Prywatna edukacja szansą na

Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Dosiaczek » czwartek, 13 listopada 2014, 15:23

Czy prywatna edukacje jest szansą na faktyczne wykształcenie naszych dzieci? Bo porównując to co przykładowo ja miłam w szkole i co wniej jest obecnie to śmię twierdzic, iż poziom mało że się nie podnosi to jeszcze się rozmywa... A co wy sądzicie o tego rodzaju inicjatywach jak przykładowo Allegretto Wrocław?
Dosiaczek
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 15:23

 

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Abakuss » czwartek, 13 listopada 2014, 15:23

Co do Allegretto Wrocław i temu podobnych placówek, to masz jak najbardziej rację, są to inicjatywy jak najbardziej godne polecania i propagowania, nie mniej porównując podstawowe wykształcenie w Polsce i powiedzmy Wielkiej Brytanii, to dziecko, które idzie u nas do 2 klasy ma poziom wykształcenia jak dziecko w Anglii w 4 klasie...
Abakuss
 

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Jagoda » czwartek, 26 listopada 2015, 17:26

Abakuss napisał(a):Co do Allegretto Wrocław i temu podobnych placówek, to masz jak najbardziej rację, są to inicjatywy jak najbardziej godne polecania i propagowania, nie mniej porównując podstawowe wykształcenie w Polsce i powiedzmy Wielkiej Brytanii, to dziecko, które idzie u nas do 2 klasy ma poziom wykształcenia jak dziecko w Anglii w 4 klasie...

Córka koleżanki tam uczęszcza i jest ona jako dziecko bardzo dobrze nastawiona, do zajęć tam sie odbywających, bo jak z nią rozmawiałam, to widać, ze chodzi tam z przyjemnością, a nie z musu, bo rodzice chcą... Nie mniej uważam, ze duży wpływ na to ma też podejście kadry do dzieci... :D
Jagoda
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:27

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Mia_87 » środa, 30 listopada 2016, 13:26

Na pewno szkoły prywatne lepiej uczą, niestety większości na takie rozwiązanie po prostu nie stać
Mia_87
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 30 listopada 2016, 12:14

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Julita » czwartek, 8 grudnia 2016, 22:01

Tak z ciekawości jaki jest koszt nauki w szkole prywatnej?
Julita
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2016, 21:59

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez kasiaucha » piątek, 30 grudnia 2016, 09:29

Dosiaczek napisał(a):Czy prywatna edukacje jest szansą na faktyczne wykształcenie naszych dzieci? Bo porównując to co przykładowo ja miłam w szkole i co wniej jest obecnie to śmię twierdzic, iż poziom mało że się nie podnosi to jeszcze się rozmywa... A co wy sądzicie o tego rodzaju inicjatywach jak przykładowo Allegretto Wrocław?


"Śmię" oraz "rozmywający się poziom" raczej nie za dobrze świadczy o Twojej edukacji. Uważasz, że masz podstawy do krytykowania innych?
kasiaucha
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2016, 09:23

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 2 października 2017, 16:21

Fakty są takie, że jeśli polega się tylko na szkolnej edukacji, to raczej na zaskakujące efekty nie ma co liczyć.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez joanna3 » środa, 7 lutego 2018, 20:39

W takich szkołach są dużo lepsze warunki do nauki dla dzieci. Przez to mogą one robić postępy szybciej niż w normalnej szkole. Dobre opinie ma Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie na Wilanowie. Tam dzieci z chęcią się uczą, nauczyciele mają odpowiednie kwalifikacje do nauki, co pozwala na szybki rozwój dziecka. Warto tam posłać dziecko.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez Patisz » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:42

Ja jestem zadowolona ze szkoły w Wilanowie im. Wiktorii Wiedeńskiej. I fakt, jest to prywatna placówka ale wiem za co płacę...tym bardziej, że dzieci są zadowolone, widzę postępy, no i jest bezpiecznie!
Patisz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2018, 10:39

Re: Prywatna edukacja szansą na

Postprzez ibudhaus » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 11:26

skończyłam prywatną szkołę średnią w bielsku, jestem bardzo zadowolona i z wyniku matury i z przebiegu studiów. mogę zdecydowanie polecić taki tok nauczania ;)
ibudhaus
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2018, 11:19

Postprzez » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 11:26

 

Następna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron