biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek

biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek

Postprzez Tadekk » poniedziałek, 29 października 2018, 12:36

Witajcie :) od jakiegoś czasu rozglądam się za doświadczonym księgowym do prowadzenia księgowości mojej firmy. Mieszkam w Katowicach. Ostatnio obiło mi sie o uszy, że biuro doardztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek jest warte uwagi i szukam osób, które korzystają lub korzystały z ich oferty :)
Tadekk

Postprzez » poniedziałek, 29 października 2018, 12:36

Re: biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek

Postprzez damian33778 » wtorek, 30 października 2018, 05:53

Bardzo ciekawe to jest biuro podatkowe według mnie.Sam muszę bliżej się temu biurowi podatkowemu popatrzeć tak naprawdę.
damian33778

Postprzez Halinaw » środa, 7 listopada 2018, 10:32

Znam tą firmę i polecam. Prowadzą księgowość mojej firmy od mniej więcej 4 lat. Ja mieszkam w Sosnowcy i tu umawiam się na spotkania ale wiem, że mają też swój oddział w Katowicach. Zerknij bo i ceny usług są bardzo niewygórowane.
Halinaw

Postprzez aljcja » piątek, 9 listopada 2018, 09:15

firma jak najbardziej ok, trafiłam do nich mniej wiecej 3 lata temu z polecenia znajomego, którego księgowość prowadzą już od dobrych nastu lat. Bardzo rzetelnie, uczciwi, dokładni i terminowi. Bardzo indywidualne podejście do klienta, zawsze chętnie doradzają najbardziej optymalne rozwiązania. Jak dla mnie super :)
aljcja

Postprzez Tadekk » piątek, 9 listopada 2018, 09:32

ok dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi. Potwierdziliście to co o nich słyszałem także w przyszłym tygodniu wykonuje tel i umawiam się na spotkanie zapoznawcze :)
Tadekk

Postprzez » piątek, 9 listopada 2018, 09:32

Powrót do Kręgi biznesu