Koszty prowadzenie firmy...

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez monte88 » środa, 11 lipca 2018, 13:05

A to wsadziłeś kij w mrowisko. Koszty są niestety ogromne.. Państwo robi wszystko, żeby przeszkadzać w biznesie, a nie pomagać
monte88
 
Posty: 29
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 11:51

Postprzez » środa, 11 lipca 2018, 13:05

 

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez BAMF Karol » środa, 25 lipca 2018, 07:36

Prowadzenie firmy faktycznie może być dość kosztowne dlatego warto zainteresować się agencją interaktywną. https://www.iprosolution.pl/jak-zalozyc ... na-skroty/ Ten artykuł powinien trochę przybliżyć ten temat.
BAMF Karol
 

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez acoruss » niedziela, 5 sierpnia 2018, 00:59

To zależy - pewnie MŚP ponoszą czasami zbyt wielkie koszty w stosunku do możliwych do uzyskania przez nie obrotów - dlatego zakładanie firmy stanowi pewne ryzyko, warto mieć know-how, a i prawnika w zanadrzu, wiedzieć, czym jest restrukturyzacja, syndyk, masa upadłości, itd.
acoruss
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 5 sierpnia 2018, 00:55

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez tomek123 » piątek, 17 sierpnia 2018, 13:49

Oczywiście, ze koszty są wysokie. Dlatego tak wiele firm szybko upada
tomek123
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2018, 13:40

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 16:40

Nie da się tego obejść. Prowadzenie biznesu zawsze wiąże się z różnymi kosztami.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez joanna3 » poniedziałek, 3 września 2018, 17:22

Na pewno oplaca sie zainwestowac w swoja firme. Moga sie nam przydac nowoczesne programy dla firm. Tutaj https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ mozna kupic specjalne oprogramowanie dla biznesu. Macie takie u siebie?
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez majlove » wtorek, 18 września 2018, 08:01

A jakich macie dostawców? Na przykład jeśli chodzi o internet, wodę, prąd itd. Bo my jeśli chodzi o prąd to przenieśliśmy się do LumiPGE - https://lumipge.pl/ wystarczy sobie przeanalizować jacy są dostawcy w okolicy, jakie są ceny i co się najbardziej opłaca. I potem zmienić, to nic trudnego, a koszty w firmie mogą sporo spaść
majlove
 
Posty: 528
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 21:41

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez KasiaB » wtorek, 9 października 2018, 23:31

Mnie od roku denerwuje sytuacja pojawienia się nowych kosztów w większości firm. Mam na myśli koszty wynikające z wejścia w maju 2017 przepisów RODO. Niektóre firmy konsultacyjne mają takie cenniki, że można się przewrócić. Póki co staram się chronić dane osobowe swoich klientów bez pomocy z zewnątrz. Na szczęście można sporo informacji znaleźć w sieci. Powstał nawet specjalistyczny poradyodo.pl Znalazłam tam niedawni gotowe arkusze oceny ryzyka w ochronie danych osobowych https://www.poradyodo.pl/dokumentacja-ochrony-danych/arkusz-szacowania-ryzyka-8733.html
KasiaB
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 7 lipca 2017, 01:11

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez dariawaria » piątek, 19 października 2018, 12:45

ja prowadzę sklep, na początku nie wiedziałam, że przewóz artykułów spożywczych to taka skomplikowana sprawa, na szczęście udało mi się wynająć do tego odpowiednią firmę i koszta znacznie spadły.
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Koszty prowadzenie firmy...

Postprzez Ewakuacja » piątek, 26 października 2018, 11:10

Koszty zależą od rodzaju prowadzonej firmy, w dużej mierze trzeba się liczyć z odpowiednim wyposażeniem, które trzeba załatwić tak czy siak. Na pewno przydadzą Ci się palety h1, które są o wiele bardziej użyteczne niż klasyczne drewniane palety z racji że są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest o wiele bardziej trwalsze.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Postprzez » piątek, 26 października 2018, 11:10

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości