Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez lalamido » czwartek, 21 czerwca 2018, 11:09

Moim subiektywnym zdaniem biznes internetowy jest dużo lepszy bo nie wymaga olbrzymich nakładów na infrastrukturę, ludzi, transportu. Wystarczy skorzystać z usług firmy https://itnes.pl/notebooki-hp-zbook-14u/hp-zbook-14u-g5-2zc32es.html, która poza sprzętem komputerowym dopasuje do naszych indywidualnych potrzeb oprogramowanie. Sprzęt najwyższej jakości i dobra obsługa serwisowa oraz współpraca przy wdrażaniu oprogramowania
lalamido

Postprzez » czwartek, 21 czerwca 2018, 11:09

Postprzez Blogowicz » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 20:44

Połączenie jednego i drugiego. Prowadzisz sklep stacjonarny i do tego w necie. proste.
Blogowicz

Postprzez xatras » czwartek, 28 czerwca 2018, 11:33

Każdy biznes, czy to stacjonarny, czy internetowy, potrzebuje czytelnego systemu zarządzania treścią, dzięki czemu organizacja pracy nie będzie problematyczna. http://www.controlling-systems.pl/ oferuje najlepsze na rynku systemy ERP, dzięki którym prowadzenie każdego biznesu będzie o wiele łatwiejsze.
xatras

Postprzez vister2323 » czwartek, 28 czerwca 2018, 12:26

Warto popytać w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem to jest jedno z najlepszych możliwych rozwiązań.
Pamięć jest jedyną nieśmiertelnością, na jaką nas stać.
vister2323

Postprzez urbi93 » środa, 11 lipca 2018, 18:38

a może stacjonarny z opcją sklepu internetowego? 2x zwiększa się szansę na zgarnięcie potencjalnego klienta:)
urbi93

Postprzez joannacesarska » środa, 18 lipca 2018, 13:24

Wydaje mi się, że stacjonarny, chociaż nie mam też porówania z biznesem w internecie. To pewnie też dużo zależy od firmy i rodzaju biznesu
joannacesarska

Postprzez Magnolia90 » czwartek, 19 lipca 2018, 10:48

Hej, pisze w sprawie systemu ERP https://erpnav.pl/wdrozenie-systemu-erp ... amics-nav/ , albowiem prowadzę małą działalność gospodarczą. Dotychczas biznes się kręcił, ale od pewnego czasu na rynku pojawiła się firma konkurencyjna, która nie powiem, że nie trzyma mnie pod presją. Chciałbym, aby moja firma była bezkonkurencyjna i dobrze prosperowała. Szukając w Internecie, znalazłem ofertę Systemu ERP. Jakie macie zdanie na jego temat. Bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam
Magnolia90

Postprzez Jan87 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:54

Skoro poszukujesz twórczego konceptu na stoisko targowe dla Twojej firmy to nie ma rzetelniejszego teamu jak owy z arla-com. Mój bliski rozwija z zyskiem spółkę dotyczącą projektowania ogrodów. Skorzystał z pomocy korporacji arla-com i to było nieziemskie. Pełny profesjonalizm i fantazja. Do dzisiaj wertuję obrazy jego stanowiska targowego. Promuję Arla-com.eu.
Jan87

Postprzez kabix179 » wtorek, 24 lipca 2018, 12:23

Moim zdaniem to najlepsze jest taka hybryda, która jednak będzie w 80-90% oparta na sektorze internetowym. Ja praktykuję taki moedle od paru lat i przyznam, że opłaca mi się to. W wolnej chwili polecam poczytanie sobie bloga http://zadluzona.pl/, w którym znajdziecie ciekawe info na tam oszczędzania i nie tylko.
kabix179

Postprzez Pasacik1422 » poniedziałek, 30 lipca 2018, 06:53

Myślę, że biznes w internecie również może się dobrze rozwinąć.
Są agencje interaktywne, które pomagają Cię wypromować i przyciągnąć więcej klientów, niż masz.
Mój znajomy korzysta z usług firmy solv, która jest od wielu lat na rynku i udało mu się rozwinąć własny sklep internetowy.
Uważam, że warto zapoznać się z ich ofertą, bo to nic nie kosztuje.
Pasacik1422

Postprzez » poniedziałek, 30 lipca 2018, 06:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kręgi biznesu