej szkoły Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na warszawskiej Ochocie na ulicy Gładkiej. Wysoki poziom nauczania, ogromna ilość zajęć dodatkowych, które dają możliwości na rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Owszem płacimy określone czesne ale mam gwarancję najlepszego kształcenia i tego, że dziecko podczas dnia w szkole jest w pełni bezpieczne.
aula

Postprzez Beatrycze » wtorek, 21 sierpnia 2018, 13:40

Jeśli nie ma innej opcji, to jest to dobre rozwiązanie. Jeśli możesz sobie pozwolić na taki wydatek, to jest to dobra szansa.
Beatrycze

Postprzez martyna0322 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 21:25

Moim zdaniem jest to dobra opcja, jeśli dziecko tego potrzebuje i jest to konieczne. Wszystko zależy od rodziców i samopoczucia dziecka. Ale obojętnie czy decydujemy się na prywatną edukację, czy nie, to z dzieckiem można pracować w domu, jeśli są takie chęci. W tym celu warto odwiedzić stronę https://juniora.pl/
martyna0322

Postprzez KacperW » środa, 29 sierpnia 2018, 13:10

Na początku lepiej postawić na edukacje, za którą nie trzeba płacić... Przynajmniej zmniejszy to ryzyko promocji dziecka do klasy bez podstaw ku temu.
KacperW

Postprzez felika » środa, 12 września 2018, 15:32

aula to witaj w klubie bo moja córka też od 1 września jest uczennicą szkoy Te Vizja :) długo zastanawialiśmy się nad odpowiednim miejscem ale po przeczytaniu wielu opinii innych rodziców i udziale w dniach otwartych zdecydowaliśmy się na to miejsce. Po pierwszym tygodniu stwierdzam, że to była najlepsza z możliwych decyzji :) Oby tak dalej :)
felika

Postprzez violatta » czwartek, 11 października 2018, 07:56

Mi sie również wydaje ze najlepiej w tych czasach oddawać dzieci do prywatnych szkół, klasy są mniejsze i wieksza uwaga nauczyciela skupia sie na uczniach, Dodatkowo planuje kupić mojej córce zestawy do kształcenia umiejetności czytania ze zrozumieniem https://www.eduksiegarnia.pl/czytanie-i ... ozumieniem Tutaj jest bardzo dużo ciekawych ksiazek które mogą jej ułatwić ta naukę.
violatta

Postprzez dama_dworu » wtorek, 16 października 2018, 09:24

Uważam, że szkoły prywatne prezentują jednak niższy poziom niż szkoły publiczne (jeżeli chodzi o uczelnie wyższe). Jeżeli o szkoły podstawowe - odwrotnie. Niestety, bardzo rozpuszczają dzieci.
dama_dworu

Postprzez Matheuz » wtorek, 16 października 2018, 12:53

Moim zdaniem spokojnie można korzystać z publicznej i lepiej się na tym wyjdzie
Matheuz

Postprzez barmanka » sobota, 20 października 2018, 15:12

Zdecydowanie teraz jest sporo fajnych szkol prywatnych. Mozna do takich placowek puscic dziecko. Wiem, ze Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest fajna. Taka wybralismy dla naszego dziecka. Dzieci tutaj moga szybko robic postepy w nauce.
barmanka

Postprzez » sobota, 20 października 2018, 15:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gospodarka