Nowe technologie w budownictwie

Nowe technologie w budownictwie

Postprzez Halina » niedziela, 30 lipca 2017, 23:37

Jakie nowe technologie są stosowane w budownictwie?
Halina
 

Postprzez » niedziela, 30 lipca 2017, 23:37

 

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez greenday » środa, 30 sierpnia 2017, 18:22

Jedna z nich to specjalne płyty warstwowe wykorzystywane głównie w budownictwie przemysłowym. Są to to prefabrykowane elementy składające się z dwóch okładzin z blachy stalowej.
greenday
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 1 lipca 2017, 17:12

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez Maranka » poniedziałek, 25 września 2017, 14:41

W mojej firmie stosujemy sprawdzone technologie. Chociaż jeszcze parę lat temu nie stosowało się np. tynków silikonowych. Generalnie jak coś jest dobrej jakości, to utrzyma się na rynku, bez względu na modę, czy nowe trendy. Do ociepleń nadal stosuje się styropian, bo jest tani i skuteczny. Styropian, tynki, czy grunt dobrej jakości znajdziesz w https://hurtbudowlany.pl/grunt-pod-tynki-mineralne-i-silikonowe-ag-701-alpol-p-71.html.
Maranka
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:18

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez Hobbit » piątek, 24 listopada 2017, 14:34

Nowe technologie nowymi, jednak bez starych sprzętów też się nie obejdziemy, mam na myśli tutaj niezawodne jak zawsze wózki widłowe, ja swoje kupowałem przez firmę Cesab http://cesab.pl/, nie wiem może ktoś z Was kojarzy lub też ich produkt wykorzystuje. Ale tak jak pisałem, pewnych rzeczy nie da się zastąpić czymś nowym, przynajmniej na razie, takie moje zdanie, co o tym myślicie ?
Hobbit
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 17:14

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez Arkadiusz1 » środa, 29 listopada 2017, 15:20

Słusznie, warto śledzić takie rozwiązania.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez Albercik23 » wtorek, 12 grudnia 2017, 07:05

Akurat jeśli chodzi o wózki widłowe, o których ktoś tu wyżej wspominał, to osobiście polecałbym skontaktować się z firmą Centrum Wózków Widłowych Blum. Firma jest solidna, wielokrotnie z nimi współpracowałem jeśli chodzi o wynajem wózków (nie potrzebuję ich na co dzień, a tylko w określonych sytuacjach) i jeśli chodzi o wózki od Toyoty czy Linde to mają świetny sprzęt.
Albercik23
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 22 czerwca 2017, 18:28

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez rzeczoznawca » wtorek, 17 kwietnia 2018, 08:21

Nowe technologie są bardzo pomocne i fajnie, że mamy możliwość korzystania z nowinek w budownictwie i ułatwia nam to codzienne funkcjonowanie. Trzeba jednak pamiętać, że przygotowanie podłoża pod budowę, nawet z wykorzystaniem najnowszych technologii, to bardzo ważna kwestia. Jeżeli planujecie wycinkę drzew, pamiętajcie o załatwieniu formalności administracyjnych, Wiele firm się tym zajmuje. Dendrolog Kraków - dojeżdża do klientów z całej Polski. Szybko i sprawnie, polecam firmę Centrum Wycen i Analiz.
rzeczoznawca
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 27 lutego 2018, 10:03

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez Betonowa » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:06

Nienową , ale za to dobrą technologią wykorzystywaną na place manewrowe, posadzkę w magazynach czy składach, a także najazdy do wag, są płyty betonowe od producentów takich jak https://betblok.pl/plyty-betonowe.html . Są wyjątkowo wytrzymałe i nie pękają przy większym nacisku, a także mogą lepiej amortyzować, niż posadzka z betonu wylewanego. Mamy je u nas w firmie na magazynie i jesteśmy zadowoleni.
Betonowa
 

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez Gastroos » wtorek, 30 października 2018, 12:05

Nowe technologie? To są jakieś technologie? Po ostatniej budowie mego domu, zaczynam wątpić w polską myśl budowniczą
Gastroos
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 16 października 2018, 20:10

Re: Nowe technologie w budownictwie

Postprzez krystynazgazowni » czwartek, 13 grudnia 2018, 05:14

Na swojej budowie sam staram się korzystać z jak najlepszych rozwiązań technologicznych, budowlanych aby poprawić komfort prac jak i ich jakość. Ostatnio zastanawiają mnie oni https://tempo-spj.pl bo interesuje mnie firma, która fachowo zrobi posadzki. Solidna posadzka to podstawa, tym bardziej jeżeli interesujemy się ogrzewaniem podłogowym.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Postprzez » czwartek, 13 grudnia 2018, 05:14

 

Następna strona

Powrót do Gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron