Wigilia firmowa

Wigilia firmowa

Postprzez filipinka89 » sobota, 17 listopada 2018, 19:12

Czy w swoich firmach organizujecie wigilie firmową? Ja zastanawiam się nad wigilią firmową w Restauracji Rozdroża http://www.rozdroze.pl , gdzie bym można było porozmawiać, zaplanować, i złożyć sobie świąteczne życzenia. Czasem warto pomyśleć o takim czymś.
filipinka89
 

Postprzez » sobota, 17 listopada 2018, 19:12

 

Re: Wigilia firmowa

Postprzez saska45 » niedziela, 18 listopada 2018, 20:00

Jak dla mnie to świetna propozycja godna uwagi. Mi się podoba oferta Hotelu Poniatowskiego https://www.hotelponiatowski.pl . Warta uwagi ponieważ menu tradycyjne, a cena przystępna. Rewelacyjny wystrój i do tego wszystkiego wszystko razem dobrze dopasowane do atmosfery wigilijnej. Taka wigilia na pewno dobrze jednoczy osoby w pracy.
saska45
 

Re: Wigilia firmowa

Postprzez skamander » wtorek, 20 listopada 2018, 15:01

Właśnie dzisiaj marzyłam sobie o wigilijce pracowniczej - w tamtym roku bardzo się udała i mam nadzieję, że w tym również osiągniemy podobny sukces :p Oczywiście, czekam również na smaczne potrawy bo to podstawa.
skamander
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 14:53

Re: Wigilia firmowa

Postprzez Mylik » piątek, 7 grudnia 2018, 17:21

U nas na firmowej Wigilii jest taka tradycja, ze kazdy przynosi jakies danie - ja robie zawsze kompot z suszu. Probowalem wielu roznych przepisow, ale najlepszy znalazlem tutaj: https://fajnyogrod.pl/porady/wigilijny- ... -po-kroku/ - prosty, tani - a pyszny. Mi sie osobiscie zawsze Wigilia kojarzy z kompotem z suszu, a Wam?
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Wigilia firmowa

Postprzez cedar83 » środa, 19 grudnia 2018, 08:52

Teraz chyba każda firma, niezależnie od wielkości, organizuje takie wigilie firmowe. To miła tradycja moim zdaniem. Takie spotkania bardzo integrują pracowników. No i są szansą na krótki odpoczynek. Zwłaszcza jeśli taka wigilia organizowana jest w jakimś fajnym miejscu. Wiem, że w tym roku także Rezydencja Luxury Hotel**** organizuje takie spotkania. Tutaj możecie sprawdzić jak to u nich wygląda.
cedar83
 

Re: Wigilia firmowa

Postprzez lemire » piątek, 5 lipca 2019, 00:27

U mnie w tamtym roku tak się źle zachowywano po alkoholu, że zarząd zdecydował, że w tym roku nie będzie wigilii pracowniczej, a zamiast tego dostaniemy podarunki. Bardzo nas to zasmuciło, bo rzadko mamy czas, żebyśmy widywali się w jednym gronie. Ale od dawna twierdzę, że za takich imprezach, gdzie jest szefostwo, zarząd czy jacyś klienci, nie powinno być alkoholu albo alkohol w małej ilości, inaczej ludziom odbija.
lemire
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 19 grudnia 2018, 08:45

Re: Wigilia firmowa

Postprzez mona77 » środa, 18 września 2019, 18:52

U nas co roku jest organizowana impreza firmowa. Ostatnią mielismy w Krzewim Rogu na Kaszubach. Najlepsza wigilia zakladowa na jakiej byłam. Urcze miejsce, miła i uśmiechnieta obsługa a jedzenie obłedne. Polecam, napewno bedziecie zadowoleni
mona77
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 19:29

Re: Wigilia firmowa

Postprzez olekczyk » środa, 2 października 2019, 08:35

hejka
olekczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 2 października 2019, 08:34

Re: Wigilia firmowa

Postprzez Mia » środa, 2 października 2019, 11:06

A co sądzicie o cateringu na wigilię firmową zamiast wyjścia do restauracji?
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Wigilia firmowa

Postprzez Psytka » środa, 23 października 2019, 13:06

Co prawda do wigilii jeszcze daleko ale w sumie pomału można już myśleć o rezerwowaniu lokalu bowiem potem może być ciężko o fajne miejsce. Jeśli chcecie zorganizować niezapomnianą wigilię to możecie skorzystać z pomocy firmy https://moontime.pl/oferta/imprezy-tematyczne/ . To specjaliści od przygotowywania rozmaitych eventów, którzy zajmą się zorganizowaniem wigilii od a do z.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Postprzez » środa, 23 października 2019, 13:06

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron