Prywatna edukacja szansą na

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez kopara10 » niedziela, 21 października 2018, 10:46

Nie zawsze jest tak, że prywatnie znaczy lepiej, ale macie rację - przeważnie tak jest. Chociaż problem prywatnych przedszkoli czy szkół jest taki, że traktują cyfa pudrem. Ze względu na chęć oszczędzania często dają nauczycielom bardzo niskie pensje więc... nie zależy im na tym, aby dbać o dzieciaki. W naszym przedszkolu pani ze łzami w oczach mówiła, że zostawia tutaj serce każdego dnia, a dostaje grobową pensję. Nauka domowa też nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale warto generalnie dokupić do domu jak najwięcej fajnych, prostych rzeczy. Fajnie rozwijać zdolności motoryczne u dziecka. Te z pewnością rozwinie dzięki zabawką od bambino: https://www.mojebambino.pl/16-duza-motoryka-sport - macie tutaj mnóstwo ciekawych rzeczy i jestem pewny, że każdy z was znajdzie coś dla maluchów.
kopara10

Postprzez » niedziela, 21 października 2018, 10:46

Postprzez aga59 » wtorek, 23 października 2018, 10:48

Prywatna szkoła daje jednak większe możliwości rozwoju dla dziecka. Zapewnia też większe bezpieczeństwo i kameralność, nawet w klasie. Grupy są przede wszystkim mniejsze więc nauczyciel ma więcej czasu, żeby każdemu poświęcić tyle samo czasu w trakcie lekcji. Mój syn chodzi do Sokrates prywatna szkoła Gdańsk i prócz bogatego programu nauczania ma możliwość chodzić na zajęcia poza lekcyjne językowe, aikido czy piłkę nożną.
Nowoczesne projekty domów
aga59

Postprzez martyna0322 » wtorek, 13 listopada 2018, 21:35

Warto w domu utrwalać sobie wszystkie informacje i warto w domu robić dodatkowe zadania, ponieważ pokaże to nasze zaangażowanie i na pewno będzie miało dobre skutki w przyszłości. Jeśli Wasze dzieci chętnie uczą się w domu same dla siebie, to polecam kalkulator matematyczny aby było łatwiej. Taka pomoc internetu w nauce jest nawet wskazana.
martyna0322

Postprzez barmanka » niedziela, 25 listopada 2018, 12:23

Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest wlasnie fajna i wielu rodzicow tutaj puszcza swoje dzieci. Mozna pomyslec wlasnie o wyborze takiej szkoly. Szybko sie tam dzieci beda uczyc. Takie szkoly sa fajne.
barmanka

Postprzez ceter » wtorek, 27 listopada 2018, 17:04

według mnie prywatna edukacja wcale nie jest dobra, potem dzieci po takich szkołach czują się lepsze od innych
ceter

Postprzez Milosz5 » czwartek, 29 listopada 2018, 21:01

Trzeba przyznać, że dzisiaj bez odpowiednich kursów, ciężko przyswoić sobie całą wiedzę. Właśnie dlatego wielu rodziców wybiera takie kursy jak arytmetyka mentalna w http://www.abakus-center.eu/pl-pl/nauczanie/metoda To znacznie ułatwia dzieciom dalszą edukację, dlatego też warto mieć to na uwadze.
Milosz5

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 6 grudnia 2018, 11:27

Prywatna szkoła nie załatwi wszystkiego. Trzeba dbać, by dziecko mogło rozwijać swoje zainteresowania. Jeden lubi piłkę nożną, inny pasjonuje się komputerem, a jeszcze inne dziecko pięknie rysuje. Wszystko z naszych rękach. Będąc dobrym rodzicem "poświęcimy" swój czas i pieniądze. Wiem, że niekiedy jest to dla nas kosztowne, ale warto. Znajoma poleciła mi Szkołę Rysunku Sealart https://sealart.pl/ Nauka rysunku w wieku dziecięcym znakomicie rozwija wyobraźnię czy choćby motorykę. Dziecko nie musi być wybitnie uzdolnione, by trafić na kurs rysunku. Dzieci na zajęciach uczą się również geometrii i zasad perspektywy. Myślę, że niejeden dorosły miałby chęć skorzystania z mozliwości takiej nauki, co zresztą w Sealart jest możliwe, bo kursy są również dla dorosłych.
wiktoria68

Postprzez » czwartek, 6 grudnia 2018, 11:27

Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka