Prywatna edukacja szansą na

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez aula » czwartek, 19 lipca 2018, 20:21

prywatna edukacja to jest to :) My też zapisaliśmy syna do prywatnej szkoły Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na warszawskiej Ochocie na ulicy Gładkiej. Wysoki poziom nauczania, ogromna ilość zajęć dodatkowych, które dają możliwości na rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Owszem płacimy określone czesne ale mam gwarancję najlepszego kształcenia i tego, że dziecko podczas dnia w szkole jest w pełni bezpieczne.
aula
 

Postprzez » czwartek, 19 lipca 2018, 20:21

 

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Beatrycze » wtorek, 21 sierpnia 2018, 13:40

Jeśli nie ma innej opcji, to jest to dobre rozwiązanie. Jeśli możesz sobie pozwolić na taki wydatek, to jest to dobra szansa.
Beatrycze
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 21 sierpnia 2018, 13:37

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez KacperW » środa, 29 sierpnia 2018, 13:10

Na początku lepiej postawić na edukacje, za którą nie trzeba płacić... Przynajmniej zmniejszy to ryzyko promocji dziecka do klasy bez podstaw ku temu.
KacperW
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 13:06

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez violatta » czwartek, 11 października 2018, 07:56

Mi sie również wydaje ze najlepiej w tych czasach oddawać dzieci do prywatnych szkół, klasy są mniejsze i wieksza uwaga nauczyciela skupia sie na uczniach, Dodatkowo planuje kupić mojej córce zestawy do kształcenia umiejetności czytania ze zrozumieniem https://www.eduksiegarnia.pl/czytanie-i ... ozumieniem Tutaj jest bardzo dużo ciekawych ksiazek które mogą jej ułatwić ta naukę.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez dama_dworu » wtorek, 16 października 2018, 09:24

Uważam, że szkoły prywatne prezentują jednak niższy poziom niż szkoły publiczne (jeżeli chodzi o uczelnie wyższe). Jeżeli o szkoły podstawowe - odwrotnie. Niestety, bardzo rozpuszczają dzieci.
dama_dworu
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 15 października 2018, 15:36

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Matheuz » wtorek, 16 października 2018, 12:53

Moim zdaniem spokojnie można korzystać z publicznej i lepiej się na tym wyjdzie
Matheuz
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 16 października 2018, 12:52

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez kopara10 » niedziela, 21 października 2018, 10:46

Nie zawsze jest tak, że prywatnie znaczy lepiej, ale macie rację - przeważnie tak jest. Chociaż problem prywatnych przedszkoli czy szkół jest taki, że traktują cyfa pudrem. Ze względu na chęć oszczędzania często dają nauczycielom bardzo niskie pensje więc... nie zależy im na tym, aby dbać o dzieciaki. W naszym przedszkolu pani ze łzami w oczach mówiła, że zostawia tutaj serce każdego dnia, a dostaje grobową pensję. Nauka domowa też nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale warto generalnie dokupić do domu jak najwięcej fajnych, prostych rzeczy. Fajnie rozwijać zdolności motoryczne u dziecka. Te z pewnością rozwinie dzięki zabawką od bambino: https://www.mojebambino.pl/16-duza-motoryka-sport - macie tutaj mnóstwo ciekawych rzeczy i jestem pewny, że każdy z was znajdzie coś dla maluchów.
kopara10
 

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez aga59 » wtorek, 23 października 2018, 10:48

Prywatna szkoła daje jednak większe możliwości rozwoju dla dziecka. Zapewnia też większe bezpieczeństwo i kameralność, nawet w klasie. Grupy są przede wszystkim mniejsze więc nauczyciel ma więcej czasu, żeby każdemu poświęcić tyle samo czasu w trakcie lekcji. Mój syn chodzi do Sokrates prywatna szkoła Gdańsk i prócz bogatego programu nauczania ma możliwość chodzić na zajęcia poza lekcyjne językowe, aikido czy piłkę nożną.
Nowoczesne projekty domów
aga59
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 4 kwietnia 2018, 12:42

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez ceter » wtorek, 27 listopada 2018, 17:04

według mnie prywatna edukacja wcale nie jest dobra, potem dzieci po takich szkołach czują się lepsze od innych
ceter
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 27 listopada 2018, 16:55

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Milosz5 » czwartek, 29 listopada 2018, 21:01

Trzeba przyznać, że dzisiaj bez odpowiednich kursów, ciężko przyswoić sobie całą wiedzę.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » czwartek, 29 listopada 2018, 21:01

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron