Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez Whistle » wtorek, 2 marca 2021, 21:21

Tamten rok był fatalny dla biznesu
Whistle
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 2 marca 2021, 21:12

Postprzez » wtorek, 2 marca 2021, 21:21

 

Re: Własny biznes

Postprzez Nezi » poniedziałek, 8 marca 2021, 09:50

Jeśli szukacie ciekawych udogodnień do firmy, to ja polecam przejrzeć ofertę https://www.firmowapoczta.pl - można im zlecić takie czasochłonne czynności, jak obsługa korespondencji i zaosczędzić naprawdę dużo czasu dzięki temu.
Nezi
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 7 marca 2021, 20:54

Re: Własny biznes

Postprzez DamianPol » czwartek, 20 maja 2021, 08:16

W przypadku biznesu, który opiera się na transporcie i jednocześnie dużej flocie samochodów na przykład pod wynajem to tutaj na pewno warto skutecznie wspierać jednak rozwój biznesu poprzez wykorzystanie technologicznych rozwiązań dla zwiększenia efektywności i zwiększania ilości zleceń. W mojej opinii tutaj na pewno warto wymienić Flotman https://www.flotman.pl/ który daje spore możliwości biznesowe m.in integrację z giełdami zleceń TimoCom i Trans24, kontroli zuzycia paliwa, czy również stanu technicznego.
DamianPol
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Re: Własny biznes

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 21 maja 2021, 10:18

Właśnie dlatego powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w przypadku Waszego biznesu.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Własny biznes

Postprzez kromk » poniedziałek, 28 lutego 2022, 03:54

Ja mam salon stylizacji rzęs, mamy stałe klientki, biznes idzie nam bardzo dobrze. W tej pracy niesamowicie ważne są umiejętności, ale też i rzęsy, kleje, na których pracujemy. Ja znalazłam rzetelnego dostawce tych produktów, to sklep internetowy HiLashes. Oni mają szeroką ofertę, bardzo wysokiej jakości produkty, które dobrze wyglądają i się trzymają, nie uczulają. Zdecydowanie mogę wam ten sklep polecić.
kromk
 
Posty: 46
Dołączył(a): środa, 2 lutego 2022, 09:41

Re: Własny biznes

Postprzez marsia » poniedziałek, 28 lutego 2022, 07:46

Zakładając swój własny biznes, szczególnie jeśli to będzie naprawdę duża firma, spółka, to warto pamiętać o tym, że wiele rzeczy można sobie ułatwić po prostu. Ja na przykład nie wiedziałam że są usługi i oferty takie jak ta - gotowe spółki z oo, gdzie kupić można gotową spółkę, bez wielu formalności.
marsia
 
Posty: 132
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2022, 07:04

Re: Własny biznes

Postprzez nyszka » poniedziałek, 28 lutego 2022, 09:14

Własny biznes to zajęcie non stop. Ciągle trzeba trzymać rękę na pulsie. Zawsze przecież jest jakiś problem do rozwiązania, czegoś trzeba dopilnować, coś załatwić. Kolejną niezmiernie ważną kwestią zdecydowanie jest rozwój firmy. Przy tak dużej konkurencji w każdej branży jaką mamy obecnie jest to koniecznością. Mnie zależało na znalezieniu rozwiązania, które w znacznym stopniu usprawni funkcjonowanie call center. Znalazłam rozwiązanie jakim jest Wirtualne call center Hellobot . To nic innego jak automatyzacja wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych i przeniesienie części pracy zespołu na inteligentnego bota .
nyszka
 
Posty: 410
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Re: Własny biznes

Postprzez Tzdaniecki78 » piątek, 11 marca 2022, 08:55

Dzisiaj biznes jest prawdziwym biznesem, jeżeli zbudowany został kompleksowo. Należycie prosperująca siedziba podparta witryną internetową generującą ruch, trafiająca do ówcześnie zdefiniowanych grup docelowych odbiorców. Mojej firmie udało się dotrzeć to tego stanu, przy pomocy poznańskiej agencji interaktywnej grupa iCEA, która dosłownie „pokazała” naszą firmę w Warszawie http://www.grupa-icea.pl/pozycjonowanie-warszawa/. Starając się utrzymywać w ryzach działania firmy, nie mogłem sobie pozwolić na dodatkową pracę związaną z tworzeniem i zdobywaniem pozycji dla firmowej witryny. Najlepszym co mogłem zrobić to powierzyć to zadanie profesjonalistom. Jestem zachwycony i nie wiem odnośnie czego mógłbym się wyrazić inaczej niż w superlatywach. Grupa iCEA ,to zespół gwarantujący jak najbardziej pozytywne wyniki dla stron internetowych, wokół którego roztacza się aura rzetelności i profesjonalizmu.
Tzdaniecki78
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 11 marca 2022, 08:36

Re: Własny biznes

Postprzez KasiaBorowiak » środa, 16 marca 2022, 12:02

Działalność gospodarcza od zawsze była moim największym marzeniem, ponieważ interesowało mnie prowadzenie księgarni jako miłośniczki literatury. Księgarnia otwarta, towar dostępny, a klientów niewielu. Śledząc tematy pozycjonowania, zdecydowałam się skorzystać z pomocy jednej z poleconych mi agencji. Współpraca z agencją Boo http://boo.pl/pozycjonowanie-bydgoszcz/ dała księgarni nowe życie. Obecnie mogę nawet mówić o stałych bywalcach w moich progach, wcześniej martwiłam się, czy biznes będzie mieć szansę na przeżycie. Jeżeli na horyzoncie widzicie pomocną dłoń, łapcie ją bez zastanowienia :D
KasiaBorowiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 16 marca 2022, 11:55

Re: Własny biznes

Postprzez JuliaBronka » środa, 16 marca 2022, 12:32

Przede wszystkim na biznes trzeba mieć koncepcję, działanie w ciemno, lub zakładanie go, aby po prostu był, pozbawione jest sensu. Gdy masz cel i przechodzisz do realizacji, korzystaj z dostępnej pomocy – nikt nie zbuduje imperium w pojedynkę. Z pomocą dla przedsiębiorców wychodzą agencje interaktywne, które prowadzą kampanie reklamowe, dbają o jakość kanałów dostępu do marki, oraz analizują rynek, abyśmy nie pozostawali w tyle za konkurencją – ona nigdy nie śpi! Skorzystałam z usług poznańskiej agencji SXO http://sxo.pl/audyt-seo/, która wyręcza mnie w niemal wszystkich zadaniach, które musiałabym realizować, aby zadbać o wizerunek marki w mediach. Świetna komunikacja, pomysłowość i dynamika pracy – większość czynności jest wykonywana, zanim zdążę sobie w ogóle o nich przypomnieć. Pełen profesjonalizm i zrozumienie potrzeb klienta, gorąco polecam! :D
JuliaBronka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 16 marca 2022, 12:05

Postprzez » środa, 16 marca 2022, 12:32

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość