Kryptowaluty

Kryptowaluty

Postprzez Brygida » piątek, 5 stycznia 2018, 22:39

Interesujecie się kryptowalutami?Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Brygida
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2018, 22:32

Postprzez » piątek, 5 stycznia 2018, 22:39

 

Re: Kryptowaluty

Postprzez wiktoria68 » sobota, 13 stycznia 2018, 13:37

Nie mam jeszcze zdania, na razie dużo czytam, bo to interesujący temat i wydaje się, że z tych wszystkich inwestycji najbardziej bezpieczny. Polecam Ci poczytaj TeleTrade KLEROKRYPT oraz wejdź na stronę https://teletrade-dj.pl/ Tam się dużo dowiesz o inwestowaniu :) Temat bardzo ciekawy, ale tak jak ciekawy tak wymagający.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Kryptowaluty

Postprzez kcarol » wtorek, 30 stycznia 2018, 14:53

Myślę, że kryptowaluty są jeszcze zbyt niestabilne na naszym rynku, by w nie bezpiecznie inwestować. Ciężko jest zrozumieć, jak się tym rozporządza, bo nie ma to formy stałego pieniądza, więc sporo osób często w nie inwestuje, nie znając podstawowych mechanizmów podwajania ich wartości albo jak się mają do nich podstawowe mechanizmy giełdowe. Według mnie na inwestycję w nie jest jeszcze za wcześnie, trzeba stale nadzorować aktualności z tej gałęzi giełdy i obserwować sygnały, jakie dochodzą z inwestowania w te instrumenty. Myślę, że jeszcze trochę czasu potrwa, zanim się względnie ustabilizują, więc na razie proponowałbym szukać innych sposobów na grę na giełdzie.
kcarol
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 30 stycznia 2018, 12:50

Re: Kryptowaluty

Postprzez erwin » czwartek, 8 lutego 2018, 10:20

Trochę ostatnio czytałem na ten temat bo dość sporo się piszę o kryptowalutach.
erwin
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 8 lutego 2018, 10:16

Re: Kryptowaluty

Postprzez kasioo » wtorek, 20 lutego 2018, 22:08

Rząd polski i tam ma zamiar ograniczyć albo całkowicie zakazać obrotu bitcoina ;)
kasioo
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 22:07

Re: Kryptowaluty

Postprzez Astrea » sobota, 24 lutego 2018, 10:31

Ja niestety nie mam za bardzo wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie bardzo będę w stanie tutaj pomóc...
Istniejemy póki ktoś o nas pamięta.
Astrea
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 9 lutego 2018, 13:35

Re: Kryptowaluty

Postprzez speeder » poniedziałek, 26 lutego 2018, 12:41

Jak dla mnie, kryptowaluty dość szybko stały się popularne - zastanawia mnie, czy nie zbyt szybko. Wszyscy w to inwestują, a nie jestem pewien, czy orientują się w tym, czym to jest i jak działa. Teoretycznie, jak jakikolwiek instrument finansowy zyskuje taką popularność, to jest mocno niestabilny i regulacje giełdowe nie nadążają nad ich ograniczaniem albo regulacje doganiają je z dużym opóźnieniem. Przykład? Właśnie próby polskiego rządu w położeniu łapy na nich po takim czasie. O ile widać ogromny potencjał w kryptowalutach, to uważam, iż minie jeszcze kilka/kilkanaście lat, zanim ustabilizują się na poziomie instrumentów dłużej obracanych na rynku i powinno się w nie inwestować z rozwagą.
speeder
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 26 lutego 2018, 11:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Kryptowaluty

Postprzez mrobert15 » wtorek, 27 lutego 2018, 21:11

Moim zdaniem to bańka, która wcześniej czy później z hukiem pęknie. Można było na tym zarobić, a nawet się dorobić, ale już chyba na to za późno, by teraz zaczynać przygodę z kryptowalutami. Chyba jednak lepiej inwestować w bezpieczniejsze formy oszczędzania, czy zarabiania ...
Blog o gospodarce, finansach i bankach. Porównania ofert bankowych np. ranking kredytów gotówkowych, oszczędzanie, lokaty bankowe i inne inwestycje. Najlepsze konta osobiste.
mrobert15
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 18 lutego 2018, 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kryptowaluty

Postprzez calineczka » czwartek, 1 marca 2018, 13:05

Samodzielne wydobywanie kryptowalut to bardzo kusząca perspektywa zarobkowa. Oczywiście najpierw trzeba zainnwestować w koparki, takie jak na przykład w Cyfrowa Kopalnia http://cyfrowakopalnia.pl/, a te kosztują nie mało ale chyba nikt nie liczy na błyskawiczne zyski i każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na nie trzeba poczekać, a cierpliwość zazwyczaj popłaca ;) .
calineczka
 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2017, 12:04

Re: Kryptowaluty

Postprzez aidaa » środa, 22 sierpnia 2018, 10:55

Inwestowanie w kryptowaluty jest obarczone sporym ryzykiem, a zyski nie są już tak wysokie jak kiedyś. Jest kilka innych alternatywnych inwestycji, które są pewniejsze, na http://www.viennalife.pl/oferta/inwesty ... ernatywne/ jest parę pomysłów.
aidaa
 
Posty: 52
Dołączył(a): wtorek, 14 listopada 2017, 12:52

Postprzez » środa, 22 sierpnia 2018, 10:55

 

Następna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości