Własny biznes

Re: Własny biznes

Postprzez rafon » poniedziałek, 23 listopada 2020, 08:44

Czy ktoś z Was drodzy przedsiębiorcy wie może o co chodzi w procedurze KYC- poznaj swojego klienta? Czytałem jakiś czas temu artykuł na ten temat i wiem, że dotyczy ona identyfikacji klientów w celu potwierdzenia ich wiarygodności. Jakie firmy są zobowiązane do przeprowadzania tego typu procesów w ramach swojej działalności i kto weryfikuje ich poprawność? Z góry dziękują za odpowiedzi.
rafon
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:21

Postprzez » poniedziałek, 23 listopada 2020, 08:44

 

Re: Własny biznes

Postprzez Delekta » poniedziałek, 23 listopada 2020, 20:55

Ten rok nie jest dobry dla żadnego biznesu
Delekta
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2020, 20:40

Re: Własny biznes

Postprzez Zuzzanna » czwartek, 26 listopada 2020, 04:27

Dbanie o własny biznes to także po prostu działanie mające na celu oczywiście coś takiego jak zabezpieczenie majątku i przyszłej działalności naszej firmy. I w tym mogą nam pomóc firmy zewnętrzne, jak na przykład Patroni. Dla nich sukcesja majątkowa to łatwizna.
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Własny biznes

Postprzez gabi4 » środa, 2 grudnia 2020, 10:24

Co do gastronomii, to od zawsze sprawdzoną opcją jest kebab, w każdym mieście jest kilka punktów i wszystkie zarabiają. Jeżeli poważnie myślisz nad takim biznesem to wiem ze u nich znajdziesz odpowiedni sprzęt do tego https://amggastro.pl warto zajrzeć.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Własny biznes

Postprzez grudniaa » niedziela, 6 grudnia 2020, 21:50

Po latach pracowania u kogoś zdecydowałam się na założenie własnego salonu fryzjerskiego. To była dobra decyzja, jestem zadowolona i ciesze się, że mam 100% wpływ na to jak salon wygląda, jakiego sprzętu używam. Bardzo mi odpowiadają urządzenia babylissPRO, są świetne jakościowo, poręczne i wytrzymałe. Wyglądają do tego bardzo profesjonalnie.
grudniaa
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 9 marca 2020, 09:04

Re: Własny biznes

Postprzez tlena » niedziela, 27 grudnia 2020, 13:05

Przed założeniem własnego biznesu bez znaczenia czy interesuje nas jednoosobowa działalność czy spółka wiele rzeczy trzeba sobie przemyśleć. O wielu kwestiach warto poczytać a na temat niektórych warto nawet zasięgnąć porad ekspertów biegłych w tym temacie. Czasem rzeczy z pozoru łatwe wcale takie nie są. Warto też przeliczyć sobie, gdzie będzie korzystniej założyć swój biznes. Czy da się dorobić w naszym kraju, czy zdecydowanie korzystniejsza będzie opcja za granicą. Ja zaczęłam interesować się tematem założenia spółki w Estonii i na ten właśnie temat zaczęłam szukać informacji. Tutaj https://pla.partners/spolka-w-estonii/ znalazłam wszystko to, co było mi potrzebne.
tlena
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 09:50

Re: Własny biznes

Postprzez Zerran » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 16:24

Własny biznes to dużo stresu
Zerran
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 28 grudnia 2020, 16:19

Re: Własny biznes

Postprzez ikara » wtorek, 29 grudnia 2020, 10:38

To prawda jest to stres i sporo wyzwań ale jeśli organizacja nie szwankuje to nawet w dzisiejszych trudnych czasach można taki biznes prowadzić z powodzeniem. Jeśli zajmujecie się logistyką, prowadzicie sklep czy magazyn to na pewno warto zainwestować w dobre jakościowo pojemniki plastikowe takie jak https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stack-containers/euro-containers/. Firma Schoeller Allibert to wiodący producent tego typu pojemników i różnego rodzaju opakowań. Oferują profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta.
ikara
 
Posty: 683
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 05:14

Re: Własny biznes

Postprzez Arkadiusz1 » wtorek, 29 grudnia 2020, 22:35

Pytanie tylko, w jakiej branży chcielibyście się poruszać.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Własny biznes

Postprzez ksiaze255 » niedziela, 3 stycznia 2021, 21:44

Wielu decyduje się np. na sklepy rożnego typu. Sklep to fajna sprawa, ale jest wielu złodziei, którzy potrafią coś wynieść niezauważalnie. Warto dlatego mieć jakieś zabezpieczenia jak np. bramki antykradzieżowe. Tutaj takie znalazłem https://www.optiguard.pl/bramki-antykradziezowe/.
ksiaze255
 
Posty: 165
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 23:23

Postprzez » niedziela, 3 stycznia 2021, 21:44

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron