Usprawnienia dla firmy

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez good » sobota, 15 września 2018, 14:48

No tak, ale jednak na poczatek jednak potrzebni sa ludzie, ktorzy wytyczą jasno co jest potrzebne do wdrozenia... Same systemy niewiele pomogą jesli nie bedzie miał kto nimi zarzadzac. Wszystko i tak opiera sie na pracy ludzi. Pracownicy to fundament kazdej firmy - na poczatek radze skorzystac z pomocy agencji od hr work room - bedziesz mial z glowy i temat rekrutacji i pozniej tez załatwiania formalnosci administracyjnych zwiaanych z zatrudnieniem. Wszystko załatwiaja w ramach obslugi
good
 
Posty: 119
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Postprzez » sobota, 15 września 2018, 14:48

 

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Gemma » piątek, 28 września 2018, 06:47

@maruszka Chmura Faktur jest całkowicie za darmo i nie ma tu żadnych limitów ani haczyków. Wiem, bo sama korzystam od 2 miesięcy i nikt mi nic nie nalicza.
Gemma
 

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez korona » piątek, 19 października 2018, 14:49

Myślę, że dużym usprawnieniem dla firmy jest program do faktur online np. https://wfirma.pl/program-do-faktur-online bardzo funkcjonalne narzędzie, które daje dużo możliwości. Za jego pośrednictwem można wystawić praktycznie każdą fakturę i to w 6 językach, można go też zintegrować z różnymi narzędziami czy bankowością online, księgoowścią, co stanowi duże ułatwienie.
korona
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek, 26 czerwca 2018, 22:25

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez okaj » wtorek, 23 października 2018, 18:28

Witam was wszystkich! Jeśli chodzi o braki wa kadrach to polecam wam sprawdzić ofertę tej oto firmy: https://bisar.pl/ - moim zdaniem fajna opcja dla pracodawców, którym brakuje rąk do pracy.
okaj
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 23 października 2018, 18:26

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez marianek443 » środa, 31 października 2018, 06:58

Słyszałem ostatnio w telewizji że teraz bardzo dużo firm robi usprawnienia. Chciałbym się dowiedzieć czy to jest prawda czy nie.
marianek443
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 31 października 2018, 06:56

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez agaa » środa, 31 października 2018, 14:43

Jest mnóstwo rozwiązań i narzędzi, by usprawnić działalność. W firmach związanych z przemysłem na pewno ważne jest utrzymanie ciągłości ruchu, a więc przeciwdziałanie awariom w przemyśle. Ograniczając możliwość awarii maszyn zmniejszamy prawdopodobieństwo wystąpienia drogich, nieprzewidzianych napraw. Diagnostyka urządzeń to podstawa. Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie systemu zarządzania energią (ISO 50001), który również zmniejsza koszty firmy, a co za tym idzie - zaoszczędzone środki można przeznaczyć na nowe inwestycje i rozbudowę.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez gadulka » wtorek, 4 grudnia 2018, 22:47

Ja potrzebuję pomocy związanej z motywacją swoich pracowników. Ostatnio nasze wyniki spadły i nie do końca wiem co mogę zrobić. Niedługo zbliżają się święta więc pomyslałam że mogłabym zorganizować dla mojej drużyny jakąś imprezę. Trafiłam na taką ofertę https://nais.pl/swieta-dla-pracownikow-szybko-latwo-i-bez-formalnosci/ co o tym myślicie ?
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez latawiec biały » piątek, 14 grudnia 2018, 21:06

Usprawnić pracę firmy może też większe zaangażowanie pracowników :) A tu bardzo przydadzą się dobre benefity. My w firmie korzystamy z oferty od https://www.mybenefit.pl/ , czyli pierwszej w Polsce kafeterii benefitów :D Jeżeli szybciej czy lepiej zrobimy jakieś zadania, to zawsze dostajemy dodatkowe środki na nasze konta. A potem wymieniamy je na naprawdę świetne benefity! To super sprawa :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez kristoo » niedziela, 16 grudnia 2018, 18:38

Jesli prowadzicie biznes gastronomiczny to myslę, że takim usprawnieniem może się okazać program Barfitter. Jest darmowy a dzięki temu ogólnodostępny. Nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, wystarczy dostęp do internetu i jakakolwiek przeglądarka www. Spełnia wiele ciekawych funkcji m.in ułatwia zarządzanie personelem (np pod kątem czasu ich pracy) czy kontrolowanie ilości składanych zamówień i wydatków. Bardzo funkcjonalny a przy tym prosty w obsłudze.
kristoo
 

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez gadulka » niedziela, 30 grudnia 2018, 19:55

Od niedawna mój szef mówi o zwiększeniu zaangażowania, o większej motywacji. Jednak nic w tym kierunku nie robi. Uważa, że jesteśmy zbyt małą firmą by wprowadzać jakieś systemy nagradzania pracowników za dobrze wykonaną pracę. Dlatego zaryzykowałam i podsunęłam mu link https://nais.pl/otwieramy-swiat-benefit ... lych-firm/ . Na razie cisza, ale u Niego oznacza to, że myśli i rozważa wszystkie opcje. Uważam, że byłoby to dobre posunięcie. Zobaczymy jednak po Nowym Roku.
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Postprzez » niedziela, 30 grudnia 2018, 19:55

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość