Kryptowaluty

Kryptowaluty

Postprzez Brygida » piątek, 5 stycznia 2018, 22:39

Interesujecie się kryptowalutami?Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Brygida

Postprzez » piątek, 5 stycznia 2018, 22:39

Re: Kryptowaluty

Postprzez wiktoria68 » sobota, 13 stycznia 2018, 13:37

Nie mam jeszcze zdania, na razie dużo czytam, bo to interesujący temat i wydaje się, że z tych wszystkich inwestycji najbardziej bezpieczny. Polecam Ci poczytaj TeleTrade KLEROKRYPT oraz wejdź na stronę https://teletrade-dj.pl/ Tam się dużo dowiesz o inwestowaniu :) Temat bardzo ciekawy, ale tak jak ciekawy tak wymagający.
wiktoria68

Postprzez kcarol » wtorek, 30 stycznia 2018, 14:53

Myślę, że kryptowaluty są jeszcze zbyt niestabilne na naszym rynku, by w nie bezpiecznie inwestować. Ciężko jest zrozumieć, jak się tym rozporządza, bo nie ma to formy stałego pieniądza, więc sporo osób często w nie inwestuje, nie znając podstawowych mechanizmów podwajania ich wartości albo jak się mają do nich podstawowe mechanizmy giełdowe. Według mnie na inwestycję w nie jest jeszcze za wcześnie, trzeba stale nadzorować aktualności z tej gałęzi giełdy i obserwować sygnały, jakie dochodzą z inwestowania w te instrumenty. Myślę, że jeszcze trochę czasu potrwa, zanim się względnie ustabilizują, więc na razie proponowałbym szukać innych sposobów na grę na giełdzie.
kcarol

Postprzez erwin » czwartek, 8 lutego 2018, 10:20

Trochę ostatnio czytałem na ten temat bo dość sporo się piszę o kryptowalutach.
erwin

Postprzez kasioo » wtorek, 20 lutego 2018, 22:08

Rząd polski i tam ma zamiar ograniczyć albo całkowicie zakazać obrotu bitcoina ;)
kasioo

Postprzez Astrea » sobota, 24 lutego 2018, 10:31

Ja niestety nie mam za bardzo wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie bardzo będę w stanie tutaj pomóc...
Istniejemy póki ktoś o nas pamięta.
Astrea

Postprzez Aero999 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 08:12

Ja trochę mam i wydaje mi się, ze ten temat jest bardzo śliski. Dokładniej martwi mnie to, że politycy lubią sp... to co się dobrze zapowiada. Poza tym kryptowaluty to nie same waluty bo nawet tak ich nie można nazwać, raczej są to aktywa. Za ich pomocą można tworzyć to co obecnie zalega w tonach w różnych archiwach, czasem ginie jak jakiemuś politykowi jest niewygodnie z tym. W łańcuchu bloków nic nie ginie więc i machlojek nie da się zrobić, co poniektórym bardzo ale to bardzo nie na rękę.
Moim zdaniem warto poczytać sobie buthuba albo bitmonitor aby co nieco ogarnąć.
Sens ta technologia ma i nawet polskie spółki w to wchodzą, więc warto być z duchem czasu bo kto wie czy za 5 lat za pomocą krypto nie będziemy rozliczać się za gaz?
Aero999

Postprzez speeder » poniedziałek, 26 lutego 2018, 12:41

Jak dla mnie, kryptowaluty dość szybko stały się popularne - zastanawia mnie, czy nie zbyt szybko. Wszyscy w to inwestują, a nie jestem pewien, czy orientują się w tym, czym to jest i jak działa. Teoretycznie, jak jakikolwiek instrument finansowy zyskuje taką popularność, to jest mocno niestabilny i regulacje giełdowe nie nadążają nad ich ograniczaniem albo regulacje doganiają je z dużym opóźnieniem. Przykład? Właśnie próby polskiego rządu w położeniu łapy na nich po takim czasie. O ile widać ogromny potencjał w kryptowalutach, to uważam, iż minie jeszcze kilka/kilkanaście lat, zanim ustabilizują się na poziomie instrumentów dłużej obracanych na rynku i powinno się w nie inwestować z rozwagą.
speeder

Postprzez mrobert15 » wtorek, 27 lutego 2018, 21:11

Moim zdaniem to bańka, która wcześniej czy później z hukiem pęknie. Można było na tym zarobić, a nawet się dorobić, ale już chyba na to za późno, by teraz zaczynać przygodę z kryptowalutami. Chyba jednak lepiej inwestować w bezpieczniejsze formy oszczędzania, czy zarabiania ...
Blog o gospodarce, finansach i bankach. Porównania ofert bankowych np. ranking kredytów gotówkowych, oszczędzanie, lokaty bankowe i inne inwestycje. Najlepsze konta osobiste.
mrobert15

Postprzez calineczka » czwartek, 1 marca 2018, 13:05

Samodzielne wydobywanie kryptowalut to bardzo kusząca perspektywa zarobkowa. Oczywiście najpierw trzeba zainnwestować w koparki, takie jak na przykład w Cyfrowa Kopalnia http://cyfrowakopalnia.pl/, a te kosztują nie mało ale chyba nikt nie liczy na błyskawiczne zyski i każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na nie trzeba poczekać, a cierpliwość zazwyczaj popłaca ;) .
calineczka

Postprzez » czwartek, 1 marca 2018, 13:05

Następna strona

Powrót do Gospodarka