Obsługa sklepu www

Obsługa sklepu www

Postprzez Abakuss » piątek, 6 listopada 2015, 20:13

Jak obniżyć koszty obsługi w sklepie internetowym. Chciałbym otworzyć tego rodzaju biznes, ale jak przeliczyłem koszty obsługi, to mnie to przeraża? Planuje poszerzenie oferty stacjonarnej - sprzedaję używany sprzęt RTV i komputerowy. Do tej pory handlowałem też na Allegro, ale koszty obsługi uważam z powtarzalności aukcji co 10 dni są bardzo wysokie, a tego rodzaju sprzęt nie sprzedaje się na pniu... Pomyślałem o "swoim dedykowanym" sklepie, ale znów jak policzyłem choćby koszty paczek na poczcie, to kto kupi dvd używane za 20zł skoro wysyłka pocztą wyniesie z ubezpieczniem 60zł? Na Allegeo był dedykowany kurier, za 15,50, a tak? owszem Kurier 48 na poczcie, ale skąd ja mam wiedzieć, ze nie wiem będę miał tyle a tyle paczek?
Abakuss
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:35

Postprzez » piątek, 6 listopada 2015, 20:13

 

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez KKSFan » wtorek, 24 listopada 2015, 18:22

Mój kuzyn prowadzi interes i to tylko przez internet. Nie ma sklepu że tak napisze tradycyjnego. 100% sprzedaży realizuje poprzez wysyłkę i on podpisał umowę z korporacje kurierską. Wiem, bo kilka razy, jak miałem coś do wysłanie, to prosiłem go o przysługę. Tak więc zdając sobie sprawę, ze przy prowadzeniu tego rodzaju interesu koszt wysyłki jest jednym z głównych kosztów przypisanych do jednostkowej sprzedaży danego towaru jest bardzo ważny, rozwiązanie takie jak te oferowane przez korporację kurierską uważam, za jak najbardziej godne uwagi.Gdybym to ja prowadził taki sklep to zrobiłbym tak samo
KKSFan
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:37

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Wiki » czwartek, 26 listopada 2015, 15:21

KKSFan napisał(a):Mój kuzyn prowadzi interes i to tylko przez internet. Nie ma sklepu że tak napisze tradycyjnego. 100% sprzedaży realizuje poprzez wysyłkę i on podpisał umowę z korporacje kurierską. Wiem, bo kilka razy, jak miałem coś do wysłanie, to prosiłem go o przysługę. Tak więc zdając sobie sprawę, ze przy prowadzeniu tego rodzaju interesu koszt wysyłki jest jednym z głównych kosztów przypisanych do jednostkowej sprzedaży danego towaru jest bardzo ważny, rozwiązanie takie jak te oferowane przez korporację kurierską uważam, za jak najbardziej godne uwagi.Gdybym to ja prowadził taki sklep to zrobiłbym tak samo

Ja też mam podpisaną z nimi umowę i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi. Dodatkowo poprzez specjalny kod uzyskałam 500zł dodatkowego rabatu
Wiki
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2015, 15:39

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Jagoda » czwartek, 26 listopada 2015, 17:23

Dokładnie, ja też mam podpisaną umowę z korporacją kurierską i jestem jak najbardziej zadowolona z poziomu świadczonych usług.
Jagoda
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:27

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Grażyna » sobota, 19 grudnia 2015, 21:43

Jagoda napisał(a):Dokładnie, ja też mam podpisaną umowę z korporacją kurierską i jestem jak najbardziej zadowolona z poziomu świadczonych usług.

Ja dopiero napisałam do nich formularz, bo jak porównałam ich ofertę, z tym z czego korzystałam to nie ma co porównywać...Ale pewnie zacznę współpracować po Nowym Roku, bo teraz święta, po świętach mam zamknięte -inwentura...
Grażyna
 

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Ofelia » sobota, 2 stycznia 2016, 22:19

Ja prowadzę sklep z pamiątkami zarówno tradycyjny jak i internetowy.Wysyłając paczki korzystam z opisanej wyżej strony http://korporacjakurierska.pl I jestem bardzo zadowolona, nie ukrywam, że w przypadku sprzedaży on line, kontakt klienta z kurierem jest bardzo ważny i wielokrotnie stanowi o tym, że dany klient do nas wróci, a to już nas czysty zysk.
Ofelia
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:29

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Staszek » niedziela, 3 stycznia 2016, 20:06

Ofelia napisał(a):Ja prowadzę sklep z pamiątkami zarówno tradycyjny jak i internetowy.Wysyłając paczki korzystam z opisanej wyżej strony http://korporacjakurierska.pl I jestem bardzo zadowolona, nie ukrywam, że w przypadku sprzedaży on line, kontakt klienta z kurierem jest bardzo ważny i wielokrotnie stanowi o tym, że dany klient do nas wróci, a to już nas czysty zysk.

A jak wygląda sprawa jak nie mam podpisanej umowy?
Staszek
 

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Paula » poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:21

Ja nie mam podpisanej umowy z korporacją kurierską, nie mniej bez problemów korzystam z ich usług... Czy jestem skłonna podpisać umowę? Gdybym wysyłała tyle paczek że dla nich i dla mnie byłoby to opłacalne, to jak najbardziej tak, ale u mnie sprzedaż internetowa jest niszowa, więc do czasu jak to się nie zmieni, to będzie tak jak teraz, le i tak jest to dla mnie opłacalne....
Paula
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 17 listopada 2015, 12:03

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Majka » poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:48

Ja korzystam z usług kuriera za pośrednictwem korporacjakurierska.pl od około 2 miesięcy, jak na razie jestem bardzo zadowolona, jak na razie nie było żadnej wtopy i mam nadzieję, że tak zostanie...
Majka
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:34

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Marzena » niedziela, 31 lipca 2016, 20:19

Wiki napisał(a):
KKSFan napisał(a):Mój kuzyn prowadzi interes i to tylko przez internet. Nie ma sklepu że tak napisze tradycyjnego. 100% sprzedaży realizuje poprzez wysyłkę i on podpisał umowę z korporacje kurierską. Wiem, bo kilka razy, jak miałem coś do wysłanie, to prosiłem go o przysługę. Tak więc zdając sobie sprawę, ze przy prowadzeniu tego rodzaju interesu koszt wysyłki jest jednym z głównych kosztów przypisanych do jednostkowej sprzedaży danego towaru jest bardzo ważny, rozwiązanie takie jak te oferowane przez korporację kurierską uważam, za jak najbardziej godne uwagi.Gdybym to ja prowadził taki sklep to zrobiłbym tak samo

Ja też mam podpisaną z nimi umowę i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi. Dodatkowo poprzez specjalny kod uzyskałam 500zł dodatkowego rabatu

Też korzystam z ich usług i od roku nie miałam ŻADNEJ REKLAMACJI ZWIĄZANEJ Z WYSYŁKĄ!!! To chyba mówi samo za siebie
Marzena
 

Postprzez » niedziela, 31 lipca 2016, 20:19

 

Następna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron