Obsługa sklepu www

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Gość » środa, 31 sierpnia 2016, 12:01

ja również polecam tę firmę - oferta na https://www.korporacjakurierska.pl/
Gość
 

Postprzez » środa, 31 sierpnia 2016, 12:01

 

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez adamjanicki997 » wtorek, 18 kwietnia 2017, 06:56

Mam pytanie troszkę odmienne jak założyć/stworzyć sklep internetowy od podstaw: chodzi mi o sprawy papierkowe oraz budowa samego portalu. Obecnie handluje trochę na allegro i chciałbym sprofesjonalizować to wszystko oraz założyć przy tym firmę. Ogólnie to przeglądałem strony w sieci i znalazłem kilka interesujących mnie szablonów stron jedna ze stron z maszynami do szycia (np. http://dlaszycia.pl/ ) ja sam sprzedaję zupełnie inne rzeczy ale sam wygląd strony mi odpowiada i takie coś chcę zrobić. Czy ktoś mi pomoże? :roll:
adamjanicki997
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 18 kwietnia 2017, 06:50

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez gacek » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 12:43

Dzisiaj stworzono takie platformy do e-commerce, że można je bez większego trudu ogarnąć samemu, a w razie czego zawsze można skorzystać z pomocy, którą dana platforma udostępnia. Oszczędza się przy tym koszty związane z zatrudnieniem ludzi do zarządzania całym systemem, chyba że ma być zaimplementowany w istniejącą już stronę, wtedy pomoc informatyków czy programistów może okazać się nieodzowna, żeby połączyć te dwie platformy ze sobą i nie zepsuć niczego po drodze.
gacek
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 11:50

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez skrzydle1 » piątek, 19 maja 2017, 09:57

Podpisanie umowy z firmą kurierską to jedna sprawa- niezależnie z kim podpiszesz umowę można wynegocjować całkiem dobrą ofertę ale innym kosztem który dochodzi przy prowadzeniu własnej sprzedaży przez internet są koszty obsługi informatycznej takiego profesjonalnego sklepu internetowego A oprócz obsługi technicznej, wykupienia domeny, hostingu itp dochodzą również koszty związane z promocją twojego sklepu w internecie, reklamy, banery, pozycjonowanie tak aby łatwo było znaleźć twój sklep w wyszukiwarce to są bardzo ważne sprawy dlatego lepiej dobrze zastanów się na pewno chcesz zainwestować w własny sklep internetowy!
skrzydle1
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 19 maja 2017, 09:49

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Iwonamalek2 » sobota, 17 czerwca 2017, 10:11

Jak macie dobry silnik na jakim stawiacie sklep internetowy to obsługa powinna być równie prosta. Powinniście o to zadbać na samym początku zakładania takiego biznesu. Klienci równie dobrze patrzą na różnorodność form zapłaty, nie wszyscy chcą płacić w taki sam sposób. Możecie zadbać także o fajną usługę płatności przez sms, takie rozwiązanie czyli SMS Premium oferuje MyBill. Świetnie się to sprawdza w przypadku wykupywaniu dostępu do materiałów cyfrowych, czy treści na stronie www.
Iwonamalek2
 
Posty: 32
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2017, 17:50

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Iwonaa » środa, 19 lipca 2017, 10:28

A czy ktoś z Was korzysta w swoim sklepie internetowym z Paybynet? To system płatności internetowych opracowany przez KIR - http://www.paybynet.pl/dla-internauty/bezpieczne-platnosci-internetowe/. Pytam, bo mam własny sklep internetowy i zastanawiam się nad wprowadzeniem tego systemu.
Iwonaa
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 19 lipca 2017, 10:23

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Zuzzanna » czwartek, 17 sierpnia 2017, 09:17

Odradzam, bo nie dość że się wiesza, to jeszcze długo obsługuje płatności . Dwukrotnie lepszy jest system firmy http://www.bluemedia.pl/ , wykorzystywany i znany na całym świecie. Ten o którym piszesz nie ma zbyt dobrych opinii... No, ale jak kto tam chce. Blue Media już od dawna obsługuje doładowania w moim banku i nigdy nie było z tym kłopotów, to samo jeśli chodzi o szybkie przelewy przez ich bramkę. Nie słyszałam o nim złego słowa.
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Dżej89 » sobota, 30 września 2017, 06:36

Jeżeli chodzi o kuriera to wydaje mi się, że najlepszą opcją dla Ciebie będzie https://www.brokerkurier.pl/api-dla-e-sklepow . Ponieważ posiadają oni gotową integrację ze sklepami internetowymi. Można skorzystać doskonałej aplikacji API, która umożliwia komfortową obsługę usług kurierskich. Dzięki niej będziemy mogli szybko wysłać paczkę wypełniając tylko formularz. Z tego co zauważyłam dla e-sklepów mają naprawdę świetne warunki, dlatego warto tutaj zajrzeć.
Dżej89
 
Posty: 960
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Maranka » poniedziałek, 2 października 2017, 13:06

Jeżeli chcesz, żeby sklep działał bez zarzutu, to skorzystaj z magento platforma z Aurora Creation. Nie bez powodu, jest to przodująca platforma do prowadzenia sklepó internetowych. Masz pełną kontrolę nad wyglądem sklepu i jego funkcjonalnością.
Maranka
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:18

Re: Obsługa sklepu www

Postprzez Gość » poniedziałek, 30 października 2017, 08:15

Ważnym jest w prowadzeniu działalności w internecie aby stworzyć dobrze funkcjonujący sklep internetowy, do tego potrzebny będzie nam specjalista, który zajmuje się tworzeniem takich stron wraz z sklepem. Dlatego warto przysiąść razem z nim i zastanowić się co na takiej stronie ma się znajdować, ponieważ to może wpłynąć na rozwój waszej strony.
Gość
 

Postprzez » poniedziałek, 30 października 2017, 08:15

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron