Strona 1 z 8

Własny biznes

PostNapisane: sobota, 20 kwietnia 2019, 19:28
przez Marysia_89
Cześć,

Właśnie jestem na etapie zakładania mojej pierwszej działalności gospodarczej. Większość zaczynam już ogarniać, natomiast potrzebuję prawnika, który pomoże mi to wszystko zrobić od tej strony.
Czy ktoś z was zna jakiegoś dobrego prawnika dla firm?
Znalazłam w sieci Kancelarię Hilarowicz, poczytałam trochę w sieci i ma dobre opnie. Czy korzystaliście z ich usług? :)

PostNapisane: sobota, 20 kwietnia 2019, 19:28
przez Reklama

Re: Własny biznes

PostNapisane: wtorek, 30 kwietnia 2019, 18:51
przez barnej
Mam pomysł na własny biznes i chciałbym pozyskać fundusze na rozwój działalności. Słyszałem, że poddziałanie 1.1.1 POIR oferuje dotacje na na projekty rozwojowe, a ten kierunek świetnie wpisuje się profil mojej firmy. Zastanawiam się czy składać wniosek samemu, czy zlecić wszystko np. firmie https://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-f ... -rozwojowe która załatwi za mnie wszystkie formalności?

Re: Własny biznes

PostNapisane: czwartek, 2 maja 2019, 16:58
przez Milosz5
Prawda jest taka, że jeśli chcecie, by Wasz biznes mógł się nieustannie rozwijać, to powinniście zacząć inwestować w narzędzia, które go usprawnią. Na przykładzie firm transportowych dobrze widać, jak niesamowicie działa oprogramowanie https://telematics.tomtom.com/pl_pl/web ... -tracking/ Wykorzystując je, będziecie w stanie znacznie zoptymalizować zużycie paliwa w firmie. Miejcie to na uwadze.

Re: Własny biznes

PostNapisane: piątek, 10 maja 2019, 06:22
przez Krzysiek Majewski
Właściwe oprogramowanie i ciekawe rozwiązania w firmach rzeczywiście przynoszą sporo korzyści. Polecam Wam poczytać więcej na temat telefonii internetowej, z której korzysta dzisiaj bardzo wiele firm związanych z różnymi branżami. Na https://www.supervoip.pl/ znajdziecie więcej przydatnych informacji.

:wink:

Re: Własny biznes

PostNapisane: czwartek, 16 maja 2019, 18:28
przez domi10
Zdobycie dotacji unijnych samemu, a tym bardziej jak ktoś jest zupełnie nowy w tym temacie, to bardzo trudne zadanie w większości przypadków niestety niemożliwe, wiem po sobie. W temacie dotacji potrzebna jest duża wiedza ekonomiczna, wszystkie wnioski, biznesplan to nie jest taka prosta sprawa . Mi bardzo pomagała ta firma https://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-f ... westycyjne . Warto skorzystać z takiej pomocy.

Re: Własny biznes

PostNapisane: poniedziałek, 20 maja 2019, 07:20
przez programistaEQ
Decydując się na własny biznes, warto zastanowić się nad tym, w jakiej branży chcemy działać. Wiele osób zakłada swoje restauracje czy kawiarnie, ponieważ wydaje im się, że to łatwy do prowadzenia biznes. Natomiast branża fmcg jest jedną z najtrudniejszych branż. Trzeba przygotować się na dużą dynamikę i konieczność dostosowywania się do zmian zachodzących na rynku.

Re: Własny biznes

PostNapisane: poniedziałek, 20 maja 2019, 09:29
przez AgaWu
W temacie dotacji dla biznesu polecam artykuł mówiący na czym polega zarządzanie projektami unijnymi: https://funduszeeuropejskieblog.wordpre ... -unijnymi/ . Taka wiedza przyda się każdemu, kto zamierza skorzystać ze wsparcia unijnego. Mnie ten artykuł bardzo dużo wyjaśnił.

Re: Własny biznes

PostNapisane: wtorek, 28 maja 2019, 09:25
przez Paula883
Jak prowadzi się własny biznes trzeba być ciągle na czasie z różnymi technikami sprzedaży czy programami. Ja na szczęście dużo inwestuję w rozwój mojej firmy. Niedawno doczytałam coś takiego jak nlp w sprzedaży i pomyślałam, że jest to dobry pomysł dla moich pracowników z działu handlowego.

Re: Własny biznes

PostNapisane: czwartek, 30 maja 2019, 05:53
przez Miska
A czy prowadząc własny biznes zatrudniacie jakiś pracowników? Jeśli ta, to jak radzicie sobie z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej? Na stronie http://akta-osobowe.pl/ znajdziecie bardzo przydatne informacje dotyczące tego, jak powinny wyglądać akta osobowe w firmie i jak powinny być one podzielone. Polecam tam zajrzeć, bo taka wiedza na pewno Wam się przyda :)

Re: Własny biznes

PostNapisane: czwartek, 13 czerwca 2019, 17:02
przez guran
Wielu z Was zamierza otworzyć biznes jakim jest sklep i trafnie, bo to dochodowy biznes! Jeżeli macie na to dobry pomysł i np. znacie firmy takie jak https://agent1688.com/ które profesjonalnie zajmują się zakupami z chińskich platform to jesteście "w domu". Po taniości importujecie produkty z Chin i sprzedajecie je tutaj, na rynku zewnętrznym. Główka pracuje :D

PostNapisane: czwartek, 13 czerwca 2019, 17:02
przez Reklama